Meditační cesta na 21 dní

Existuje jen jeden způsob, jak život pochopit se všemi jeho nuancemi v celé své  podstatě: Zažívat ho

Vyžaduje to praxi a duševní klid. V meditaci nepřemýšlíme o našich schopnostech, a ani o jejím výsledku. Jediné co zažíváme a k čemu se navracíme je naše přirozená schopnost pustit a proudit.   

Zvu vás na meditační cestu  - 21 vedených meditací

 Po dobu 21 dnů Vám každé ráno přijde emailem meditace pro Váš meditační čas a osobní praxi. 

Každá meditace je vedená mým hlasem, nese myšlenku pro umožnění změny cítění a vnímání Sebe a prostoru ve kterém žijete, který svojí myslí sami tvoříte. S každou meditací zároveň obdržíte i doporučenou mantru, která je podporou klidné mysli i centrální myšlenky.

Odměna za tento meditační program a moji podporu činí 1333,- Kč

Jste- li připraveni udělat opravdu velký krok na své duchovní cestě, prolomit možná omezení, která vám brání žít život, pro který jste předurčeni a nebojíte se být k sobě upřímní, zjistit o sobě více, připravila jsem koncept pro psaní deníku, ve kterém  najdete podnětné otázky k zamyšlení.  V psaní deníku vás budu doprovázet po dobu 21 dní, kdy každé ráno obdržíte podnětný e-mail k zamyšlení,  s otázku  pro své psaní. Spojením těchto dvou aktivit uděláte velký krok na své cestě.

Deník na Cestu k Sobě je za cenu 480,- Kč  

V případě objednání celého programu, je cena balíčku 1771,- Kč 

Meditační cesta na 21 dní s Deníkem

Jste- li připraveni udělat opravdu velký krok na své duchovní cestě,  připravila jsem pro vás koncept pro 21 dní. Spojení psaní deníku, spolu s meditacemi může být opravdu hlubokou proměnou a sebepoznáním.  Tento balíček balíček obsahuje:  21 vedených video meditací, 21 podnětů pro psaní deníku na vaší duchovní cestě

1 771,00 Kč

  Jsem nesmírně vděčná za tvorbu k níž jsem vedena. 

  Deník a meditační cesta již pomohla více než stovkám bytostí. 

  S pokorou k našim cestám a tomu, co na nich nacházíme, odesílám každý email.  S přáním ať jsou naše kroky Sebe-jisté a nikdy v Sebe neztrácíme víru.

  Sdílím pár vašich slov a děkuji, že sdílíte je se mnou.

  Děkuji .. 

   Milá Marcelko, 

  z celého srdce s hlubokou vděčností děkuji za tento krásný kurz, který měl velký vliv na mou cestu k podstatě mé duše. Jste překrásná bytost a vaše energie, která přichází s vaším hlasem hluboce proniká do mé bytosti, kde se dotýká i mé duše a já cítím, že je léčena. Nevím jak ani co přesně děláte, ale cítím, že mi pomáháte se uzdravit. Již s první meditací jsem velmi plakala a bylo překvapivé, že můj pocit byl prostý, "Tohle jsem potřebovala" Marcelko moc děkuji, že s námi sdílíte své světlo a vracíte naději, že v každém z nás je. 

  Je cítit, že tomu opravdu celou bytostí věříte a za to Vám děkuji. 

   S vděčností Zuzka


  Ahoj Magdaléno ❤ 

  děkuji moc za krásných 21 dní, kdy si mě provázela při psaní deníku a skutečně to nebylo jen o psaní , ale o retrospekci do mého nitra. Jsem šťastná a vděčná, že jsem Tě potkala, jsem vděčná za všechna naše setkání a za hloubku prožitků, která si mi pomohla zažít. Jsi výjimečná a Děkuji.

  Krásné dny

  S láskou Iva