Zázračná přítomnost vibrace lásky

Tam, kde je láska, jsou vždy zázraky

Ptám se nyní, "máte ve svém životě prostor pro zázraky?" 

 Ať už je vaše odpověď jakákoli, já věřím, že vždy můžeme uvolnit místo, zažívat více lásky, udělat prostor zázrakům. Pokud je vaše mysl zaneprázdněná, nebo jste příliš uspěchaní, nemusíte si všimnout zázraků, přicházejících do vašeho života.

Tento oblíbený kurz -  Zázračná přítomnost vibrace lásky 

je příležitostí k odpočinku, zpomalení a "přiklonění se" k přítomnému okamžiku a poznání tajemství, jež je ukryté v čistém vědomí 

Nač se můžete těšit, co vás čeká a jak budou setkání probíhat


Pět online setkání 

 Intenzivní kurz od pondělí do pátku - online probíhá prostřednictvím zoom.us (lehce dostupný)

Začínáme v pondělí 18.12. - 22.12. a setkání proběhne vždy od 20 hodin

Cena online kurzu činí 555,- Kč


S mojí podporou, a mým vedením se budeme věnovat meditaci, vnitřnímu rozhovoru, dechovým cvičením a všímavosti, která bývá součástí všech našich setkání 

Všímavost nás vede k probuzení

Možná si kladete otázku: "Proč právě v těchto dnech?" V pátek 22.12, když naše setkání budeme uzavírat, je dnem zimního slunovratu. Právě tento den je klíčovou částí přirozeného ročního cyklu. V hmotném smyslu se Slunce vydává na novou pouť směrem k novému období růstu a obnovy.

V duchovním smyslu nás upomíná na to, že stará cesta musí vždy zemřít, aby mohla začít nová.

Jde tedy o ideální období, kdy se obracíme do svého nitra, abychom ukončili staré projekty, viděli své úspěchy i neúspěchy a přemýšleli o budoucnosti .. meditace nás učí přijímat změnu: Užívat si život ve všech jeho proměnách, v jeho přirozené cykličnosti. Kdy tedy jindy, než právě v tyto dny?

Ano, chce to odvahu a rozhodnutí, že je to ten správný čas usednout a spočinout ve svém nitru


V jednotlivých večerech společně usedneme do praxe, v níž projdeme

☘︎ meditacemi pro odpuštění, laskavost, uvolnění, přijetí a přivlastnění toho kým doopravdy jsme

☘︎ cvičení všímavosti - cvičení jenž není jen o uvědomování si přítomného okamžiku, ale také o kvalitě tohoto uvědomění. Praxí a rozvíjením všímavosti cíleně přivádíme pozornost k přítomnému okamžiku a snažíme se vypěstovat k němu postoj přijetí a neodsuzování. Všímavost lze považovat za proces probouzení se do přítomného okamžiku

Každé ráno začneme psaním, každý ve svém denním rytmu

☘︎ budeme psát deník - protože deník, je cennou, důležitou částí na cestě duchovního růstu. Každý den obdržíte emailem podnětný text k zamyšlení pro váš vnitřní rozhovor, a také afirmaci pro NOVÝ den

Pokud jste již svoji přihlášku odeslali, těším se na Vás!

V lásce

Marcela Magdaléna


A protože ráda podpořím tento Váš počin již nyní, popojděte níže a začněte již dnes

Společná cesta ke které vás srdečně zvu, může začít právě teď - vyslovte tiše i nahlas

Dnes jsem otevřená, všem přítomným zázrakům


Zkuste si malé cvičení

❥ Jak se cítím ve svém těle?

❥ Zavřete oči a prozkoumejte svůj vnitřní prostor. Cítíte-li v některé části těla napětí, nadechněte se do ní a dovolte, aby váš výdech napětí odnesl.

Pak soustřeďte pozornost do svého Srdce. Nadechujte se do něj a vydechujte z něj. Představte si jeho prostor. A až jej uvidíte, představte si, jak do něj vstupujete. Pak v něm setrvejte.

Nespěchejte.

Dýchejte pomalu.

Myšlenky nechte volně plynout. Neulpívejte na nich. Nevěnujte jim zbytečnou pozornost. Pokud jsou příliš svůdné, obraťte pozornost opět ke svému dechu, chvilku vydržte v tiché meditaci

Člověk je rozhovor: pro změnu jsou důležité otázky. Vracet se k otázkám, odpovídat, psát si své počitky i vjemy jež přichází, sledovat proměnu, i to bude obsahem našich setkání. 

❥ Takové je mé tělo po meditaci ... doplňte své vjemy 

❥ Toto jsem já. Když si věřím, když zmizí pochyby ... doplňte svými slovy


Umíte nahlédnout na své vnitřní otázky a naslouchat s upřímností a otevřeným srdcem? Být si vědom toho, co děje se právě teď a dovolit si to plně prožít?  Zůstat v "tady a teď?"

Užívat si co je příjemné, aniž byste na tom lpěli v momentu, kdy se to začne měnit? Protože ono začne, žádný pocit věčně netrvá. Být s tím, co je nepříjemné a nebát se, že to tak zůstane, protože nezůstane..