Pokud jste narazili na mé stránky, já věřím, že náhoda neexistuje. Tyto stránky zpočátku vznikly jako galerie mých mandal, posléze jako (tee)deníček plný fotografií, myšlenek, které mi proběhnou hlavou, momentů štěstí - především v přírodě ... v neposlední řadě přidaly se vedené meditace, které vznikly pro vás, k vašemu poslechu, do vašich uší a srdcí. Dnes tuším, že to vše má důvod, aby jste mě mohli poznat dříve, než zaklepete na mé dveře, pokud vás vaše srdce vede. 

Těším se na Vás ♥︎


   Marma masáže 

Hledáte uvolňující masážjste psychicky nebo fyzicky vyčerpáni z každodenního stresu? Pak se neváhejte na marma masáž objednat. Nabudete nových sil do dalších dnů a Vaše tělo i mysl si tuto jemnou péči zcela jistě vychutná. Udělejte pro sebe něco dobrého!

      Marma masáž obličeje 

K čemu je dobrá marma masáž obličeje? a jak se liší marma masáž obličeje od klasické masáže obličeje? Zatímco u klasické masáže obličeje uvolníme pouze fyzické tělo, tak u marma masáže uvolňujeme i duševní. Oproti klasické masáži obličeje je marma masáž obličeje kombinací dvou specifických technik: ošetření marma bodů a uvolnění trojklaného nervu. Přijďte si speciální marma masáž obličeje vyzkoušet a pociťte výrazné psychické i fyzické uvolnění.


 Meditace s mandalou

Navštívili jste již v minulosti nějaký meditační kurz? Pokud ne, přijďte si to dopřát. Mnou vedená  meditace s mandalou,  stejně jako meditace obecně, je velice užitečné cvičení, které vám pomohou hned v několika oblastech - k větší psychické pohodě, vyrovnanosti, k harmonickému a zdravějšímu tělu. Že neumíte meditovat je jen Vaše domněnka a mé kurzy meditace jsou tu právě proto, abyste si ji už nikdy nedělaly.. 
Malování mandal a energie do nich vložená věřím, že těší nejen mě. Když jsem namalovala svoji první mandalu měla jsem z ní skutečnou radost i když mi připadala jako úplně prostý obrázek. Byl to úžasný pocit harmonie a jednoho dne pocit, jsem si řekla, že už si tuto cenou zkušenost, jako je meditace s mandalou nemohu a nechci nechat jen pro sebe. Sdílet s Vámi v tichosti nebo i poklidném rozmlouvání malování právě té Vaší mandaly, mi bude velkou ctí.


                                                      Semináře

V životě přijde touha podělit se. A je to přirozené, je to zákonitost přijímání a dávání. Vše co v seminářích sdílím a snažím se předat, je z mého osobního učení, praxe a zkušeností. Síla vědomého doteku, práce s vlastní energií, otevírání fluidní inteligence a udržitelnost harmonického těla. Pochopit, že naše tělo je ten nejkrásnější chrám a zaslouží si péči. Nalézt klid, který každý nosí v sobě, ticho, které má jak hloubky tak výšky, co umí vyvolat husí kůži na těle jako ta nejkrásnější symfonie, protože ticho není nula, stejně jako klid, že má svoji dynamiku ... slova selhávají, když se snažím popsat něco, co je osobní prožitek, jež má každý vlastní. A proto se vždy snažím zprostředkovat vám to, skrze vaši vlastní zkušenost. Práce je jak vzdělávací, tak terapeutická a její benefity jsou od poznávání sama sebe, přes uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat.

Pokud jste chtěli odcestovat do hor, k moři, někam daleko aby jste našli Sebe,  malování mandal, meditace, semináře, nebo prožitkové víkendy jež pořádámmůže být ta pravá cesta pro vás aniž byste cestovali daleko. Zjistíte, že to nepotřebujete k nalezení vlastního klidu. Přijďte si odpočinout a zároveň načerpat spoustu nové inspirace do svého života. Potom až zabalíte kufry a vyrazíte na cesty, už nebudete hledat, ale uvidíte krásu všude. 


Vše co nabízím se prolíná, vychází z mé vlastní filozofie a je sestaveno tak, aby to i Vám dávalo smysl. Mé ošetření, učení domácí Sebe péči, předávání možností jak na sobě pracovat - to vše skrze prožitek. Objevujeme moudrost těla, restartujeme samoléčení - ten malý zázrak v nás. Nic se neučíme hlavou, vše to v tichém usebrání prožijeme. 

Přijďte objevit svoji harmonii a vnitřní klid. 

Těším se na Vás

Marcela Magdaléna