Prožitkové víkendy a pobyty v tichu

17.11. - 20.11. 2022  Tiché, zářivé já - tichý pobyt ve Dvůr Svatá Maří

  V jemném plynutí, kde tělo a mysl se setkává ve svých nejjemnějších vrstvách. Hluboká cesta k sebepoznání, učení mlčení a zkušenost ticha. Celým víkendem Vás budu provázet minimem slov.  Více o pobytu

 Cena 6200,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací (cena 5700,- Kč při rezervaci místa do 31.8. 2022)  

Těším se na vás

Marcela Magdaléna

Přihlásit


19.1. - 22.1. 2023  Jemně a potichu - v pohybu a pocitu 

I v příštím roce se budeme setkávat ve Dvůr Svatá Maří. Program k pobytu bude doplněn, pokud však už nyní víte, že chcete v tichu být, přikládám termín ať můžete si vymezit svůj čas.

Co nás jisto jistě čeká, je první společné novoluní roku 2023 

Cena 6850,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací (cena 6350,- Kč  při rezervaci místa do 30.10. 2022)

Těším se na vás i tento požehnaný čas

Marcela Magdaléna

Přihlásit

16.8. - 20. 8. 2023 Letní plynutí 

Zvuky naše vlastní i léčivé jemné vibrace křišťálových mís, kakao, jež srdce otevírá a taky dávné vzpomínky a obejmutí-sebe, co hluboce uzdravuje, léčí .. takto bych popsala všechny pobyty předešlé a cele věřím, že i tento čas bude požehnaný, a bude v duchu jako všechny předešlé 

Cena 7600,- Kč zahrnuje 5dnů/4noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 8 meditací (cena 7100,- Kč při rezervaci místa do 31.5. 2023)

Těším se na vás, a společný čas 

Marcela Magdaléna

Přihlásit

16.11. - 19.11. 2023  Potichu na cestě k sobě

Jemná praxe ..  šum v jemné tělesné praxi, v dechu a taky zvuk pastelky, když necháme ruku klouzat po papíru, jen tak, bez plánu, hodnocení i očekávání.. Ztišíme se, zvolníme a jednoduše budeme. 

Čeká nás tichý program, v jemném plynutí, meditace s mandalou, kakao chybět nebude a dotek-léčivý v Abhyanze u teplého krbu .. bude to milé, bude to Sebe-pečující

Cena 6850,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací (cena 6350,- Kč při rezervaci místa do 31.8. 2023)

Těším se na vás i tento požehnaný čas

Marcela Magdaléna

Přihlásit

Milá Marcelko,

ještě chvilku mi bude trvat dát to celé nějak do slov a pochopit, co jsem měla možnost o víkendu prožít. Když slovo láska někde čtu, nikdy se mne to nedotkne a nebo cítím spíše smutek. V každém emailu od Tebe se mě dotýkala láska i ve zcela obyčejných slovech. Cítit se jí doslova objímaná v průběhu posledních dnů, bylo něco, co si dlouho chci pamatovat. To co jsi pro nás připravila bylo opravdu plné lásky. Děkuji, že nás to učíš, říkáš s takovou jistotou, že nikdy není pozdě mít se rád až jsem uvěřila. To co si odnáším do života a slibuji sobě, ve svých letech, je věta z Tvého večerního povídání "když se cítíte jinak než šťastně, zastavte se a uprostřed ztišení položte si otázku, co mohu pro sebe udělat právě teď, abych se cítila šťastnější" Děkuji za to, co pro lidi a především nás ženy děláš.

Těším se na další setkání a přeji i Tobě, Marcelko, hodně lásky.

J.

POZVÁNÍ K MALÉMU NAHLÉDNUTÍ DO VZPOMÍNEK:  NECHTE K SOBĚ PŘIJÍT POCIT 

"KDYŽ SE TICHO SDÍLÍ"