Přihláška - Škola Vědomého doteku

Pokud jste došli až sem, udělali jste již třetí krok na této cestě. A já ze srdce děkuji za váš zájem a moc se těším na naše osobní setkání. Která budou  v Plzni, v Atelieru Spiritualita, Rosseveltova 15.  Prostor s duší dominikánského kláštera, nám nabízí krásný prostor pro naši praxi, i pravidelné přestávky a také místečka k potřebným ústraní. 

Ještě Vám prozradím, proč vybrala jsem nám právě tyto termíny. Léto je časem užívání tepla a slunce, je to zdroj, z něhož žijeme dlouhé zimní večery. Podzim nás pozvolna obrací do klidu, dovnitř. My půjdeme stejnou cestou - jsme příroda, tak na podzim, a v zimě uvidíme se, ztišíme ať můžeme se propojit se svou vlastní moudrostí. Dál kráčet svým životem se soucitem, porozuměním a vznešeností.

♥︎


1. část / 27.10. - 29.10  Čas úplňku. Čas uvědomit si, co je pro nás v životě důležité, uvolnit vztahy, situace a vzorce chování, které už příliš neslouží. Probuzení do svého příběhu a uvědomění sebe

2.část / 24.11. - 26. 11. předchází úplňku. Den po našem setkání (27.11.) přichází úplněk s energií a podporou pro seberealizaci. Touha poznávat nové věci i lidi, učit se něčemu novému. Úplněk přichází s energií a podporou vítat nové. Vědomým dotekem vytvoříme prostor pro nové. Záměrem bude nastavit si záměr

V čase adventu a ztišení budeme integrovat do života zkušenost. Dáme si čas odpočinku

3. část / 12.1. - 14.1. 2024 Setkáme se den po prvním novoluní roku 2024. Jeho energie plyne ještě dalších 72 hodin. Tvoříme si jasnou vizi, jsme Vědomí tvůrci - vítáme nové začátky - Nový způsob Bytí

Tak snad se vám to líbí 

♥︎


Děkuji za Vaše přihlášení, vážím si, s jakou důvěrou přicházíte. Po vaší platbě, vám ještě v mezičase přijde program prvního víkendu. Obsah toho co nás čeká, nač se těšit, a také jak se připravit. 

Setkání budou probíhat v Plzni, v prostoru, který nabízí komfort pro naši praxi, příjemné zázemí pro krátké pauzy i kouty pro potřebná ústraní. 

 

Při zrušení účasti 30 a více dní před začátkem akce, storno činí 2000,- Kč. Při zrušení účasti od 29. do 11. dne před akcí, storno činí 50% z ceny. Zrušení účasti 10. den před začátkem po den začátku akce, storno je ve výši 100% . Výměna osob je možná po dohodě s prodávajícím.


Těším se na Vás a náš společný čas

V lásce

MM