Setkání a semináře 

 Setkání pro duševní hygienu a sebepoznávání

Vše, co v mých seminářích sdílím a snažím se předat, je z mnoha hodin učení, mé osobní praxe a vlastní zkušenosti. Mým přáním je poskytnout prostor k tomu, aby každý mohl skrze vlastní zkušenost a prožitek pochopit, že naše tělo je ten nejkrásnější chrám a zaslouží si péči. Aby každý objevil, že hluboký klid, i vnitřní síla v nás přítomná stále je. Stejně jako Ticho, které má své hloubky i výšky .. ticho co umí vyvolat husí kůži na těle, jako ta nejkrásnější symfonie. 

.. protože ticho není nula! Ticho jsi TY!

Semináře pro nejbližší období najdete v termínech akcí .


Škola Vědomého doteku 

Vědomý dotek v úrovni léčení spočívá ve schopnosti regenerovat energetické pole, já bych chtěla říci, že však není výhradou pro vyvolené. Léčitelem je označován člověk, který umí s energií pracovat, umí ji z okolí přijímat, umí ji používat a předávat ji dál. .Léčitelem se narodil každý jeden z nás, jen většina z nás se od své výbavy a přirozených darů přírody odklonila. Probudit v sobě vědomí doteku znamená v první řadě léčit sebe, a vztah se sebou samým. Právě a především to, bude obsahem našeho učení.

 ... více


 

Meditační křišťálové večery - v Plzni

♥︎   

Chvilka pro to Být. Být v kontaktu se svým vnitřním obrazem, který jediný umožňuje poznání sebe sama v tělesném smyslu, stejně jako jeho vnitřní existenci.

Večery provázené jemnými zvuky křišťálových mís, jejichž vibrace pomáhají uvolnit ..  více


Meditace s mandalou - v Praze

♥︎   

Čas, kdy v hlubokém tvůrčím tichu se setkáváme způsobem, který překračuje všechny naše vyjadřovací schopnosti.  

Meditace není čas slov,  jakkoli krásně a upřímně formulovaných.. Musíme naslouchat .. více

Všechny mé semináře jsou připraveny tak, aby vycházely z vás samých, jsou samo-direktivní a hluboce prožitkové. Jedná se o proces, ve kterém jste vedeni k uvědomování moudrosti svého těla. Práce je jak vzdělávací, tak terapeutická a její benefity jsou od poznávání sebe sama, uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat.

Jedním z výsledků této praxe je důvěra v sebe. Učíme se být kreativní v mnoha oblastech, léčíme se somatickým pohybem, tvoříme z osobní vnitřní síly a proměňujeme svůj život ve skutečný.

  Nahlédněte také níže, jaké programy jsem pro vás připravila 
pro vaši osobní praxi, v klidu svého domova. 

Cesta do nitra - Svatyně duše ♥︎

Cesta relaxace a energetického přeprogramování, umožní obnovu a znovupřijetí šťastných vlastností, jež jsou nejhlubší naší přirozeností. Díky oduševnělému vzpomínání prostřednictvím meditačních cvičení se naladíte na frekvenci hluboké lásky, objevíte své Zářivé Já, zdroj vnitřní síly. 

Tato cesta spočívá v rozvoji a učení všímavosti (mindfulness), bez níž nelze dosáhnout vnímání života jako daru .. více  

Meditační cesta  - 21 meditací ♥︎

Ticho obsahuje potenciál pro všechny zvuky a tedy i mechaniku pro veškeré léčení. Mantry jsou vibracemi, které berou vaše vědomí na vnitřní cestu pryč od aktivity, dokud nezískáte přístup do pole čistého ticha a nekonečných možností. 

Skrze tělesný klid přichází vzpomínka na Celistvost, zdraví a harmonie se začíná obnovovat ve všech úrovních vašeho života. Přijměte pozvání na  ..více

Deník na cestu k sobě ♥︎

Jste připraveni udělat další krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni? Nebojíte se být k sobě upřímní a zjistit o sobě více? Osobitým psaním, kterým vás budu provázet svými podnětnými otázkami po dobu 21 dní

Je to rituál, který vás vede tam, kde si přejete být .. více