Poselství Růže

Meditační setkání a dotek posvátné geometrie

  Můžeme se snažit za každou cenu držet své minulosti, když však přijde čas proměny, vždy nakonec zjistíme, že změna je nevyhnutelná. 

Přijměte mé pozvání k meditačnímu setkání a léčení, jehož Spiritem je "Matka Růže" jako matka, průvodkyně, učitelka i léčitelka. 


V první části setkání 

Dotek jemné praxe Kontinua, práce se zvukem a jemný pohyb jež otevírání srdce Sobě, tak jako růže od poupěte rozkvétá svůj květ .. 

Meditace provázená jemnými zvuky křišťálových mís, jejichž vibrace pomáhají uvolnit se, cítit se klidně a zároveň se zbavit pochybností a strachu. Jsou klíčem k pocitu bezpečí a jistoty, pocitem, že vše je v pořádku. Podporují vědomí vlastního těla a vnitřní sílu. Jemné vibrace, které svým jemným pohlazením jemně čistí uvízlou energii, tak  i dodají posvátnou energii, jež umožňuje poznání dokonalé harmonie.

V druhé části setkání 

Malování osobní mandaly - dotek posvátné geometrie - obraz Sebe a vnitřního světa, jenž zrcadlí se navenek. Proces, který započal v počátečním jemném pohybu. Naslouchání Sobě, vnímání a přijímání proměn života. Je to Tichý rozhovor se sebou: Je to velmi osobní cesta své Duše

Setkání je zakončené společným sdílením. 

Čemu nás učí Růže .. 


"Když začne vát vítr změny, růže ponechá lístky své minulosti větru a nechá přijít nový začátek. Kdyby nenechala své lístky spadnout, nikdy by nemohl vzniknout šípek."

 "Mám ráda růže, poselství, které nám přináší a připomíná jemně, že i My Jsme příroda"

Těším se na setkání

♥︎

Termín setkání: 4.3. / od 13 hodin do 18 hodin

Odměna za mé provázení, podpora prostoru: 1680,- Kč

Místo setkání: Veletržní 29, Praha 7

Rezervace je nutná a platná po jejím zaplaceníTěším se na vás, i tento požehnaný čas

Marcela Magdaléna