Prožitkové pobyty a pobyty v tichu

16.11. - 19.11. 2023 - Potichu na cestě k sobě

♥︎

Jemná praxe inspirovaná Kontinuum movement. My, v jemném pohybu, rytmu vlastního dechu a taky zvuku křišťálových mís .. ztišíme se, zvolníme a jednoDUŠE budeme. 

Čeká nás tichý program, v jemně pohybovém plynutí i formálních meditacích. S kakaem, které chybět nesmí.  Bude to milé, bude to Sebe-pečující

Cena 7450,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí jemné praxe, 6  meditací 

Více o pobytu 


25.1. - 28.1. 2024 - Tichá cesta posvátného těla 

♥︎

 V doteku ticha, vlastního Dechu a tělesného Sebe-prožívání vstoupíme na intimní cestu spojení  s moudrostí těla a vědomí Sebe v jeho nejjemnější formě. 

Prožitek těla a Ducha jako jednoty, je hluboce léčivým procesem

Cena 7450,- Kč zahrnuje 4dny / 3noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací 

Pobytem v tichosti

Přihlášení k pobytu


23.5. - 26.5. 2024 - Jemný dotek říše rostlin

♥︎

Jemná praxe kontinuum movement - ponoření do tekutinového těla pro hluboké vyživení sebe sama napojením na své zdroje, vnitřní sílu, kořeny a síly z nichž je naše tělo utvářeno.

Terapeutická jóga - probuzení, protažení, vtělení 

V prožitku vnímání hloubek svých vlastních budeme navazovat kontakt s říší rostlin. Necháme k sobě promlouvat medicínu rostlin a objevíme možnosti bylinné péče o tělo i duši. 

Pobytem budou provázet společně Marcela Magdaléna a Martina Čepová

Těšíme se na vás 

Cena 7850,- Kč zahrnuje 4dny / 3noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací / květovou esenci, kterou si společně vytvoříme /

Přihlášení k pobytu


14.11. - 17.11. 2024 Tiché Bytí 

Esence je našim přirozeným bytím. Esence je láska, síla, radost, důvěra, soucit a jasnost. To co nás spojuje s touto naší přirozeností je ticho, dech a otevřená pozornost: spojení těla s přírodními silami, jimiž je naše tělo utvářeno. 

Spojení s tím co je nám vlastní nás činí skutečnými.

♥︎

Cena 7450,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Přihlášení k pobytu

Milá Marcelko,

ještě chvilku mi bude trvat dát to celé nějak do slov a pochopit, co jsem měla možnost o víkendu prožít. Když slovo láska někde čtu, nikdy se mne to nedotkne a nebo cítím spíše smutek. V každém emailu od Tebe se mě dotýkala láska i ve zcela obyčejných slovech. Cítit se jí doslova objímaná v průběhu posledních dnů, bylo něco, co si dlouho chci pamatovat. To co jsi pro nás připravila bylo opravdu plné lásky. Děkuji, že nás to učíš, říkáš s takovou jistotou, že nikdy není pozdě mít se rád až jsem uvěřila. To co si odnáším do života a slibuji sobě, ve svých letech, je věta z Tvého večerního povídání "když se cítíte jinak než šťastně, zastavte se a uprostřed ztišení položte si otázku, co mohu pro sebe udělat právě teď, abych se cítila šťastnější" Děkuji za to, co pro lidi a především nás ženy děláš.

Těším se na další setkání a přeji i Tobě, Marcelko, hodně lásky.

J.