Prosím sledujte, jakou formou vámi vybraný kurz, v nejbližším termínu bude právě probíhat, zda online, nebo naživo. Je-li v termínu obsazeno*, je možné hlásit se, pokud vám nevadí získat místo v případě, že se uvolní. Občas se změny na poslední chvíli dějí.

Těším se na Vás, Marcela Magdaléna 

Duševní hygiena 

Termín: Od 16.9. v 17 h každý čtvrtek  / délka lekce 90 minut /
Cena: 300 Kč
Těším se na vás: Dračí Blaho, Jánská 8, Malá strana

Čas, kdy se ponoříme hlouběji do péče o sebe pomocí praktik, které nejlépe podporují léčení a obnovu. Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami, si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce - proces, kterým to začíná, je především Sebe poznání  více ..

Krajinou svého těla

Termín: 25.9.  od 10 - 17 hodin / délka kurzu, celodenní / 
Cena za kurz: 1800,- Kč    obsazeno*                          
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Hlubokého ponoření do říše tělesných pocitů. Nové způsoby vnímání vlastního těla a jeho pohybu nás povedou na skutečně intimní cestu k sobě. Kurz je meditační s jemnou praxí somatického cvičení: jako kdybychom měnili prostředí od pozorování změn vnímání v klidném usebrání, přes stále hlubší uvědomění si vjemů v hlubokých vrstvách  více ..

Meditace s mandalou

Termín:  24.9. od 17 hodin / délka setkání 150 minut / 
Cena: 300,- Kč    obsazeno*

Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Chvilka krátké, vedené meditace a potom už jen nechat ruku klouzat po papíru, nepřemýšlet nad barvou ani nad tvarem, který právě přichází je přesně to, co je cílem finálního díla. Malování mandal je jeden ze způsobů jak meditovat. Tím, že soustředíme své myšlenky na obrazec, přichází zklidnění mysli.         více ..

Tichá cesta posvátného těla

21 dnů meditační praxe - 1.9. -21.9.

Každý den obdržíte video s vedenou meditací

Dále od 20.9. - 19.11. 9 x ONLINE setkání  

Jediné, co na cestu potřebujete je důvěra v Sebe. To co objevíte, je důvěra v život, chuť objevovat, jít hlouběji a dál

 více ... 

Léčivá síla vědomého doteku

Termín: 10.9. od 10 - 17 hodin hodin / délka kurzu, celodenní /
Cena za kurz: 1600,- Kč 
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Tento seminář je sestaven tak, aby mohl být novým vykročením - aby připomněl, že všichni jsme začátečníci v objevování, ale nejlepšími léčiteli sebe samých. Necháte-li se tímto seminářem inspirovat, dovede vás nejen k vědění více ..

Tělo jako příběh

Termín: Listopad, bude upřesněn          / délka kurzu 3hodiny /    Cena za kurz: 950,- Kč
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Studium Sebe sama, kdy vstupujeme do svého příběhu, prožitkem či zkušeností vycházející z vnitřního zkoumání těla a ducha v somatickém cvičení. Je to cesta, jak změnit, jak žijeme naše životy více ..


Víkendové pobyty a pobyty v tichu

1.10. - 4.10. 2021  - Pobyt v tichosti, aneb Tichá cesta posvátného těla .. poslední volné místo .. Více info

Termíny pro společné pobyty v roce 2022 

17. -20.3. 2022       Dvůr Svatá Maří - Přechod ze zimy do jara v plně prožitkovém víkendu, kterým vás budeme provázet spolu s Karlem Tejčkem. Jsem voda a Kája, představuje ztělesněný element dřeva. Přijměte naše pozvání a nechte se námi vést k prolnutí právě mezi těmito dvěma elementy.              Cena 6900,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Těšíme se! Na ten čas a těšíme se na Vás!

Karel & Marcela Magdaléna


17. - 21.8. 2022 Dvůr Svatá Maří - Bude plný energie léta. Program hluboce prožitkový s velkou účastí     energie v otevřené přírodě. Jemná praxe inspirovaná Kontinuum movements & Čchi Kung. Víkendem        vás budeme provázet společně s Karlem Tejčkem. Součástí pobytu je vědomá práce ve vodě.        Cena 7880,- Kč zahrnuje 5dnů/4noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 7 lekcí v pohybu, 6 meditací

Karel & Marcela Magdaléna


                             

18.11. - 21.11. 2022 Dvůr Svatá Maří - Tichý pobyt - Program bude upřesněn, avšak jisté je sdílené Ticho. V jemném plynutí, kde tělo a mysl se setkává ve svých nejjemnějších vrstvách. Hluboká cesta k    sebepoznání, učení mlčení a zkušenost ticha. Celým víkendem Vás budu provázet minimem slov.    Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Těším se na vás 

Marcela Magdaléna


Do poznámky v rezervaci prosím vypište vybraný termín víkendu

     Těším se na setkání s Vámi a přeji Vám příjemné dny plné radosti.

Pokud je již vámi zvolený program obsazen a označen * hlásit s můžete jako náhradník.