Prožitkové pobyty a pobyty v tichu

23.5. - 26.5. 2024 - Jemný dotek říše rostlin

♥︎

Jemná praxe kontinuum movement - ponoření do tekutinového těla pro hluboké vyživení sebe sama napojením na své zdroje, vnitřní sílu, kořeny a síly z nichž je naše tělo utvářeno.

Terapeutická jóga - probuzení, protažení, vtělení 

V prožitku vnímání hloubek svých vlastních budeme navazovat kontakt s říší rostlin. Necháme k sobě promlouvat medicínu rostlin a objevíme možnosti bylinné péče o tělo i duši. 

Pobytem budou provázet společně Marcela Magdaléna a Martina Čepová

Těšíme se na vás i tentokrát ve Dvůr Svatá Maří na Šumavě

Cena 7850,- Kč zahrnuje 4dny / 3noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací / květovou esenci, kterou si společně vytvoříme /

Přihlášení k pobytu


14.11. - 17.11. 2024 Tiché Bytí 

Esence je naše přirozené bytí. Esence je láska, síla, radost, důvěra, soucit a jasnost. To co nás spojuje s naší přirozeností je ticho, dech a otevřená pozornost. 

Obsahem setkání je spojení s božskou podstatou, od které jsme se jako lidé odpojili, stejně jako prostředí, jehož jsme součástí. Být s tím a tím co je nám vlastní, co nás činí skutečnými.

Setkáním již tradičně ve Dvůr Svatá Maří na Šumavě, vás bude provázet minimem slov,  jemnou praxí kontinuum movement, v níž se dotýkáme podstaty života v jeho celostním pojetí 

Marcela Magdaléna

Těším se na vás a společný čas v srdci ticha

♥︎

Cena 7450,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Možnost k přihlášení a více informací k pobytu 

Milá Marcelko,

ještě chvilku mi bude trvat dát to celé nějak do slov a pochopit, co jsem měla možnost o víkendu prožít. Když slovo láska někde čtu, nikdy se mne to nedotkne a nebo cítím spíše smutek. V každém emailu od Tebe se mě dotýkala láska i ve zcela obyčejných slovech. Cítit se jí doslova objímaná v průběhu posledních dnů, bylo něco, co si dlouho chci pamatovat. To co jsi pro nás připravila bylo opravdu plné lásky. Děkuji, že nás to učíš, říkáš s takovou jistotou, že nikdy není pozdě mít se rád až jsem uvěřila. To co si odnáším do života a slibuji sobě, ve svých letech, je věta z Tvého večerního povídání "když se cítíte jinak než šťastně, zastavte se a uprostřed ztišení položte si otázku, co mohu pro sebe udělat právě teď, abych se cítila šťastnější" Děkuji za to, co pro lidi a především nás ženy děláš.

Těším se na další setkání a přeji i Tobě, Marcelko, hodně lásky.

J.