Setkání a semináře 

 Setkání pro duševní hygienu a sebepoznávání

Vše, co v mých seminářích sdílím a snažím se předat, je z mnoha hodin učení, mé osobní praxe a vlastní zkušenosti. Mým přáním je poskytnout prostor k tomu, aby každý mohl skrze vlastní zkušenost a prožitek pochopit, že naše těla jsou ten nejkrásnější chrám pro duši a zaslouží si péči. 

Aby každý dotkl se své vnitřní síly a vytáhl ji na povrch. Objevil, že hluboký klid, i vnitřní síla v nás přítomná stále je. Stejně jako Ticho, které má svoji dynamiku .. ticho co umí vyvolat husí kůži na těle, jako ta nejkrásnější symfonie .. protože ticho není nula!

Ticho jsi TY!


Aktuální setkání na jdete v termíny akcí

Dále jsem pro vás připravila programy pro osobní praxi 

- v klidu vašeho domova -

Cesta do nitra - Svatyně duše ♥︎

Cesta relaxace a energetického přeprogramování, umožní obnovu a znovupřijetí šťastných vlastností, jež jsou nejhlubší naší přirozeností. Díky oduševnělému vzpomínání prostřednictvím meditačních cvičení se naladíte na frekvenci hluboké lásky, objevíte své Zářivé Já, zdroj vnitřní síly. 

Tato cesta spočívá v rozvoji a učení všímavosti (mindfulness), bez níž nelze dosáhnout vnímání života jako daru .. více  

Všechny mé semináře, i individuální programy jsou připraveny tak, aby vycházely z vás samých. Jsou samo-direktivní a hluboce prožitkové. Jedná se o proces, ve kterém jste vedeni k uvědomování moudrosti svého těla. Práce je jak vzdělávací, tak terapeutická a její benefity jsou od poznávání sebe sama, uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat.

Jedním z výsledků je důvěra v sebe. Učíme se být kreativní v mnoha oblastech, léčíme se somatickým pohybem, tvoříme z osobní vnitřní síly a proměňujeme svůj život ve skutečný.

Meditační cesta  - 21 meditací ♥︎

Ticho obsahuje potenciál pro všechny zvuky a tedy i mechaniku pro veškeré léčení. Mantry jsou vibracemi, které berou vaše vědomí na vnitřní cestu pryč od aktivity, dokud nezískáte přístup do pole čistého ticha a nekonečných možností. 

Skrze tělesný klid přichází vzpomínka na Celistvost, zdraví a harmonie se začíná obnovovat ve všech úrovních vašeho života. Přijměte pozvání na  ..více

Deník na cestu k sobě ♥︎

Jste připraveni udělat další krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni? Nebojíte se být k sobě upřímní a zjistit o sobě více? Osobitým psaním, kterým vás budu provázet svými podnětnými otázkami po dobu 21 dní

Je to rituál, který vás vede tam, kde si přejete být .. více