Osobní mandala

Namaluji pro Vás mandalu, energetický obraz

Pokud víte, že chcete pro sebe energetický obraz, který vás bude podporovat a posilovat v DŮVĚŘE,  pokud cítíte, že mé ruce a mé srdce z něhož tvořím .. že Já, mám býti  tvůrcem energetického obrazu pro Vás, potom je mi velkou ctí i potěšením a Děkuji, že mohu. 

Proč přichází vaše touha nechat si namalovat energetický obraz, proč mandalu? 


Velmi často se v našich životech objevuje strach a obavy, které nás odvádějí od naší intuice. Energetické obrazy nám pomáhají zharmonizovat a pročisťovat právě tu životní oblast, kterou je momentálně potřeba. Posvátná geometrie je branou k šesté čakře, jež zpřístupňuje vědomí na vyšší úrovni: Díky ní  obnovujeme své vlastní schopnosti, které v hloubi nás vloženy od počátku jsou. 

⧽ Rozvineme, co nám bylo dáno z vyšších úrovní: Lásku, vědomí, moudrost, uzdravení, úspěch, blahobyt, schopnost cítit štěstí a nejen ve svém životě. 

⧽ Prozřeme, vstoupíme do svých životů a příběhů přírody, a získáme tak prapůvodní informace o všem ve stvoření. My jsme příroda!

Posvátná geometrie vytváří vysoce vibrující a strukturované zprávy, jelikož vše je tvořeno energií převedenou do formy, tedy v in-formaci. 


Víte-li, že potřebujete vložit do obrázku konkrétní záměr, napište ho při objednávce do poznámky. Avšak prosím, pamatujte, že nic se neděje samo a bez Vás. Vždy a ve všem je počátek Vaší myšlenky, stejně jako Vaše další konání. Každý krok ovlivňuje ten další. Obraz který obdržíte nese energii a poselství pro Vás tak, aby Vás jemně navracel k Sobě, k počátku toho, Kdo doopravdy jste a posiloval DŮVĚRU v sebe sama i život - kdykoli se na něj podíváte.

V hloubi duše vždy sami předem víte, zda je to či ono pro vás dobré nebo ne. Přesto strachem, obavami, neDůvěrou v sebe, se necháte ať vlastním rozumem, či okolím přesvědčit o opaku. Doporučuji s obrazem který obdržíte meditovat, nebo jej mít na místě, kde vám bude často na očích - jako zářič, jenž připomíná Kdo doopravdy jste. Co skutečně pro harmonii svého života chcete a co potřebujete.

Vše co pro vás tvořím, vychází z čisté lásky

Ze Srdce

MM


Vaše osobní mandala

Vaše osobní mandala.  Symbol kruh je jediný základ, který je stejný pro všechny. To, co je do něj dále vloženo už bude jen a jen Vaše .. Pokud se rozhodnete nechat si namalovat Vaši osobní mandalu, vystavte prosím objednávku a vyčkejte, že zavolám. Pokud se neznáme, uděláme si krátký rozhovor, než začne samotný proces tvoření.  Moc se těším na ten čas, který právě s Vaší mandalou budu žít a děkuji za něj. Cena mandaly je za obraz bez rámečku. Bude Vám předána v deskách, s osobním věnováním/poselstvím. Čistě na Vás už bude, jaký jí dáte rám. Cena 1500,- je výchozí, pro velikost obrázku 25x25 cm, kresba na kvalitní papír 300g.   Cena se odvozuje od velikosti a techniky, která přijde s počátkem celého procesu. Tedy pokud se liší od daného výše, v některých případech potom nechávám vyčíslení hodnoty obrazu přímo na klientovi   ♡ Děkuji Vám, že můžu pro Vás tvořit ♡ MM

1 500,00 Kč