Darujte marma masáž, darujte harmonii a radost. Dárkový poukaz 


Marma masáže Praha

Hledáte uvolňující marma masáž v Praze? Jste psychicky nebo fyzicky vyčerpáni z každodenního stresu? Pak není nic snazšího, než si nějakou uvolňující marma masáž objednat. Nabudete nových sil do dalších dnů. Vaše tělo i mysl si jistě marma masáž vychutná. Udělejte pro sebe něco dobrého. Marma masáže Praha v podání Marcely Magdalény Masopustové jsou tu pro vás.

Marma masáž obličeje Praha

K čemu je dobrá marma masáž obličeje? Jak se liší marma masáž obličeje od klasické masáže obličeje? Zatímco u klasické masáže obličeje uvolníme pouze fyzické tělo, tak u marma masáže uvolňujeme i naše duševní tělo. Oproti klasické masáži obličeje je mnou nabízená marma masáž obličeje kombinací dvou specifických technik a to: ošetřením marma bodů a uvolněním trojklaného nervu. Přijďte si speciální marma masáž obličeje vyzkoušet i vy a pociťte výrazné psychické i fyzické ulevení. Marma masáže jsou prováděny v příjemném a čistém prostředí. Každý si to moje tiché místo zamiluje stejně jako já.

Meditace Praha

Navštívili jste již v minulosti nějaký meditační kurz v Praze? Že ne? Pak není na co čekat. Provádím profesionální meditace s mandalou v Praze.  Meditace jsou velice užitečná cvičení, která vám pomohou hned v několika oblastech - k větší psychické pohodě, vyrovnanosti, k harmonickému a zdravějšímu tělu. Že neumíte meditovat? To vůbec nevadí, mé kurzy meditace jsou tu právě od toho.


Meditace s mandalou Praha

Malování mandal a energie do nich vložená věřím, že těší nejen mě. Když jsem namalovala svoji první mandalu měla jsem z ní skutečnou radost i když mi připadala jako úplně prostý obrázek. A potom jsem malovala skoro každý den. Jednoho dne přišel pocit, že už si tuto cenou zkušenost, jako je meditace s mandalou nemohu a nechci nechat jen pro sebe. Sdílet s Vámi v tichosti nebo i poklidném rozmlouvání malování právě té Vaší, možná i první mandaly, mi bude velkou ctí.

Pokud jste chtěli odcestovat do hor, k moři, někam daleko a najít sebe sama,  malování mandaly může být pravá cesta i pro vás! Zjistíte, že nepotřebujete daleko od všeho a od všech k nalezení vlastního klidu. Přijďte si odpočinout a zároveň načerpat spoustu nové inspirace do svého života. Díky meditaci s mandalou poznáte více sami sebe a naučíte se být vnímavější. 


Semináře


V životě přijde touha podělit se. A je to přirozené, je to zákonitost spirály otáčející se směrem dovnitř a v okamžiku, kdy nasbíráme dost zkušeností musí se energie roztočit směrem ven, aby se uvolnilo opět místo pro nové. Vše co v mých seminářích sdílím a snažím se předat, je z mého učení, ale nejvíce z mé osobní praxe a zkušenosti. Síla vědomého bytí a doteku. Práce s vlastní energií a udržitelnost harmonického těla. Pochopit, že naše tělo je ten nejkrásnější chrám a zaslouží si péči a "úklid". Nalezení klidu, který každý nosíme v sobě, abychom nemuseli utíkat někam, kde může být jen hluché ticho, pokud nevíme, že ten jediný klid je v Sobě. To ticho, které má jak hloubky tak výšky, co umí vyvolat husí kůži na těle jako ta nejkrásnější symfonie, protože ticho není nula! Slova selhávají, když se snažím popsat něco, co člověk popsat nemůže, ale vždy se pokouším zprostředkovat Vám to vše skrze Vaši vlastní zkušenost v rámci mých seminářů. A jsem velmi obdařena radostí, kdykoliv se mi to podaří.


Ať si vyberete kteroukoliv z aktivit, či procedur, které Vám nabízím, zažijete klid.

Vše co nabízím, se prolíná a vychází z mé filozofie tak, aby to dávalo smysl. Mé ošetření, učení a Vaše domácí sebe péče a chuť na sobě pracovat, to vše skrze prožitek. Objevujeme vždy moudrost těla, nic se neučíme hlavou, ale vše to prožíváme. 

Přijďte a najdete svoji harmonii a vnitřní klid. 

Těším se na Vás

Marcela Magdaléna