Prožitkové víkendy a pobyty v tichu

Nejbližší srpnový pobyt bude plný pohybu, radosti, sdílení a energie vrcholného léta, oproti listopadovému plnému meditací, jemné praxe pro zklidnění, ztišení .. jako příroda -  který bude ten váš? 


 17. - 21.8. 2022  Dvůr Svatá Maří - Letní plynutí. Bude plný energie léta. Program hluboce prožitkový s velkou účastí v otevřené přírodě. Já vás provedu meditacemi, jemnou praxí inspirovanou Kontinuum movements a Kája uměním v pohybu - Čchi Kung. Čeká nás setkání na vrcholu léta, bude to naplňující čas v letním plynutí, v radosti. Koupání v jezírku, výlety, cvičení i válení.  Více o pobytu          

Cena 6880,- Kč zahrnuje 5dnů/4noci pobytu / plnou penzi / lektorné 6 lekcí v pohybu, 8 meditací            

Těšíme se na Vás

Marcela Magdaléna & Karel

Přihlásit17.11. - 20.11. 2022  Dvůr Svatá Maří - Tiché, zářivé já -  V jemném plynutí, kde tělo a mysl se setkává ve svých nejjemnějších vrstvách. Hluboká cesta k sebepoznání, učení mlčení a zkušenost ticha. Celým víkendem Vás budu provázet minimem slov.  Více o pobytu

 Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu, plnou penzi, lektorné / 6 lekcí jemné praxe, 6 meditací  

Těším se na vás

Marcela Magdaléna

Přihlásit


Milá Marcelko, ještě chvilku mi bude trvat dát to celé nějak do slov a pochopit, co jsem měla možnost o víkendu s vámi prožít. Když slovo láska někde čtu, nikdy se mne to nedotkne a nebo cítím spíše smutek. V každém emailu od Tebe se mě dotýkala láska i ve zcela obyčejných slovech. Cítit se jí doslova objímaná v průběhu posledních dnů, bylo něco, co si dlouho chci pamatovat. To co jsi pro nás připravila bylo opravdu plné lásky. Děkuji, že nás to učíš, říkáš s takovou jistotou, že nikdy není pozdě mít se rád až jsem uvěřila. To co si odnáším do života a slibuji sobě, ve svých letech, je věta z Tvého večerního povídání "když se cítíte jinak než šťastně, zastavte se a uprostřed ztišení položte si otázku, co mohu pro sebe udělat právě teď, abych se cítila šťastnější" Děkuji za to, co pro lidi a především nás ženy děláš.

Těším se na další setkání a přeji i Tobě, Marcelko, hodně lásky.

J.

VZPOMÍNKA V OBRAZECH NA VÍKENDY PŘEDCHOZÍ. PŘIJMĚTE POZVÁNÍ K MALÉMU NAHLÉDNUTÍ A NECHTE K SOBĚ PŘIJÍT POCIT, KDYŽ SE TICHO SDÍLÍ ..