Nač se v nejbližším čase můžeme těšit

Duševní hygiena 

Termín:  Každý čtvrtek  / délka lekce 90 minut /
Cena: 300 Kč          Listopadové přihlášky uzavřeny   
Těším se na vás: Dračí Blaho, Jánská 8, Malá strana

Čas, kdy se ponoříme hlouběji do péče o sebe pomocí praktik, které nejlépe podporují léčení a obnovu. Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami, si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce - proces, kterým to začíná, je především Sebe poznání  více ..

Cesta ke ztišení - dvacet jedna dnů

Termín: od 1.11. - 21.11.  /online 7.11.-14.11.-21.11./                       Cena: 1450,- Kč /21 video meditací, tři online setkání /         Těším se na vás: naše setkání bude přes aplikaci zoom.us

Meditace je jak cestou ticha, tak oddanosti tichu, které poté sílí v každé části našeho života.

Pokud cítíme svoji mysl unavenou, tělo bezduché, odtrženost od sebe .. pokud cítíme cokoliv jiného než klid, radost, harmonii ve svém těle i v životě  ... více

Meditace s mandalou

Termín:  17.12. od 16 hodin / délka setkání 150 minut / 
Cena: 300,- Kč    obsazeno*

Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Chvilka krátké, vedené meditace a potom už jen nechat ruku klouzat po papíru, nepřemýšlet nad barvou ani nad tvarem, který právě přichází je přesně to, co je cílem finálního díla. Malování mandal je jeden ze způsobů jak meditovat. Tím, že soustředíme své myšlenky na obrazec, přichází zklidnění mysli.         více ..

Krajinou svého těla

Termín: 6.11. od 10 - 18 hodin / délka setkání celodenní /
Cena: 1800,- Kč         obsazeno*

Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Hluboké ponoření do říše tělesných pocitů. Nové způsoby vnímání vlastního těla a jeho pohybu nás povedou na skutečně intimní cestu k sobě. Meditační chvilky střídáme s jemnou praxí somatického cvičení: jako kdybychom měnili prostředí od pozorování změn vnímání v klidném usebrání, přes stále hlubší uvědomění si vjemů v hlubokých vrstvách uprostřed vlastního experimentu, vycházejícího z vnitřního pohybu. Spíše než učit se, budeme vzpomínat na vše, co je v nás přítomné ... více

Léčivá síla vědomého doteku

Termín: 18.12. od 10 - 17 hodin      / délka kurzu, celodenní /
Cena za kurz: 1600,- Kč    obsazeno*
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7

Tento seminář je sestaven tak, aby mohl být novým vykročením - aby připomněl, že všichni jsme začátečníci v objevování, ale nejlepšími léčiteli sebe samých. Necháte-li se tímto seminářem inspirovat, dovede vás nejen k vědění více ..

Tělo jako příběh

Termín: 5.11. od 17 - 20 hodin           / délka kurzu 3 hodiny /    Cena za kurz: 950,- Kč   obsazeno*
Těším se na vás: Veletržní 29, Praha 7  

Studium Sebe sama, kdy vstupujeme do svého příběhu, prožitkem či zkušeností vycházející z vnitřního zkoumání těla a ducha v somatickém cvičení. Je to cesta, jak změnit, jak žijeme naše životy více ..

Pokud je program obsazen, je možné přihlásit se, občas se místo uvolní, o čemž budete informovaní.

Víkendové pobyty a pobyty v tichu 2022 

20.-23.1. 2022  Dvůr Svatá Maří - Ticho na dotek - čas kdy ticho je pro nás stále léčivé a vyživují. Pastelky v meditaci s mandalou prozáří zimní krajinu barvami. Jemný dotek masáže propojí tělo a mysl: celým pobytem vás budu provázet minimem slov a tentokrát pečovat o vás i dotekem. Těším se na tento požehnaný čas, ve kterém méně konání znamená zkušenost zažít sebe uprostřed klidu.     

Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6meditací, 1 marma masáž 

Těším se! Těším se na vás i tento požehnaný čas!

Marcela Magdaléna


17. -20.3. 2022    Dvůr Svatá Maří - Jarní náDech. Přechod ze zimy do jara v plně prožitkovém víkendu, kterým vás    budeme provázet spolu s Karlem Tejčkem. Jsem voda, a Kája představuje ztělesněný element dřeva. Přijměte naše pozvání a nechte se námi vést k prolnutí právě mezi těmito dvěma elementy.  

            Cena 6900,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Těšíme se! Na ten čas a těšíme se na Vás!

 Marcela Magdaléna & Karel


17. - 21.8. 2022  Dvůr Svatá Maří - Letní plynutí. Bude plný energie léta. Program hluboce prožitkový s velkou účastí v otevřené přírodě. Jemná praxe inspirovaná Kontinuum movements & Čchi Kung.                                            Víkendem vás budeme provázet společně s Karlem Tejčkem.                                                    

Cena 7880,- Kč zahrnuje 5dnů/4noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 7 lekcí v pohybu, 6 meditací

Těšíme se! Na ten čas a těšíme se na Vás!

Marcela Magdaléna & Karel


                             

17.11. - 20.11. 2022 Dvůr Svatá Maří - Tiché, zářivé já - Program bude upřesněn, avšak jisté je sdílené Ticho. V jemném plynutí, kde tělo a mysl se setkává ve svých nejjemnějších vrstvách. Hluboká cesta k    sebepoznání, učení mlčení a zkušenost ticha. Celým víkendem Vás budu provázet minimem slov. 

   Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Těším se na vás 

Marcela Magdaléna


Do poznámky v rezervaci prosím vypište vybraný termín víkendu

     Těším se na setkání s Vámi a přeji Vám příjemné dny plné radosti.

Pokud je již vámi zvolený program obsazen a označen * hlásit s můžete jako náhradník.