Darujte marma masáž, darujte harmonii a radost. Dárkový poukaz 


   Marma masáže 

Hledáte uvolňující masážjste psychicky nebo fyzicky vyčerpáni z každodenního stresu? Pak se neváhejte na marma masáž objednat. Nabudete nových sil do dalších dnů a Vaše tělo i mysl si tuto jemnou péči zcela jistě vychutná. Udělejte pro sebe něco dobrého!

      Marma masáž obličeje 

K čemu je dobrá marma masáž obličeje? a jak se liší marma masáž obličeje od klasické masáže obličeje? Zatímco u klasické masáže obličeje uvolníme pouze fyzické tělo, tak u marma masáže uvolňujeme i naše duševní tělo. Oproti klasické masáži obličeje je marma masáž obličeje kombinací dvou specifických technik: ošetření marma bodů a uvolnění trojklaného nervu. Přijďte si speciální marma masáž obličeje vyzkoušet a pociťte výrazné psychické i fyzické uvolnění.

 Meditace 

Navštívili jste již v minulosti nějaký meditační kurz? Pokud ne, přijďte si to dopřát. Mnou vedená  meditace s mandalou,  stejně jako meditace obecně, je velice užitečné cvičení, které vám pomohou hned v několika oblastech - k větší psychické pohodě, vyrovnanosti, k harmonickému a zdravějšímu tělu. Že neumíte meditovat je jen Vaše domněnka a mé kurzy meditace jsou tu právě proto, abyste si je už nikdy nedělaly..


 Meditace s mandalou 

Malování mandal a energie do nich vložená věřím, že těší nejen mě. Když jsem namalovala svoji první mandalu měla jsem z ní skutečnou radost i když mi připadala jako úplně prostý obrázek. Jednoho dne přišel pocit, že už si tuto cenou zkušenost, jako je meditace s mandalou nemohu a nechci nechat jen pro sebe. Sdílet s Vámi v tichosti nebo i poklidném rozmlouvání, malování právě té Vaší, možná i první mandaly, mi bude velkou ctí.


Pokud jste chtěli odcestovat do hor, k moři, někam daleko aby jste našli Sebe,  malování mandal, meditace, semináře, nebo prožitkové víkendy jež pořádámmůže být pravá cesta pro vás aniž byste balili kufry. Zjistíte, že nepotřebujete daleko od všeho a od všech k nalezení vlastního klidu. Přijďte si odpočinout a zároveň načerpat spoustu nové inspirace do svého života. Potom až zabalíte kufry a vyrazíte na cesty, už nebudete hledat, ale užijete si ještě více krás. 


Semináře


V životě přijde touha podělit se. A je to přirozené, je to zákonitost přijímání a dávání. Vše co v mých seminářích sdílím a snažím se předat, je z mého učení, mé osobní praxe a zkušeností. Síla vědomého bytí, doteku, práce s vlastní energií a udržitelnost harmonického těla. Pochopit, že naše tělo je ten nejkrásnější chrám a zaslouží si péči a "úklid". Nalézt klid, který každý nosí v sobě, ticho, které má jak hloubky tak výšky, co umí vyvolat husí kůži na těle jako ta nejkrásnější symfonie, protože ticho není nula! ... slova selhávají, když se snažím popsat něco, co člověk může, ale prožitek má každý vlastní, a zkušenost je to nejcennější, proto vždy se snažím zprostředkovat Vám to, právě skrze Vaši vlastní zkušenost. V rámci mých seminářůza mého doprovodu a velmi jemných technik.


Ať si vyberete kteroukoliv z aktivit, či péčí, které nabízím - zažijete klid.

Vše co nabízím, se prolíná a vychází z mé vlastní filozofie tak, aby to i Vám dávalo smysl. Mé ošetření, učení, Vaše domácí sebe péče a chuť na sobě pracovat, to vše skrze prožitek. Objevujeme moudrost těla, restartujeme samoléčení - ten malý zázrak v nás. Nic se neučíme hlavou, vše se to děje v nás.

Přijďte objevit svoji harmonii a vnitřní klid. 

Těším se na Vás

Marcela Magdaléna