Zřeknutí odpovědnosti


Zřeknutí se odpovědnosti v koučování, facilitaci a výuce pro výživu mysli a těla a zvládání stresu

Marcela Magdaléna Masopustová "otevírá prostor" pro regeneraci a výživu mysli a těla, skrze moderní i tradiční techniky pro zvládání stresu, techniky vyrovnávání energie, techniky emoční svobody a techniky znovu otiskování matice s požadovaným výsledkem pomoci lidem dosáhnout a udržet si své zdravotní cíle. Pro účely v tomto prohlášení o zřeknutí odpovědnosti budou všechna učení a cíle shrnuty slovem "techniky".

Tyto techniky nejsou specificky určeny nebo navrženy k diagnostice nebo léčbě jakéhokoli konkrétního fyzického nebo duševního stavu. Než se začnete učit tyto techniky, nejprve se poraďte se svým lékařem. Paní Marcela Magdaléna Masopustová netvrdí, že je licencovaným zdravotníkem nebo terapeutem. Informace jež předává a sdílí mají pouze inspirovat a vzdělávat s vlastním úsudkem.

Moderní techniky pro zvládání stresu, techniky emoční svobody a energie v pohybu, jsou techniky, které jsou označovány jako druh energetické terapie. Jsou známy pozoruhodné výsledky těchto technik a zdá se, že mají mentální, duchovní i fyzické přínosy, které však ještě nebyly plně prozkoumány akademickou lékařskou a psychologickou komunitou.

V konečném důsledku, největším zdrojem informací jsme my sami. Zkoušením nových věcí umíme sami zjistit, zda mohou nebo nemohou pomoci, anebo zda nějakým způsobem uvolňují, relaxují, či léčí.

Prohlášení: Paní Marcela Magdaléna Masopustová není licencovaný poskytovatel zdravotní péče, poradce nebo psychoterapeut. Své služby nabízí jako svépomocná průvodkyně, celostní koučka a duševní hygienistka. Nediagnostikuje ani neléčí nemoci, nebo psychické problémy. Výživa mysli a těla, techniky emocionální svobody, energie v pohybu, technika Kontinum movement, ani ostatní techniky, které sdílí nejsou náhradou za profesionální zdravotní péči. Informace které jsou obsahem setkání online i naživo jsou určeny pro všeobecné vzdělávání a nejsou určeny k nahrazení kvalifikovaného lékařského nebo psychologického poradenství.

Kontaktujte mne pro případné doplňující informace: marcelamagdalena@dotekandelu.cz

Aktualizace: 1.12. 2022