Zářivé JÁ

Meditace ke stažení


Zde si můžete poslechnout krátkou ukázku vedené meditace "Zářivé Já"  bude li Vám příjemná, můžete ji zakoupit a nadále praktikovat kdykoliv budete potřebovat. Po uhrazení částky 125,- Kč Vám bude zaslán odkaz ke stažení celé meditace v délce 19:26 minut. 

 Přeji, aby jste si meditační čas, jímž jste se rozhodli obdarovat užili. 

Vkládám své srdce a duši do všeho co tvořím s cílem vytvořit pro vás cosi hodnotného, ​​abyste mohli procházet svoji životní cestou a cítit se na ní pozitivněji, vědoměji, přítomní a opravdoví. Tato meditace má za cíl harmonizovat i léčit, skrze vlastní dotek, vědomí a důvěru v sebe i svůj nekonečný potenciál. Připravte se NYNÍ otevřít brány a nechte jimi proudit čistou životní sílu. 

Objevte své Zářivé Já. Užijte si svou cestu

Velmi děkuji, že se na této meditaci, svým talentem podílí: zvuk/mix Jarda Jehlička, hudba: Michal Kořán

Přejít k objednání meditace "Zářivé Já" 


Tajemství dechu

Relaxační cvičení

 Uvolnění těla a mysli za pomoci vlastních, jemných zvuků. Práce s pozorností na svůj dech, dotek, tělo a zvuk. Velmi jednoduchá technika k uvolnění napětí, kterou lze praktikovat kdykoliv je potřeba. 

Zde si můžete poslechnout krátkou ukázku, Přejdete-li k objednání celého cvičení, po uhrazení částky 90,- Kč Vám bude zaslán odkaz ke stažení celého relaxačního cvičení v délce 17:52 minut

Užijte si svůj čas a nechejte se hýčkat vlastním dechem, stejně, jako jemnou sprchou zvuků

V tomto relaxačním cvičení se můžeme ponořit do vlastních hloubek tím, že se odevzdáme síle, jež je větší než naše vlastní - síle gravitace. Po celou dobu cvičení mějte otevřenou pozornost do svého těla, a stejně tak ke kontaktu se zemí, která Vaše tělo relaxuje. Na počátku je mé slovo rychlejší - je to cvičení, ne meditace :-) pomalu se zklidní, i tak ale dbejte rytmu svého dechu

Užijte si svůj čas a nechejte se hýčkat vlastním dechem a jemnou sprchou zvuků.

Poděkování Jarda Jehlička za mix 

Přejít k objednání cvičení "Tajemství dechu"