Termíny pro nejbližší období

Vzhledem k mimořádným opatřením, budou termíny vypsány později. Těším se na Vás přátelé. V tento moment můžeme se vidět ONLINE, kde se na vás budu velmi těšit, více o programu najdete ZDE

Meditace s mandalou

Chvilka krátké, vedené meditace a potom už jen nechat ruku klouzat po papíru, nepřemýšlet nad barvou ani nad tvarem, který právě přichází je přesně to, co je cílem finálního díla. Malování mandal je jeden ze způsobů jak meditovat. Tím, že soustředíme své myšlenky na obrazec, přichází zklidnění mysli více ..

Ve vlně proudu života

Klidný dech, jemný pohyb a vlastní zvuk nám pomohou ponořit se do hlubin těla a plynout v proudu života, který si sami tvoříme. Nebudeme o tom mluvit, budeme to prožívat. Protože jen vlastní zkušenost a vlastní jemná technika nás dovede k moudrosti více ..

Léčivá síla vědomého doteku

Tento seminář je sestaven tak, aby mohl být novým vykročením - aby připomněl, že všichni jsme začátečníci v objevování, ale nejlepšími léčiteli sebe samých. Necháte-li se tímto seminářem inspirovat, dovede vás nejen k vědění více ..

Tělo jako příběh

Studium Sebe sama, kdy vstupujeme do svého příběhu, prožitkem či zkušeností vycházející z vnitřního zkoumání těla a ducha v somatickém cvičení. Je to cesta, jak změnit, jak žijeme naše životy více ..

Duševní hygiena

Čas, kdy se ponoříme hlouběji do péče o sebe pomocí praktik, které nejlépe podporují léčení a obnovu. Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami, si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte více ..

Krajinou svého těla

Spojením mysli a ducha se základní inteligencí přírody, neboli moudrostí těla, jíž je naše tělo obdarováno, můžeme plně podpořit léčebný proces a učinit tak ze sebe mistra samoléčitele více ..


Víkendové pobyty v tichu

     Těším se na setkání s Vámi a přeji Vám příjemné dny plné radosti.