Péče v oblasti hlavy a obličeje

hluboce uvolňující péče, kombinující dvě techniky

Ošetření Marma bodů obličeje a uvolnění trojklanného nervu. Je to velmi příjemná kombinace, kdy ošetřením Marma bodů jemnou technikou, dochází k uvolnění zadržené energie v oblasti hlavy. Na straně druhé je tady uvolnění trojklanného nervu (největší hlavový nerv), který přenáší veškeré informace a zároveň i stres do hlavy a zbytku těla. Tato část masáže je s větším přítlakem, ošetřením tohoto nervu pečujeme o zrak, čich, sluch, dásně, zuby a především, o uvolnění zadržovaného napětí.

Spojením těchto dvou technik, Marma maśže a masáže trojklanného nervu v jedno ošetření, harmonizujeme fyzické i emocionální tělo. Péče je vhodná i pro těhotné především pro svůj hluboce uvolňující efekt, napojením se na vnitřní klid. 

Působíme preventivně proti stresu, pravidelností můžeme předejít tvorbě vrásek a dalším příznakům stárnutí pleti.

Ženy si tuto péči s ošetřením Marma bodů oblíbily, i pro její estetický efekt, pleť je rozzářená a spokojenost se odráží ve výrazu. Člověk po péči cítí úlevu na těle a přirozeně září!

Muži Marma masáž hlavy oceňují především pro uvolnění pocitu "těžké hlavy" ať již z přepracování, či nedostatku odpočinku.


Váš čas pro péči 45 minut / Cena za péči 1100,- Kč

V Praze - Rezervovat si termín péče 

 V Plzni - prosím napište mi, nebo volejte na tel: 608 929 101