LÉČIVÁ SÍLA VĚDOMÉHO DOTEKU

PRÁCE S TĚLEM A JEHO ENERGIÍ

Naše tělo není jen to fyzické. Chceme-li mít šťastný život, je nutnost uvědomovat si tělo jako celek, včetně toho, co nás přesahuje 

Velkou pozornost v tomto semináři, věnujeme vědomému doteku, propojení fyzického a duševního těla. 

Tento seminář je sestaven tak, aby mohl být novým vykročením - aby připomněl, že všichni jsme začátečníci v objevování, ale nejlepšími léčiteli sebe samých.  Necháte-li se tímto seminářem inspirovat, dovede vás nejen k vědění, ale především poznání, že pokud tělem energie plyne zcela volně, jsme si Sebe-Vědomi. Všichni víme, že pokud se ve svém fyzickém těle necítíme dobře, strádáme v jeho hlubších úrovních. Zde je důležitá zkušenost jež připomene, že život je stále v nás. Zkušenost jíž se dotýkáme přikloněním přítomnému okamžiku. 

V průběhu dne projdeme několika technikami. Budeme pracovat s dechem, tekutinou i energií v našem těle. Cílem veškerého dění bude zapomenout na sebekritiku a pocit nedokonalosti a naopak objevit svoji krásu v té nejjemnější formě. 


Co je obsahem tohoto semináře:

Jak pečovat o svoji duševní pohodu - zklidnění mysli bdělou pozorností vlastního dechu 

Vědomá práce v jemnějších vrstvách těla - praxe inspirovaná kontinuum movements

Základy samoošetření a práce s energií - seznámení s posvátnými body těla

Mapa bodů k podpoření jednotlivých orgánů v jednotlivých měsících - automasáž

Úvod do meditace - krátká meditace

Seminář Léčivá síla VĚDOMÉHO doteku je celodenní. Dopoledne se ztišíme a zjistíme, že hluboce v nás je zakořeněn klid a skrytá vnitřní síla. Naučíme se vnímat své fyzické tělo, také vnímat je v jeho hloubkách. Naučíme se pracovat s energií tak, abychom ho pomocí několika posvátných bodů propojili s tělem emocionálním. Jednotlivé techniky nám pomohou objevit naše skryté zdroje a restartovat tím samoléčení, což je děj stále-dějící se pokud dáváme tomu prostor. Jemné techniky, čím hlouběji ve svém těle budeme, budou mizet a nastoupí plynutí, odevzdání se moudrosti těla. Zjistíme, že dech a vibrace zvuku spolu funguje, je jako vnitřní dotek. Objevíme opravdu zázraky našeho dokonalého těla. 

V odpolední části programu se budeme věnovat orgánům a jednotlivým bodům k nim vztahujících se.  Seznámíme se s automasáží, což je nejstarší léčebná technika, která nemá nahradit ruce odborníka, ale má být jednoduchým prostředkem, jak si udržet harmonii, kterou díky odborné masáži získáte. Udržet si co nejdéle uvolnění a pozitivní náladu. Automasáží můžeme uvolnit svaly, povzbuzovat tok lymfy, působit tak na energetický systém a tím na funkci vnitřních orgánů. Každý měsíc, potřebuje více pozornosti jiný orgán, řekneme si který a jak se automasáží ošetřit. Celkově tím můžeme zpomalit stárnutí našeho organismu, udržet si přirozenou radost, která má pro náš život blahodárný efekt.

Pokud budete vědět jak pečovat o sebe, s tou největší laskavostí se budete umět postarat i o své nejbližší. Zjistíte jak láskyplný a vzájemný může vědomý dotek být. 

Naučit se mít ráda znamená plnit svůj životní úkol - být šťastná, cítit a rozdávat lásku.  Tento seminář není úkol pro každý následující den, ale inspirace pro chvíle, kdy cítíte, že se ztrácíte Sama Sobě.

Pro koho je seminář určen:

- jste šťastná žena, která má své tělo ráda, umí vnímat, radovat se, opravdu vědomě žít? Potom Vás zvu na tento seminář k rozšíření možností jak si udržet své zdraví a krásu.

- jste ve fázi, kdy necítíte radost, ztrácíte energii a nevíte kde ani čím. Potom Vás zvu na tento seminář aby jste se naučili pečovat o své vnitřní bohatství a znovu si připomněli, jak úžasná jste bytost. 

Jen v největší tichosti a klidu je to co hledáme, a najdeme to v sobě.

Délka trvání semináře: celodenní seminář

Cena: 1600,- Kč

Aktuální termín ZDE

Místo konání: Veletržní 29, Praha 7

Tento seminář je komorní, proto rezervace je nutná a platná po zaplacení na účet.

Těším se na Vás a naše společné plynutí

Marcela Magdaléna