Zřeknutí odpovědnosti


Zřeknutí se odpovědnosti v koučování, facilitaci a výuce výživy mysli a těla, zvládání stresu, technikách energetické rovnováhy a technikách emoční svobody.

Tato webová stránka se snaží učit výživu mysli a těla, moderní techniky zvládání stresu, techniky vyrovnávání energie, techniky emoční svobody, Energie v pohybu, Kontinuum movement a techniky znovu otiskování matice s požadovaným výsledkem, pomoci lidem dosáhnout a udržet si své zdravotní cíle. Pro účely popisu těchto technik v tomto prohlášení o vyloučení odpovědnosti budou všechna učení, povzbuzení a cíle pro vás shrnuty slovem "techniky".

Tyto techniky nejsou specificky určeny nebo navrženy k diagnostice nebo léčbě jakéhokoli konkrétního fyzického nebo duševního stavu. Než se začnete učit tyto techniky, nejprve se poraďte se svým lékařem. Paní Marcela Magdaléna Masopustová netvrdí, že je licencovaným zdravotníkem nebo terapeutem. Informace na stránce mají pouze inspirovat a vzdělávat. 

Účastníci těchto technik, jako jsou moderní techniky pro zvládání stresu, techniky emoční svobody, energie v pohybu,  jsou techniky, které jsou označovány jako druh energetické terapie. Jsou známy pozoruhodné výsledky těchto technik a zdá se, že mají mentální, duchovní a fyzické přínosy, které ještě nebyly plně prozkoumány akademickou, lékařskou a psychologickou komunitou. V konečném důsledku, největším zdrojem informací jsme my sami. Zkoušením nových věcí umíme sami zjistit, zda mohou nebo nemohou pomoci, anebo zda nějakým způsobem uvolňují, relaxují, či léčí. 

Poznámka: Paní Marcela Magdaléna není licencovaný poskytovatel zdravotní péče, poradce nebo psychoterapeut. Své služby nabízí jako svépomocná průvodkyně a zdravotní koučka. Nediagnostikuje ani neléčí nemoci, nebo psychické problémy. Výživa mysli a těla, techniky emocionální svobody, Energie v pohybu, Kontinum movement, ani ostatní techniky na stránce nejsou náhradou za profesionální zdravotní péči. Informace uvedené na této webové stránce jsou určeny pro všeobecné vzdělávání a nejsou určeny k nahrazení kvalifikovaného lékařského nebo psychologického poradenství.

Buďme v kontaktu: marcelamagdalena@dotekandelu.cz

Aktualizováno 29.1. 2022