Darujte marma masáž, darujte harmonii a radost. Dárkový poukaz 

Malování mandal mi přináší nesmírnou radost a energie do nich vložená, věřím, že těší nejen mě. Když jsem namalovala svoji první mandalu měla jsem z ní skutečnou radost i když mi to připadalo jako úplně prostý obrázek. A potom jsem malovala skoro každý den. Sdílet s Vámi v tichosti nebo i poklidném rozmlouvání malování právě té Vaší, možná i první mandaly mi bude velkou ctí.

Masáž je každý měsíc nadále i mým oblíbeným rituálem. To, že jsem se jednoho dne zvedla v práci od stolu a šla si koupit pastelky bylo začátkem něčeho nového. Sama sobě jsem nejlepším důkazem, jak mi tyto rituály ať už malování nebo marma masáž pomohly najít odvahu začít měnit věci s lehkostí a jistotou. Rozhodla jsem se absolvovat kurzy Marma masáže. Dnes jsem vděčná, že jsem se odhodlala k tomu začít si žít Svůj sen.

Poskytované služby:

Marma masáže

Masáže obličeje

Meditace

Malování mandal

Masáže Praha/Plzeň

Hledáte uvolňující marma masáž v Praze? Jste psychicky nebo fyzicky vyčerpáni z každodenního stresu? Pak není nic snazšího, než si nějakou uvolňující marma masáž objednat. Nabudete nových sil do dalších dnů. Vaše tělo i mysl si jistě marma masáž vychutná. Udělejte pro sebe něco dobrého. Marma masáže Praha v podání Marcely Masopustové jsou tu pro vás.

Marma masáže obličeje Praha/Plzeň

K čemu je dobrá marma masáž obličeje? Jak se liší marma masáž obličeje od klasické masáže obličeje? Zatímco u klasické masáže obličeje uvolníme pouze fyzické tělo, tak u marma masáže uvolňujeme i naše duševní tělo. Oproti klasické masáži obličeje je marma masáž obličeje kombinací dvou specifických technik a to:
- ošetřením marma bodů
          - uvolněním trojklaného nervu.


Přijďte si speciální marma masáž obličeje v Praze vyzkoušet i vy a pociťte výrazné psychické i fyzické ulevení. Marma masáže jsou prováděny v příjemném a čistém prostředí.

Meditace Praha/Plzeň

Navštívili jste již v minulosti nějaký meditační kurz v Praze? Že ne? Pak není na co čekat. Provádím profesionální meditace s mandalou v Praze. Relaxační, meditační hudba pronikne do vašeho těla i mysli a vy se můžete plně poddat duševní i fyzické regeneraci. Meditace jsou velice užitečná cvičení, která vám pomohou hned v několika oblastech - například větší psychické pohodě a vyrovnanosti. Že neumíte meditovat? To vůbec nevadí, mé kurzy meditace jsou tu právě od toho.

Malování mandaly Praha/Plzeň

Vždy jste chtěli odcestovat do hor, k moři, někam daleko a najít sebe sama, ale nemáte k tomu prostředky nebo to nedovolí vaše časové možnosti? Pak je malování mandaly přímo pro vás! Malování mandaly je ideální cesta k nalezení sebe sama. Zjistíte, že npotřebujete daleko od všeho a od všech k nalezení vlastního klidu. Přijďte si odpočinout a zároveň načerpat spoustu nové inspirace do svého života. Díky malování mandaly poznáte více sami sebe a naučíte se být vnímavější. 

Najdete svůj vnitřní klid.