Cesta do nitra 

Svatyně své duše

Vítejte na cestě do Svatyně své duše

Je to otázka víry a vlastního přesvědčení, je to otázka po-Citu. Možná právě cítíte odtrženost, něco co neumíte vyjádřit slovy. V posledních letech prošel svět samovolně hlubokou transformací, všímáte si, že i vaše mysl přijímá alternativy, které by dříve přehlížela a mnohdy až odmítala..

✨  

⧽ Cítíte proměnu, a začínáte se ptát

⧽ Vnímáte hlubší souvislost mezi emocemi a pocitem, tělem a myšlenkou

⧽ Připouštíte, že jste tvůrce, tvoříte myšlenkou

⧽ Připouštíte i to, že lze léčit pouhým vědomím

Vítám vás v programu, jehož prostřednictvím zažijete vibrační transformaci, která vás znovu sladí s vaší vnitřní pravdou, vibrací lásky, síly a celistvosti.

Zvu vás ke společnému času meditací, abyste zcela odstranili omezující přesvědčení, pocity založené na strachu a myšlenkové procesy, které vám brání v přístupu k poznání, kým doopravdy jste.

Program nabízí pět modulů, které zahrnují: 

⧽ 5x individuální setkání online - sdílení, společná meditace, či relaxační cvičení - cca 60 minut

⧽ 5x Afirmace a centrální myšlenka pro osobní praxi mezi setkáními

⧽ Podpora pro vlastní práci s deníkem - doplňující otázky 

⧽ 1x Instruktážní video jemné praxe s terapeutickými zvuky, pro vaši domácí praxi

⧽ Členství v Klubu duševní pohody na dva měsíce - podpora v podobě mnoha tématických audio meditací, inspirativních článků a dalších online setkání ve skupině

Naše společná setkání budou v délce zhruba 60ti minut, kde se budeme věnovat aktuálnímu tématu a k němu také přizpůsobíme meditační cvičení, aby mohlo dojít k rozpuštění bloků, které brání k dosažení vašeho vnitřního klidu.

Velmi důležitá je Vaše osobní praxe mezi setkáními, kdy zvu k cvičení všímavosti a laskavosti se sebou i tím, co přichází během běžného dění, v denních událostech. K tomu navíc meditační praxi, pro jejíž podporu vám je otevřen Klub duševní pohody, kde je možné vybrat z mnoha meditací dle momentální potřeby a pocitu. Každá vaše osobní meditace by měla trvat zhruba 20 minut a navíc asi 10-20 minut v podobě cvičení, jako jsou výzvy v deníku a další integrační kroky.

Tedy celková náročnost každý den je zhruba 40 minut. Budu vaší vzdálenou podporou, kdykoli budete potřebovat a těším se na naše společné chvíle. 

Díky oduševnělému vzpomínání prostřednictvím meditací a psaní deníku, se naladíte na frekvenci hluboké lásky, objevíte zářivé Já a vlastní vnitřní sílu

Cestou relaxace a energetického přeprogramování, umožňujeme obnovu a znovupřijetí šťastných vlastností, jež jsou nejhlubší naší přirozeností.

Tento program, vás podpoří nejen ve spojení s vaším středem. Zvýší vibraci na frekvenci zdrojové lásky.


Cena uceleného programu je 5555,- Kč

Můžete rovnou udělat první krok a vstoupit, nebo postupte níže ještě pro pár slov na cestu

Mnozí z nás již vědí, a také cele cítí, že jednou ze základních potřeb své existence je péče o tělo: A tak se učíme. Učíme se pečovat. 

Žijeme v požehnaném čase pro změnu, kdy vědci a fakta dokazují, že pozitivní myšlení a pozitivní smýšlení o sobě nás napravuje - naše těla, protože lidské tělo je manifestace našich myšlenek.

Není to jednoduché, nic však není zadarmo. Cesta k harmonickému a vědomému bytí vyžaduje práci, vůli, čas a studium. Je to učení na celý život. Učení vnímat se z pohledu nejen fyzického. Existují různé nástroje, všechny však pojí Dech. 

Dech nás umí dovést do jemných vrstev a úrovní, o kterých jsme neměli ani tušení. Je to cesta, kdy učíme se dýchat, vnímat, určovat a milovat.

Vědomým dechem vstupujeme na cestu do Svatyně duše. Náš Dech staví most s každým nádechem a výdechem, krok po krůčku jdeme. Otevřené srdce nabízí bohatství a učí nás nově myslet.

Je to nový způsob bytí s nímž přichází to nejcennější co může být - úcta k lidskému tělu a přijetí jeho nekonečné moudrosti. Z této úrovně určujeme, konáme, realizujeme a chápeme přesah své realizace, jež v tento moment stává se hlubokou transformací

   Pečujme o Svatyni, žijme v lásce se Sebou, pečujme o svoji duši.

Je mi velkou ctí, na této cestě vás provázet. Online setkání bude počátkem, jeho termín si domluvíme poté, co se rozhodnete vstoupit na tuto cestu. 

Těším se na setkání

Marcela Magdaléna