Fotogalerie


Moje mandaly

Potichu s pastelkou na cestě k sobě ...

Když maluji,tak jedině s láskou. Se svými pastelkami trávím čas, který je jen můj. Všechno kolem se zastaví, psi přestanou štěkat a přetahovat se o moji pozornost, děti se přidají, nebo jen tiše pokukují přes rameno a všichni si užívají tu zvláštním způsobem jinou realitu, kterou nazývám ztraceni v mandale.  Výstava Únor 2019 Praha

.. pro Lemniskátu   

Výstava, kterou jsem se rozhodla udělat zároveň s benefičním večerem a 27 vystavených mandal jsem nabídla do charitativní dražby ve prospěch chráněné dílny Lemniskáta. Děkuji všem, kdo jste přišli za Vaši podporu. Přispěli jste na dobrou věc a Vaší přítomností jste zanechali stopu za tímto krásným večerem. 

Ta v našich srdcích zůstane navždy ⏦


Kurzy a meditace

Téměř na každém večeru Meditace s mandalou padne otázka, nebo obava typu: "dokážu to?, nevím co mám malovat, neumím malovat..." Tato fotogalerie je odpovědí na všechny pochyby zda umíme malovat, nebo zda umíme být chvíli v klidu. Je tady pro Vás, kdo váháte a nebo máte stejné otázky. Každý umíme namalovat mandalu. To kouzlo je v tichosti a víře, že to umíme.


Výstava Květen 2019 Plzeň

.. pro maminku

Květen je měsíc, kdy maminky mají svůj den, já jsem opravdu velmi ráda, že i čas této výstavy vyšel právě na teď. Výstava mi byla nabídnuta majitelem kavárny Pappa Cofee v centru Plzně a tak jsem se rozhodla jí využít a pojmout jako příležitost, potkat se ve městě, kde již nějaký rok spokojeně žiju.

Těším se na Vás a nechám se překvapit ... ♥︎