Deník na cestu k Sobě

21 dní pro Tvé psaní

Jste připraveni udělat další krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni?  Zapisování myšlenek, snů, pocitů a nápadů pomáhá dostat se k jádru věci tím, že vše, čím se zabýváte, přenesete z mysli na stránku. Ať to bude psaní o bolesti ze zlomeného srdce, či nepořádku ve vašem životě: psaní pomáhá, aby tyto pocity byly skutečné - máte právo cítit se jakkoliv se cítíte. Dát těmto pocitům prostor a být s nimi v upřímnosti, je příležitost pro změnu a jediná cesta k zahájení procesu proměny. Nebojte se být k sobě upřímní a zjistit o sobě více osobitým psaním.

"Uzdravit se z jakékoli životní výzvy a zkušenosti je těžká práce, pokuste se však důvěřovat svému peru, že vás na vaší cestě vede"


Pokud vás tento způsob seberozvoje a sebe poznání oslovuje, připravila jsem "koncept" psaní deníku, jako inspiraci k uvolnění, rozjímání a upřímnosti. Každé ráno po dobu 21 dnů, obdržíte email který, nejen připomene psaní deníku, ale přinese vám jednoduchou otázku jako podnět pro vaše rozjímání. Co potřebujete, aby byl tento váš osobní rituál účinný?


Je potřeba věnovat mu čas: Čas, který si pro svůj rituál určíte je na vás, můžete si ráno přivstat a začít s psaním nový den, dokud ještě nikdo nenarušil vaši tichost. Pokud se rozhodnete naopak, a sice psaním svůj den zakončit, potom nejlépe ve chvíli kdy víte, že už nic nebude odvádět od psaní vaši pozornost.

Váš deník vyžaduje vědomou pozornost: To jak práci s deníkem pojmete je také zcela na vás, jednou z možností je odpovídat na otázku, nebo jí jen dovolit ať otevírá bránu upřímnosti, protože jedině tím zjistíte, co pro svůj život potřebujete a co ne. Případně nechte myšlenkový proud, co s podnětem přijde a dovolte si zaznamenat  své pocity, ať jim můžete lépe porozumět. 


Co všeobecně funguje vždy a pro všechno: Udělat si to hezký. Kupte si nový sešit, udělejte si svůj virtuální deník v počítači, dejte mu nadpis, přikládejte fotografie... Možná budete překvapeni, kolik toho máte co říci a psaní vám půjde hnedka a s lehkostí. Stejně tak se můžete zcela zaseknout. Pokud se tak stane, nalaďte se na svůj dech i na svůj původní záměr, který může znít prostě a jasně, například takto:

"Chci psát svůj deník a díky psaní o sobě zjistit více. Více o svých přáních, vrátit se ke svým dávným cílům, dát volným psaním možnost, připomenout se mým snům"


Celému procesu dává sílu vaše vědomá pozornost. 

Rituál vás vede tam, kde si přejete být. 

Přeji vám od tohoto okamžiku hodně štěstí a srdce otevřené Sobě. 

Po celou dobu této cesty budu vaší společnicí, pokud budete si přát i více další podpory.

Odměna pro mne, za vytvoření konceptu a emailové série činí 480,- Kč, věřím, že tato částka nebude překážkou, pokud by tomu tak bylo a měla by jedinou překážkou být, nebojte se mi to napsat. 

Vše co pro vás tvořím, vychází se srdce a přichází s láskou

MM

Čím začít? Běžte a kupte si hezký sešit

.. protože všeobecně funguje vždy a pro všechno - udělat si to hezký!

Deník na Cestu k sobě

Jste připraveni udělat další krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni? Nebojte se být k sobě upřímní a zjistit o sobě více osobitým psaním, kterým vás budu provázet svými podnětnými otázkami po dobu 21 dní.  Dát pocitům prostor a být s nimi v upřímnosti, je příležitost pro změnu a jediná cesta k zahájení procesu proměny.  Každé ráno po dobu 21 dnů, obdržíte email který, nejen připomene psaní deníku, ale přinese vám jednoduchou otázku jako podnět pro vaše rozjímání.  Přeji Vám milý čas se svým Deníkem

480,00 Kč