Individuální lekce a programy

Jemné techniky k uvolnění těla a mysli 

"Čím jste jemnější, tím jste silnější."

Cílem všech setkání je učit se pomocí jemných technik vnést více přítomnosti do běžného života. Rozvinout soucit se sebou a skrze všímavost učit se regulovat emoce s porozuměním... Uvědomit si své šťastné vlastnosti a pomocí jemných technik je v sobě kultivovat.   

   

 Obecně má individuální setkání a praxe ve formátu 1:1 mnoho výhod:

  • Uzavřený člověk, může snáze zahodit svůj stud a jiné negativní pocity, které omezují uvolnění 
  • Otevřený prostor pro komunikaci konkrétních témat
  • Při práci 1:1, má klient plnou pozornost, tudíž se může náplň hodiny akčně přizpůsobovat jeho individuálním potřebám 
  • Konkrétní obsah hodin není nikým omezován
  • Cesta Sebe poznání, má Své tempo a v něm může být i obsah hodin

Individuální lekce a programy 

s mou osobní podporou

Duševní hygiena

Individuální "pravidelná setkávání"
♥︎ 

Pravidelná duševní hygiena je polovičním úspěchem pro pocit harmonie a klidu. Velmi cenným okamžikem se stane, pokud si čas pro duševní očistu zařadíte jako součást vašeho života a nejen pouhou aktivitu, pro níž musíte těžce hledat čas. 

Setkání probíhají v délce  90minut 

Cena lekce: 1600,- Kč

Domluvit si čas 

Transformační program 

 9 setkání + bonusy pro domácí praxi 

♥︎ 

Střídání jemných technik práce s tělem, rozvíjení všímavosti a meditace. Na počátku našich setkávání vytvoříme plán, jsme živoucí organizmus a život, je pohyb, proto i obsah se může měnit podle momentálních potřeb Vašeho těla.  

Více o programu, včetně bonusů pro domácí práci zde

Cena programu: 9 lekcí činí 12000,- Kč 

Cesta do nitra, Svatyně duše  

ONLINE

♥︎ 

Program připravený pro 5 online setkání určených pro společný čas meditací. Tématicky tak, abyste zcela odstranili omezující přesvědčení, pocity založené na strachu a myšlenkové procesy, které vám brání v přístupu k poznání, kým doopravdy jste.

Tento program nabízí pět modulů, více o něm zde

Cena programu včetně bohatých bonusů: 5555,- Kč

Těším se na Vás, naše společné tvoření a děkuji za důvěru, s níž přicházíte právě za mnou

Marcela Magdaléna

"Chcete jít svým vlastním tempem?"

Seberozvojové programy 

pro vaši domácí praxi

Meditační cesta na 21 dní 

♥︎ 

V meditaci nepřemýšlíme o našich schopnostech, a ani o jejím výsledku, jediné co zažíváme, k čemu se navracíme je, naše přirozená schopnost pustit a proudit.

Dvacet jedna je magické číslo a podle mnohých odborníků je určitým milníkem v procesu tvorby nových návyků. Připravila jsem pro vás Meditační programy na 21 dnů, v klidu a svým tempem, můžete ... více

Cena programu: 1333,- Kč

Deník na cestu k sobě 

♥︎ 

Jste připraveni udělat další krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni? Nebojte se být k sobě upřímní a zjistit o sobě více osobitým psaním, kterým vás budu provázet svými podnětnými otázkami po dobu 21 dní.  Je to rituál, který vás vede tam, kde si přejete být ...

Nahlédnout do deníku 

Odměna pro mne, za vytvoření konceptu a emailové série činí 480,- Kč

Přikládám s poděkováním za všechen čas a společnou práci. Katka mi napsala poděkování po pěti měsících společné práce, devíti osobních setkáních, meditační cestě a psaní deníku. Mám v srdci obdiv ke každému, kdo v sobě probudí takovou vášeň pro sebepoznání a s odvahou se na tuto cestu vydá..

Milá Marcelko, při každém našem setkání se mi zdálo, jako když se tvá slova stávají čistou energií a ukázky praxe mluví přímo k mému tělu. Cestou domů jsem vždy vnímala, jak jsem plná lásky a čisté energie. Jsem moc vděčná, že jsem tě našla. Tvá úžasná práce a příklad, jsou pro mě velkou inspirací a zjišťuji, že to, co mi nyní pomáhá, je mnohem hlubší vnitřní praxe. Každý den se objevují výzvy, občas vnímám staré pochybnosti, ale to, co vnímám jako nové je umění vrátit se do důvěry a odvahy pokračovat s otevřeným srdcem. Děkuji za mystickou cestu, na které jsi mi velkou oporou. Rozsvítila jsi ve mně světlo a já cítím, že jsem to nyní i já, kdo rozsvěcí je v ostatních.

S nekonečnou vděčností děkuji a těším se na naše další setkávání.

Katka