Zázračná přítomnost vibrace lásky

Tam, kde je velká láska, jsou vždy zázraky

Ptám se nyní "máte ve svém životě prostor pro zázraky?" 

Pokud je vaše mysl zaneprázdněná, nebo jste příliš uspěchaní, nemusíte si všimnout zázraků, přicházejících do vašeho života. Zároveň, ať je vaše odpověď na otázku jakákoli, já věřím, že vždy můžeme uvolnit místo, zažívat a sdílet více lásky, udělat prostor zázrakům.

Společná cesta ke které vás srdečně zvu, může začít právě teď - vyslovte tiše i nahlas

Dnes jsem otevřená, všem přítomným zázrakům


Zkuste si malé cvičení

❥ Jak se cítím ve svém těle?

❥ Zavřete oči a prozkoumejte svůj vnitřní prostor. Cítíte-li v některé části těla napětí, nadechněte se do ní a dovolte, aby váš výdech napětí odnesl.

Pak soustřeďte pozornost do svého Srdce. Nadechujte se do něj a vydechujte z něj. Představte si jeho prostor. A až jej uvidíte, představte si, jak do něj vstupujete. Pak v něm setrvejte.

Nespeěchejte.

Dýchejte pomalu.

Myšlenky nechte volně plynout. Neulpívejte na nich. Nevěnujte jim zbytečnou pozornost. Pokud jsou příliš svůdné, obraťte pozornost opět ke svému dechu, chvilku vydržte v tiché meditaci

Člověk je rozhovor: pro změnu jsou důležité otázky. Vracet se k otázkám, odpovídat, psát si své počitky i vjemy jež přichází, sledovat proměnu, i to bude obsahem našich setkání. 

❥ Takové je mé tělo po meditaci ... doplňte své vjemy 

❥ Toto jsem já. Když si věřím, když zmizí pochyby ... doplňte svými slovy


Umíte nahlédnout na své vnitřní otázky a naslouchat s upřímností a otevřeným srdcem? Být si vědom toho, co děje se právě teď a dovolit si to plně prožít?  Zůstat v "tady a teď?"

Užívat si co je příjemné, aniž byste na tom lpěli v momentu, kdy se to začne měnit? Protože ono začne, žádný pocit věčně netrvá. Být s tím, co je nepříjemné a nebát se, že to tak zůstane, protože nezůstane..

Kurz Zázračná přítomnost vibrace lásky je příležitostí k odpočinku, zpomalení a "přiklonění se" k přítomnému okamžiku. Poznání tajemství jež je ukryté v čistém vědomí .


Pět online setkání + bonusová vstupenka k desítkám meditací

 Intenzivní kurz od pondělí do pátku online

Začínáme v pondělí 18.9. - 22.9. vždy ve 20 hodin

Cena kurzu 1665,- Kč

Bonusem v hodnotě 480,- Kč je vstupenka do Klubu duševní pohody, kde máte přístup k desítkám meditačních cvičení, inspirativním článkům a minutěnkám pro kratší rozjímání, ke všemu se po celý měsíc můžete vracet.

S užitečnou podporou a mým jemným vedením v online setkáních se budeme věnovat vnitřnímu rozhovoru, meditaci, dechovým cvičením a všímavosti, která je součástí všech setkání: 

Všímavost nás vede k probuzení 


V jednotlivých večerech projdeme 

☘︎ meditacemi pro odpuštění, laskavost, uvolnění, přijetí a přivlastnění toho kým doopravdy jsme

☘︎ cvičení všímavosti - cvičení jenž není jen o uvědomování si přítomného okamžiku, ale také o kvalitě tohoto uvědomění. Praxí a rozvíjením všímavosti cíleně přivádíme  pozornost k přítomnému okamžiku a snažíme se vypěstovat k němu postoj přijetí a neodsuzování. Všímavost lze považovat za proces probouzení se do přítomného okamžiku

☘︎ deník -  každý den obdržíte emailem podnětný text k zamyšlení pro váš vnitřní rozhovor, a také afirmaci pro každý den



Proč právě ve dnech od 18.9 do 22.9? Podzimní rovnodennost letos nastává 23.9. tento den představuje čas vyrovnanosti a hojnosti. Jde o období, kdy se obracíme do svého nitra, abychom ukončili staré projekty, hodnotíme své úspěchy i neúspěchy. Přemýšlíme o budoucnosti. Teplé dny rychle střídají chladné noci, listy na stromech postupně začínají měnit barvu, světla ubývá .. meditace nás učí přijímat změnu. Užívat si život ve všech jeho proměnách, v jeho přirozené cykličnosti. 


Těším se na tento společný, požehnaný čas. Čas pro radost, klid, poznání i cenou osobní zkušenost. 

V lásce

Marcela Magdaléna