Individuální lekce 


Individuální lekce duševní hygieny je pro každého, kdo se necítí pracovat ve skupině,  Možná právě pro Vás, tato možnost zde je.                                                  

Cílem všech těchto setkání bude naučit se, pomocí jemných technik vnést více přítomnosti do běžného života. Rozvinout soucit se sebou. Skrze všímavost naučit se regulovat emoce s porozuměním, sebepoznáním. 

Uvědomit si své šťastné vlastnosti, které jediné v sobě posílíme.

     Obecně to má pár výhod:                                                                                                                 
  • Stydlivější člověk, může snáze zahodit svůj ostych
  • Kdo potřebuje více komunikace, má k tomu otevřený prostor
  • Jediný účastník má moji plnou pozornost, tak se může náplň hodiny plně přizpůsobovat jeho potřebám. 
  • Konkrétní obsah hodin není ničím, nikým omezený
  • Cesta Sebe poznání, má Své tempo, v něm může být i obsah hodin

Co nabízím

Individuální "učení" Duševní hygieny - je tří hodinový úvodní setkání, které je připravené jako úvod do vaší osobní praxe. Pracujeme s moudrostí těla, kterou velmi brzo objevíme tudíž práce doma, i když vychází z naučených principů,  přechází v intuitivní. Díky tomu ji každý již může praktikovat sám, jako svůj pravidelný rituál. Obsah bude upraven na míru.          

Cena: 3 hodiny / 2400,- Kč   


Individuální docházení na lekci duševní hygieny -  mnoho klientů zmiňuje, že podpora a vedení, je pro ně důležitá, také ne každý se doma přiměje v práci na sobě pokračovat, je zde pro vás možnost pokračování po absolvování základního učení. Každá tato lekce je v délce 60minut.                          Cena lekce: 60 minut / 950.- Kč, 90 minut / 1300,- Kč


Individuální praxe Duševní hygieny formou kurzu (9 lekcí) - střídání jemných technik práce s tělem, rozvíjení všímavosti a meditace v mém doprovodu.  Na počátku našich setkávání vytvoříme plán, včetně jeho obsahu. Jsme živoucí organizmus a život, je pohyb, proto i obsah se s největší pravděpodobností může měnit podle momentálních potřeb Vašeho těla. Zde mohu poukázat na výhodu individuální lekce. Balíček pro Vás bude připraven na 1 x 90 minut a 8 x 60 minut. 

Cena balíčku: 9 lekcí činí 7650,- Kč 


Těším se na Vás, naše společné tvoření a děkuji za důvěru, s níž přicházíte právě za mnou

Marcela Magdaléna

Online rezervace