Vše, co pro vás tvořím, vychází ze srdce

Co mohu slíbit, zároveň cítím jako nejdůležitější: 

Ve všech našich setkáních, naplňuji prostor energií čisté lásky, aby skrze ní všichni přítomní integrovali své léčení na nejhlubších úrovních, ve všech vrstvách. 

"Mým životním smyslem, je skutečnost nejen probouzet, ale žít ji" 

Vše co pro vás tvořím vychází ze srdce a radosti. 

♥︎

Marma masáže 

Hluboce uvolňující masážjste-li psychicky nebo fyzicky vyčerpáni z každodenního stresu, pak se neváhejte na marma masáž objednat. Nabudete nových sil do dalších dnů a Vaše tělo i mysl si tuto jemnou péči zcela jistě vychutná. Udělejte pro sebe něco dobrého!

Marma masáž obličeje

K čemu je dobrá marma masáž obličeje a jak se liší marma masáž obličeje od klasické masáže obličeje? Zatímco u klasické masáže obličeje uvolníme pouze fyzické tělo, tak u marma masáže uvolňujeme i duševní. Oproti klasické masáži obličeje je marma masáž obličeje kombinací dvou specifických technik: ošetření marma bodů a uvolnění trojklaného nervu. Přijďte si speciální marma masáž obličeje užít a pociťte výrazné psychické i fyzické uvolnění již v prvních dotecích.


Meditace s mandalou

Navštívili jste již v minulosti nějaký meditační kurz? Pokud ne, přijďte si to dopřát. Mnou vedená  meditace s mandalou,  stejně jako meditace obecně, je velice užitečné cvičení, které vám pomohou hned v několika oblastech - k větší psychické pohodě, vyrovnanosti, k harmonickému a zdravějšímu tělu. Že neumíte meditovat je jen Vaše domněnka a mé kurzy meditace jsou tu právě proto, abyste si ji už nikdy nedělaly.. 
Malování mandal a energie do nich vložená věřím, že těší nejen mě. Když jsem namalovala svoji první mandalu měla jsem z ní skutečnou radost i když mi připadala jako úplně prostý obrázek. Byl to úžasný pocit harmonie a jednoho dne pocit, jsem si řekla, že už si tuto cenou zkušenost, jako je meditace s mandalou nemohu a nechci nechat jen pro sebe. Sdílet s Vámi v tichosti nebo i poklidném rozmlouvání malování právě té Vaší mandaly, mi bude velkou ctí.


Semináře

V životě přijde touha podělit se. A je to přirozené, je to radost v předávání. Vše co v seminářích sdílím a snažím se předat, je z mého osobního učení, praxe a zkušeností. Jemná síla vědomého doteku, práce s vlastní energií, otevírání fluidní inteligence a udržitelnost harmonického těla. Pochopit, že naše tělo je ten nejkrásnější chrám a zaslouží si péči. Nalézt klid, který každý nosí v sobě, ticho, které má jak hloubky tak výšky, co umí vyvolat husí kůži na těle jako ta nejkrásnější symfonie, protože ticho není nula, stejně jako klid má svoji dynamiku ... slova selhávají, když se snažím popsat něco, co je osobní prožitek. A právě proto se vždy snažím zprostředkovat vám to skrze vaši vlastní zkušenost. Práce je jak vzdělávací, tak terapeutická a její benefity jsou od poznávání sama sebe, přes uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat.

Pokud jste chtěli odcestovat do hor, k moři, někam daleko aby jste našli Sebe,  malování mandal, meditace, semináře, nebo prožitkové víkendy jež pořádámmůže být ta pravá cesta pro vás aniž byste cestovali daleko. 

Vše co nabízím se prolíná, vychází z mé vlastní filozofie a je sestaveno tak, aby to i Vám, dávalo smysl. Mé ošetření, učení domácí Sebe péči, předávání možností jak na sobě pracovat - to vše skrze prožitek. Objevujeme moudrost těla, restartujeme samoléčení - ten malý zázrak v nás. Nic se neučíme hlavou, vše to v tichém usebrání prožíváme. 

V neposlední řadě, novinkou roku 2022 je Klub duševní pohody. Přesto, že zdá se být mým životním posláním práce s lidmi "na dotek", poslední roky tvořím obsah přetaven životem též i do světa online. Jsem vděčná, že touto formou i v nejvzdálenějších místech mohu podpořit, kráčet životem s větší lehkosti a Sebe vědomím každého, komu přijde můj doprovod vhod.

Přijďte objevit svoji harmonii a vnitřní klid.

Těším se na Vás,

Marcela Magdaléna