Setkání a semináře 

 Setkání pro duševní hygienu a sebepoznávání

Vše, co v mých seminářích sdílím a snažím se předat, je z mnoha hodin učení, mé osobní praxe a vlastní zkušenosti. Mým přáním je poskytnout prostor k tomu, aby každý mohl skrze vlastní zkušenost a prožitek pochopit, že naše těla jsou ten nejkrásnější chrám pro duši a zaslouží si péči. 

Aby každý dotkl se své vnitřní síly a vytáhl ji na povrch. Objevil, že hluboký klid, i vnitřní síla v nás přítomná stále je. Stejně jako Ticho, které má svoji dynamiku .. ticho co umí vyvolat husí kůži na těle, jako ta nejkrásnější symfonie .. protože ticho není nula!

Ticho jsi TY!Škola Vědomého doteku 

Vědomý dotek v úrovni léčení spočívá ve schopnosti regenerovat energetické pole, já bych chtěla říci, že však není výhradou pro vyvolené. Léčitelem je označován člověk, který umí s energií pracovat, umí ji z okolí přijímat, umí ji používat a předávat ji dál. .Léčitelem se narodil každý jeden z nás, jen většina z nás se od své výbavy a přirozených darů přírody odklonila. Probudit v sobě vědomí doteku znamená v první řadě léčit sebe, a vztah se sebou samým. Právě a především to, bude obsahem našeho učení.

 ... více


Duševní hygiena - v Praze

Večery pro výživu těla, uvolnění mysli. Večery pro harmonii těla a duše. 

Vstupujeme na cestu, kde se odevzdáváme síle vyšší než je naše vlastní: síle gravitace. Jak říká můj mistr "Gavitace je Láska Země" cokoliv odevzdáš, s láskou přijímá a transformuje. 

Nasloucháním a jemnou praxí podporujeme rozpouštění nesloužících vzorců a aktivujeme léčivé zdroje, jež jsou v nás stále přítomné.

.. více


 

Meditační křišťálové večery - v Plzni

♥︎   

Chvilka pro to Být. Být v kontaktu se svým vnitřním obrazem, který jediný umožňuje poznání sebe sama v tělesném smyslu, stejně jako jeho vnitřní existenci.

Večery provázené jemnými zvuky křišťálových mís, jejichž vibrace pomáhají uvolnit ..  více
Meditace s mandalou - v Praze

♥︎   

Čas, kdy v hlubokém tvůrčím tichu se setkáváme způsobem, který překračuje všechny naše vyjadřovací schopnosti.  

Meditace není čas slov,  jakkoli krásně a upřímně formulovaných.. Musíme naslouchat .. více


Všechny mé semináře jsou připraveny tak, aby vycházely z vás samých, jsou samo-direktivní a hluboce prožitkové. Jedná se o proces, ve kterém jste vedeni k uvědomování moudrosti svého těla. Práce je jak vzdělávací, tak terapeutická a její benefity jsou od poznávání sebe sama, uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat.

Jedním z výsledků této praxe je důvěra v sebe. Učíme se být kreativní v mnoha oblastech, léčíme se somatickým pohybem, tvoříme z osobní vnitřní síly a proměňujeme svůj život ve skutečný.

  Nahlédněte také níže, jaké programy jsem pro vás připravila 
pro vaši osobní praxi, v klidu svého domova. 

Cesta do nitra - Svatyně duše ♥︎

Cesta relaxace a energetického přeprogramování, umožní obnovu a znovupřijetí šťastných vlastností, jež jsou nejhlubší naší přirozeností. Díky oduševnělému vzpomínání prostřednictvím meditačních cvičení se naladíte na frekvenci hluboké lásky, objevíte své Zářivé Já, zdroj vnitřní síly. 

Tato cesta spočívá v rozvoji a učení všímavosti (mindfulness), bez níž nelze dosáhnout vnímání života jako daru .. více  

Meditační cesta  - 21 meditací ♥︎

Ticho obsahuje potenciál pro všechny zvuky a tedy i mechaniku pro veškeré léčení. Mantry jsou vibracemi, které berou vaše vědomí na vnitřní cestu pryč od aktivity, dokud nezískáte přístup do pole čistého ticha a nekonečných možností. 

Skrze tělesný klid přichází vzpomínka na Celistvost, zdraví a harmonie se začíná obnovovat ve všech úrovních vašeho života. Přijměte pozvání na  ..více

Deník na cestu k sobě ♥︎

Jste připraveni udělat další krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni? Nebojíte se být k sobě upřímní a zjistit o sobě více? Osobitým psaním, kterým vás budu provázet svými podnětnými otázkami po dobu 21 dní

Je to rituál, který vás vede tam, kde si přejete být .. více