„Všechno nelze pochopit. Uctít To .. to, je naše cesta“

Ke kořenům

Komorní setkání s kakaovou ceremonií jež srdce otevírá .. Nejen sebe léčíme láskou

Milá ženo, 

čteš-li tyto řádky a uvažuješ o setkání, děkuji za To, kdy jen uvažuješ. Každá myšlenka na uzdravení léčí. Léčí nejen Tebe, Léčí! I když někdy je cesta spletitá, mnoho toho, co je potřeba překročit .. vnitřní touha, pohnutí, které k tomu vede je již dobrým počátkem. Naslouchej tomu, Co Tě vede .. Kdo tě vede

"Kurz "Ke kořenům" je setkání pro každou ženu, která cítí potřebu spočinout v bezpečném prostoru nasyceném láskou a posílit tak pocit bezpečí ve svém vlastním těle. Navázat vztah a otevřít se své vlastní moudrosti. Jak se jednou dotkneme, není již zapomenuto"


Přesto, že nás nikdo neučil naslouchat potřebám těla, stejně jako silám jež nás utvářejí, nikdy jsme této schopnosti nebyli zbaveni. Naše tělo je moudré a má úžasnou, až zázračnou schopnost navracení ke své přirozenosti: k Sebe-léčení. A nejen to, jsme natolik mocní, že pokud máme v to víru a dáme tomu prostor a lásku, léčíme nejen sebe. Léčíme! 

Obsahem našeho setkání, je kaková ceremonie. Kakao je nejen plodem země, který nese tělu mnoho prospěšných látek. Duch kakaa nás spojuje s moudrostí, připomíná že jsme mocní, moudří a starověcí. Otevírá naše srdce, otevírá lásce, uvolňuje stres a napětí těla. Slzy mnohdy tečou, jak pod teplým kakaem ledy tají .. blížíme se vlastní Esenci, Celistvosti. Miluji tento jemný dotek života v nás a moc ráda, právě tímto posvátným nápojem naše setkání -  a setkání se Sebou, naší pamětí otevírám.

Nejsilnější silové pole, jež souvisí s bioelektromagnetickým polem vytvářeným tělem má lidské srdce, i proto se k němu vztáhneme již v samém počátku až poté, v  jemné meditační práci procítíme všechny úrovně těla: jemněhmotné i tělesné (hmotné) 


Setkání je jemné a velmi tiché, v doprovodu vlastních zvuků s praxí inspirovanou kontinuum movement. Budeme střídat dynamiku a klid, s tím, že i klid, má svoji přirozenou dynamiku. 

 Program je připravený na zhruba tři hodiny, je rozdělený do tří modulů po 45 min:


Prožívat důvěru: v konání a odevzdání Se

Vnímat výživu těla: nasloucháním a následováním s důvěrou

Všímat si: blaženost, hravost, jedno-DUCHost a radost je to, co přináší pocit 


⧽ Kakaová ceremonie: harmonizace spojená s jemnou, tělesnou praxí - hrudník v pohybu jako kolébka, načechráme plíce zvukem, jako polštářky. A obejmeme srdce, které doslova uchopíme do svých dlaní.

⧽ Silová pole se navzájem ovlivňují, stejně jako všechny vibrační úrovně celého systému. Je pro nás důležité, abychom se naladili na podstatu života tady a teď. Meditace "Ke kořenům" nám otevírá přístup k informacím věčného koloběhu života. Spojovat se se zemí a vědomě pracovat s láskou Země, nám připomíná právo "Být zde, a být zde šťastní. Žít své nejcennější dary i přednosti" 

⧽ Jsme světelné bytosti, dočasně se nacházející v tomto těle a spirituální povýšení světelného těla, je možné aktivovat jedině skrze zkušenost, jež zažíváme ve svém těle. V další sekvenci se naladíme na středovou linii, potěšíme páteř jemným pohybem a pomocí zvuku vyživujeme kosti, klouby i nervový systém. Usadíme se ve svém těle, které začínáme obdivovat v jeho nekonečné moudrosti a síle

Celé setkání bude velmi jemné, naše těla se uvolní právě díky jemnosti, kterou si dovolíme a vstoupíme tak do své přirozené-jemné síly,  kreativní, tvořivé, jež  podporuje pocit bezpečí a vědomí sebe sama se svými kvalitami i dary. 


Doba setkání: 18 hodin do 21 hodin

Termín setkání:  

Počet účastnic: Toto setkání je určeno pro tři ženy + já

Místo setkání: Veletržní 29, Praha 7

Příspěvek za provázení: 1200,- Kč Těším se na vás, Ženy

V lásce a službě 

MM