Mám velkou radost, že se opět budeme setkávat a společně pečovat o duševní pohodu a harmonii. Zároveň pokračují i kurzy v online podobě, tedy nadále pro Vás, kteří využijete tento prostor věřím, že je to dobrá zpráva - pokračuji i ONLINE.  Prosím jen sledujte, jakou formou vámi vybraný kurz, v nejbližším termínu bude právě probíhat. Meditační program, který je pouze online sledujte zde

Těším se na Vás. Vaše Marcela Magdaléna 

Meditace s mandalou

Termín: kurzu: 24.6. od 17 - 19:30 / 150 minut /
Cena: 300,- Kč
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Chvilka krátké, vedené meditace a potom už jen nechat ruku klouzat po papíru, nepřemýšlet nad barvou ani nad tvarem, který právě přichází je přesně to, co je cílem finálního díla. Malování mandal je jeden ze způsobů jak meditovat. Tím, že soustředíme své myšlenky na obrazec, přichází zklidnění mysli více ..

Ve vlně proudu života

Termín: 1.7. od 17 - 20 hodin / délka kurzu 3hodiny / 
Cena za kurz: 950,- Kč
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Klidný dech, jemný pohyb a vlastní zvuk nám pomohou ponořit se do hlubin těla a plynout v proudu života, který si sami tvoříme. Nebudeme o tom mluvit, budeme to prožívat. Protože jen vlastní zkušenost a vlastní jemná technika nás dovede k moudrosti více ..

Léčivá síla vědomého doteku

Termín: 7.6. - 21.6. 2021 / 3 lekce á 90 min / vždy od 20 hodin    
Cena za kurz: 750,- Kč
Těším se na vás: ONLINE 

Tento seminář je sestaven tak, aby mohl být novým vykročením - aby připomněl, že všichni jsme začátečníci v objevování, ale nejlepšími léčiteli sebe samých. Necháte-li se tímto seminářem inspirovat, dovede vás nejen k vědění více ..

Tělo jako příběh

Termín: 25.6.  od 17 - 20 hodin / délka kurzu 3hodiny /      Cena za kurz: 950,- Kč
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Studium Sebe sama, kdy vstupujeme do svého příběhu, prožitkem či zkušeností vycházející z vnitřního zkoumání těla a ducha v somatickém cvičení. Je to cesta, jak změnit, jak žijeme naše životy více ..

Duševní hygiena

Čas, kdy se ponoříme hlouběji do péče o sebe pomocí praktik, které nejlépe podporují léčení a obnovu. Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami, si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte více ..

Krajinou svého těla

Spojením mysli a ducha se základní inteligencí přírody, neboli moudrostí těla, jíž je naše tělo obdarováno, můžeme plně podpořit léčebný proces a učinit tak ze sebe mistra samoléčitele více ..


Víkendové pobyty v tichu

     Těším se na setkání s Vámi a přeji Vám příjemné dny plné radosti.