Tiše a spolu  - Květen 2020

Další v řadě z našich tichých pobytů. Vše bylo nové, jarem vonící, svobodou naplňující.. Moc jsme se těšili a většina z nás v době korony neztratila svoji naději, věřili jsme, že se sejdeme, i kdyby jen o pár dnů později. Bylo to milé, jako odměna. Bylo nám moc dobře,  tentokrát v komornější společnosti, což ovšem mělo svůj smysl i hloubku. Ticha bylo méně, ale je to život a já se raději nechávám jím vést, než trvat na svých představách. Většina měla za sebou ticha i samoty díky době více, než kdy dříve ve svých životech. Děkuji za ten vzácný čas s vámi ♥︎   Děkuji za vaši důvěru

 

Víkend v tichosti - Říjen 2019

Víkend v tichosti a krásná samota, v penzionu Krásná Samota. Byl to opravdu velmi tichý čas uprostřed překrásné přírody na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Podzim byl barevný, v krbu praskalo dřevo, program byl velmi jemný, aby slov bylo potřeba co nejméně i z mé strany a každý tak mohl zůstat usebrán, jak mu jeho mysl dovolila ..  Informace o náplni tohoto víkendu si můžete přečíst zde, protože v podobném duchu budeme plout i v dalších plánovaných termínech pro rok 2020.                                                                                                        


Výstava Únor 2019 Praha

Výstava, kterou jsem se rozhodla udělat zároveň s benefičním večerem a 27 vystavených mandal jsem nabídla do charitativní dražby ve prospěch chráněné dílny Lemniskáta. Děkuji všem, kdo jste přišli za Vaši podporu. Přispěli jste na dobrou věc a Vaší přítomností jste zanechali stopu v tomto krásným a úcty hodným večeru. Děkuji!

Stopa, jež v našich srdcích navždy zůstane ⏦


Moje mandaly

Potichu s pastelkou na cestě k sobě ...

Když maluji,tak jedině s láskou. Se svými pastelkami trávím čas, který je jen můj. Všechno kolem se zastaví, psi přestanou štěkat a přetahovat se o moji pozornost, děti se přidají, nebo jen tiše pokukují přes rameno a všichni si užívají tu zvláštním způsobem jinou realitu, kterou nazývám ztraceni v mandale.  

Ticho na dotek - Leden 2020

Když jsme v říjnu opouštěli chalupu, přišla velká touha vrátit se dříve než za rok a tak hned s prvním úplňkem nového roku, byli jsme tady zpět. Víkend byl opět naplněn tichem a navíc obohacen tichým dotekem. Z fotografií je vidět, že sníh ani zde nebyl, ale ranní mrazík se nám o zvuk pod nohama i krásu pro oči postaral. Úplňková noc byla plná hvězd a druhý den, za doprovodu Jitřenky těšili jsme se jakou barvou se vymaluje nedělní ráno. Bylo to krásné a já moc děkuji za tento čas a těším se na náš další návrat.   Tentokrát v květnu ♥︎                                                                                                                                                                                                                          

Výstava Květen 2019 Plzeň

Květen je měsíc, kdy maminky mají svůj den, já jsem opravdu velmi ráda, že i čas této výstavy vyšel právě na teď. Výstava mi byla nabídnuta majitelem kavárny Pappa Cofee v centru Plzně a tak jsem se rozhodla jí využít a pojmout jako příležitost, potkat se ve městě, kde již nějaký rok spokojeně žiju.                                                                                        Těším se na Vás a nechám se překvapit ... ♥︎.                               

Kurzy "Meditace s mandalou"

Téměř na každém večeru Meditace s mandalou padne otázka, nebo obava typu: "dokážu to?, nevím co mám malovat, neumím malovat..." Tato fotogalerie je odpovědí na všechny pochyby zda umíme malovat, nebo zda umíme být chvíli v klidu. Je tady pro Vás, kdo váháte a nebo máte stejné otázky. Každý umíme namalovat mandalu. To kouzlo je v tichosti a víře v Sebe.