Je to bod dokonalé harmonie, kde jsou tělo a mysl osvobozeny"

Meditační cesta s Marcelou Magdalénou

Existuje jen jeden způsob, jak život pochopit se všemi jeho nuancemi, v celé své podstatě: zažívat ho. Vyžaduje to praxi a duševní klid.  V meditaci nepřemýšlíme o našich schopnostech, a ani o jejím výsledku, jediné co zažíváme, k čemu se navracíme, je naše přirozená schopnost pustit a proudit.  

Meditační cesta  - 21 vedených meditací

Máte na výběr: Po dobu 21 dnů Vám každé ráno přijde emailem meditace pro Váš meditační čas a osobní praxi. Každá meditace je vedená mým hlasem, nese myšlenku k transformaci - pro umožnění změny cítění a vnímání Sebe a prostoru ve kterém jste, který svojí myslí sami tvoříte. S každou meditací přijde doporučená mantra, jež zároveň podporuje centrální myšlenku.

.. a nebo si můžete objednat celý balíček meditací najednou.

 Je čistě na Vás, který den určíte jako ten první, stačí se rozhodnout, že správný čas je teď a učinit první krok objednáním této meditační cesty.  

Meditace Vás vždy přivede zpět a naladí na vibraci lásky, kterou jste.


Zde si můžete objednat  meditační cestu na 21 dní, do poznámky napište, jakou formu si přejete Pokud vás provází pocit, že další podpora na vaší meditační cestě může být pro Vás přínosem, nabízím variantu se dvěma online setkáními, která by proběhla přes zoom. K tomuto dál velmi cenné učení, v podobě dalších audio meditace, které jsou doplňující esencí k celému meditačnímu programu.  Níže přikládám složení. Tento ucelený program je za cenu 1771,- Kč

21 vedených meditací
21 vedených meditací

Dvacet jedna je magické číslo a podle mnohých odborníků je určitým milníkem v procesu tvorby nových návyků, proto i tento meditační program obsahuje dvacet jedna videí s vedenou meditací, jejichž obsahem je pro každý den mé uvedení, myšlenka pro změnu, jak o Sobě (ne)přemýšlet, jak se vrátit k cítění se ve své přirozenosti, mantra jež toto podpoří a čas pro tiché usebrání                        Meditace v délce od 12 ti do 19 ti minut

Kvantový dotek - Zářivé já
Kvantový dotek - Zářivé já

 "Zářivé Já"  provází jemnou cestou k umění sebe léčení. Tuto meditaci je možné praktikovat kdykoliv, dejte na svůj pocit a důvěřujte tělu, které je moudré. Ono ví.

Tato audio meditace je o délce 19:26 minut.

Přeji vám požehnaný čas k léčení a setkání s archetypem léčitele, který je vaší přirozenou součástí. Důvěřujte Sobě a svým darům, jímž i toto umění je. 

Hluboká regenerace - Tajemství dechu
Hluboká regenerace - Tajemství dechu

Jemná práce s pozorností na dech, dotek, tělo a zvuk. Velmi jednoduchá technika k uvolnění napětí, kterou lze praktikovat kdykoliv je to potřeba. Jemná vibrace zvuků uvolňuje nervus vagus čímž dochází k celkovému zklidnění mysli, i tělesnému uvolnění. 

Toto relaxační audio je v délce 17:52 minut

Žijte svůj čas, nechejte se hýčkat vlastním dechem, stejně, jako jemnou sprchou zvuků

děkuji .. 

 Milá Marcelko, z celého srdce s hlubokou vděčností děkuji za tento krásný kurz, který měl velký vliv na mou cestu k podstatě mé duše. Jste překrásná bytost a vaše energie, která přichází s vaším hlasem hluboce proniká do mé bytosti, kde se dotýká i mé duše a já cítím, že je léčena. Nevím jak ani co přesně děláte, ale cítím, že mi pomáháte se uzdravit. Již s první meditací jsem velmi plakala a bylo překvapivé, že můj pocit byl prostý, „Tohle jsem potřebovala“ Marcelko moc děkuji, že s námi sdílíte své světlo a vracíte naději, že v každém z nás je. Je cítit, že tomu opravdu celou bytostí věříte a za to Vám děkuji.   S vděčností Zuzka