Klub duševní pohody

Prostor nejen pro tělo a mysl


Vítejte, na této stránce, která je oznámením nového portálu, jež bude plný programu počínaje lednem 2022

a já pevně věřím, že bude nám i příští rok, spolu dobře.

Nač se těšit a co bude náplní? Meditace, jemná praxe inspirovaná učením Kontinuum movement, Feldenkraisovou metodou, somatickým bohybem, kde hlavním a jediným mottem je "zpomal a vnímej"  nově i práce s posvátnou geometrií skrze tiché chvíle meditací s mandalou, to vše vždy na téma měsíce. Přiblížení přítomnému okamžiku a také posvátné geometrii, jež je všude přítomná, jak v nás, tak kolem nás. 

To vše online i za podpory instruktážních video "lekcí" pro vaši osobní praxi, když máte právě čas a chuť věnovat se Sobě a Své duševní pohodě. Tedy přístupno všem, bez ohledu na vzdálenost a časové možnosti. 

Vše inspirováno mým dlouholetým učením a vlastní zkušeností, což jistě ocení každý, kdo vstoupí. Stejně jako to, že přesto, že děláme to pro Sebe, uzdravujeme tímto i nejbližší okolí, kam naše pohoda, klid a radost prostupuje a září. 

Těším se na naše společné chvíle, v tichosti, jemném pohybu, i léčivém sdílení

Přihlásit se můžete už nyní, svou registrací, s tím, že jedna vedená video meditace již na Vás čeká. Což přijměte jako dárek za letošní setkávání, za které ze srdce děkuji. 

K platbě na leden budete vyzváni později a je jen na Vás, zda budete chtít zůstat v Klubu s námi.

Tedy Vstupte těším se na Vás a děkuji, že přicházíte

Marcela Magdaléna