Prožitkové víkendy a pobyty v tichu

Vítám Vás na této stránce a děkuji, pokud uvažujete být s námi, a třeba i v tichosti na některém z plánovaných  pobytů. Každý s lehkým detailem, kterým se liší jeden od druhého tak, aby následovali rytmus daného období a našich srdcí.  

Těším se na setkání a náš společný čas 

20. - 23.1. 2022  Dvůr Svatá Maří - Ticho na dotek - čas, kdy ticho je pro nás léčivé a vyživují.       Pastelky v meditaci s mandalou prozáří zimní krajinu barvami a jemný dotek masáže, propojí tělo a mysl. Celým pobytem vás budu provázet minimem slov a pečovat o vás i dotekem. Těším se na tento požehnaný čas, ve kterém méně konání přináší zkušenost zažít sebe uprostřed klidu.  

       Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi / 6vedených relaxací, 1 meditace s mandalou 1 marma masáž

Těším se! Těším se na vás i tento požehnaný čas!

Marcela Magdaléna

Přihlásit17. - 20.3. 2022  Dvůr Svatá Maří - Jarní náDech. Přechod ze zimy do jara v plně prožitkovém víkendu, kterým vás   budeme provázet spolu s Karlem Tejčkem. Jsem voda a Kája představuje ztělesněný element dřeva.Přijměte naše pozvání a nechte se námi vést, prolnutím mezi těmito dvěma elementy.   

         Cena 6900,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací

Těšíme se! Na ten čas, a těšíme se na Vás

Marcela Magdaléna & Karel 

Přihlásit


 17. - 21.8. 2022  Dvůr Svatá Maří - Letní plynutí. Bude plný energie léta. Program hluboce prožitkový s velkou účastí v otevřené přírodě. Já, vás provedu jemnou praxí inspirovanou Kontinuum movements & Kája meditací v pohybu - Čchi Kung.             

Cena 7880,- Kč zahrnuje 5dnů/4noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 7 lekcí v pohybu, 6 meditací            

Těšíme se na Vás

Marcela Magdaléna & Karel

Přihlásit


17.11. - 20.11. 2022  Dvůr Svatá Maří - Tiché, zářivé já -  V jemném plynutí, kde tělo a mysl se setkává ve svých nejjemnějších vrstvách. Hluboká cesta k sebepoznání, učení mlčení a zkušenost ticha. Celým víkendem Vás budu provázet minimem slov.   

 Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací  

Těším se na vás

Marcela Magdaléna

Přihlásit


VZPOMÍNKA V OBRAZECH NA VÍKENDY PŘEDCHOZÍ. PŘIJMĚTE POZVÁNÍ K MALÉMU NAHLÉDNUTÍ A NECHTE K SOBĚ PŘIJÍT POCIT, KDYŽ SE TICHO SDÍLÍ ..