Individuální lekce

Individuální lekce duševní hygieny je pro každého, kdo cítí, že je to jeho nejlepší, nebo momentálně jediná možnost, jak pracovat na seberozvoji, zklidnění a především sebepoznání.                             

Cílem všech těchto setkání je učit se pomocí jemných technik vnést více přítomnosti do běžného života. Rozvinout soucit se sebou. Skrze všímavost učit se regulovat emoce s porozuměním. 

Uvědomit si své šťastné vlastnosti, které jako jediné, skrze jemnou praxi v sobě posílíme.

     Obecně to má pár výhod:                                                                                                                 
  • Stydlivější, uzavřený člověk, může snáze zahodit svůj stud, i další negativní pocity
  • Jako jedinec, má otevřený prostor pro více komunikace, pokud ji vyžaduje
  • Při práci jedna na jednoho, má moji plnou pozornost, tedy se může náplň hodiny plně přizpůsobovat individuálním potřebám. 
  • Konkrétní obsah hodin není ničím, nikým omezován.
  • Cesta Sebe poznání, má Své tempo a v něm může být i obsah hodin

Co nabízím

Individuální "učení" Duševní hygieny - je tří hodinový úvodní setkání, které je připravené jako úvod do vaší osobní praxe. Pracujeme s moudrostí těla, kterou velmi brzo objevíme tudíž práce doma, i když vychází z naučených principů,  přechází v intuitivní. Díky tomu ji každý již může praktikovat sám, jako svůj pravidelný rituál. Obsah bude upraven na míru.          

Cena: 3 hodiny / 2400,- Kč   


Individuální lekce duševní hygieny -  mnoho klientů zmiňuje, že podpora a vedení, je pro ně důležitá, také ne každý se doma přiměje v práci na sobě pokračovat, je zde pro vás možnost pokračování po absolvování základního učení. Každá tato lekce je v délce 60minut až 90minut       

Cena lekce: 60 minut / 950,- Kč, 90 minut / 1300,- Kč


Individuální praxe Duševní hygieny formou kurzu (9 lekcí) - střídání jemných technik práce s tělem, rozvíjení všímavosti a meditace v mém doprovodu.  Na počátku našich setkávání vytvoříme plán, včetně jeho obsahu. Jsme živoucí organizmus a život, je pohyb, proto i obsah se s největší pravděpodobností může měnit podle momentálních potřeb Vašeho těla. Zde mohu poukázat na výhodu individuální lekce. Balíček pro Vás bude připraven na míru 1 x 90 minut a 8 x 60 minut 

Cena balíčku: 9 lekcí činí 7650,- Kč 


Těším se na Vás, naše společné tvoření a děkuji za důvěru, s níž přicházíte právě za mnou

Marcela Magdaléna

Online rezervace