Prožitkové pobyty a pobyty v tichu

20.4. - 23.4. 2023 Jarní náDech

♥︎

Energie příchozího jara, je čas, kdy máme touhu otevřít okna a pustit čerstvou vůni dovnitř. Naše tělo, je našim nejteplejším domovem, tedy pojďme si dopřát tento čas k nadechnutí,    přijetí a rozproudění bující a podporující energie, přinášející pocit svěžesti i do našeho těla.

Cena 7450,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu / plnou penzi / lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Více o pobytu

16.11. - 19.11. 2023  Potichu na cestě k sobě

♥︎

Jemná praxe v jemném pohybu, rytmu vlastního dechu a taky zvuku křišťálových mís .. Ztišíme se, zvolníme a jednoDUŠE budeme. 

Čeká nás tichý program, v jemně pohybovém plynutí i formálních meditacích. S kakaem, které chybět nesmí  Bude to milé, bude to Sebe-pečující

Cena 7450,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu / plnou penzi / lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací 

Více o pobytu

Milá Marcelko,

ještě chvilku mi bude trvat dát to celé nějak do slov a pochopit, co jsem měla možnost o víkendu prožít. Když slovo láska někde čtu, nikdy se mne to nedotkne a nebo cítím spíše smutek. V každém emailu od Tebe se mě dotýkala láska i ve zcela obyčejných slovech. Cítit se jí doslova objímaná v průběhu posledních dnů, bylo něco, co si dlouho chci pamatovat. To co jsi pro nás připravila bylo opravdu plné lásky. Děkuji, že nás to učíš, říkáš s takovou jistotou, že nikdy není pozdě mít se rád až jsem uvěřila. To co si odnáším do života a slibuji sobě, ve svých letech, je věta z Tvého večerního povídání "když se cítíte jinak než šťastně, zastavte se a uprostřed ztišení položte si otázku, co mohu pro sebe udělat právě teď, abych se cítila šťastnější" Děkuji za to, co pro lidi a především nás ženy děláš.

Těším se na další setkání a přeji i Tobě, Marcelko, hodně lásky.

J.