Ve vlně proudu života

Seminář pro duševní hygienu 

Klidný dech, jemný pohyb a vlastní zvuk nám pomohou ponořit se do hlubin těla a plynout v proudu života, který si sami tvoříme. Nebudeme o tom mluvit, budeme to prožívat. Protože jen vlastní zkušenost a vlastní jemná technika nás dovede k moudrosti našeho těla

Dech, zdánlivě docela prostá činnost a zdá se nám divné, že by měl mít vliv na naše rozpoložení. Ale veškeré studie tomu věnované, tento fakt dokazují. Myslíme si, že jsme to my, kdo dýchá, ale to dech se děje v nás. Začneme-li vnímat tento přirozený rytmus, stává se v tento okamžik funkcí vědomou. Působíme tím na svoji mentalitu a výsledek je naprosto zřetelný. 

Skrze zvuk a jemný pohyb rozhýbáme veškerou vodu, protože naše voda je spojena se všemi formami tekutin v těle.  Ať myslíme na krev, lymfu či jiné tělesné tekutiny v podstatě je to stále tatáž voda. Velmi jemným cvičením, kdy léčíme sami sebe, tedy osvojením si "techniky" kontinuum movementszjistíme, že čím hlouběji vstupujeme do svého těla, tím technika mizí a nastupuje jeho přirozená moudrost. Dáváme prostor inteligenci těla a jeho živé vody, kdy vše co je díky technice objeveno, může být i odplaveno. Naše tělo můžeme vnímat až na kost a to ne jen ve chvílích bolesti. Touto jemnou praxí vytvoříme prostor k samoléčení, což je proces, který je stále - dějící se, jen je potřeba zvědomit jej. 

Co je obsahem tohoto semináře:

Seznámení s pojmem duševní hygiena a důležitostí jí samotné.

Objevení léčivé "síly"  v jemném pohybu ・v rezonanci vlastního hlasu ・v rytmu vlastního dechu

Každý, kdo je duševní hygieně věrný dočká se úspěchu, protože jeho myšlenky budou klidné. Je důležité být v rytmu svého vlastního dechu, protože každý jsme stejně tak jedinečný jako dech každého z nás.


Délka trvání semináře 3hodiny - 750,- Kč 

Aktuální termín semináře zde

Tento seminář je komorní, proto rezervace je nutná a platná po zaplacení na účet.

Těším se na Vás a naše společné plynutí 

Marcela Magdaléna


*seminář je vhodný pro Vaši domácí praxi, nebo další společnou více ..