Ke kořenům

„Všechno nelze pochopit. Uctít To .. to, je naše cesta“

Milá ženo, 

čteš-li tyto řádky a uvažuješ o setkání, děkuji za To už v tento moment, kdy jen uvažuješ. Každá myšlenka na uzdravení léčí. Léčí nejen Tebe, Léčí! I když někdy je cesta spletitá, mnoho toho, co je potřeba překročit .. vnitřní touha, pohnutí, které k tomu vede je již dobrým počátkem. Naslouchej tomu, Co Tě vede .. Kdo tě vede

"Kurz "Ke kořenům" je setkání pro každého, kdo cítí potřebu spočinout v bezpečném prostoru, nasyceném láskou a posílit tak pocit bezpečí ve svém vlastním těle, navázat vztah a otevřít se své vlastní moudrosti. Jak se jednou dotkneme, není již zapomenuto"


Neexistuje jedna cesta, existuje mnoho cest. Našim počátkem je bod nula, klidové místo, odkud se aktivují léčivé zdroje, které již nejsou nijak uchopitelné, které přirozeně proudí, přirozeně jsou .. 

..síly jež nás utvářejí. 


Přesto, že nás nikdo neučil naslouchat potřebám těla, stejně jako silám jež nás utvářejí, nikdy jsme této schopnosti nebyli zbaveni. Naše tělo je moudré a má úžasnou, až zázračnou schopnost navracení ke své přirozenosti: k Sebe-léčení. A nejen to, jsme natolik mocní, že můžeme léčit mnoho generací zpět, pokud máme v to víru a dáme tomu prostor a lásku. Léčíme nejen sebe. Léčíme! 

Obsahem našeho setkání, bude kaková ceremonie. Kakao je plod země a nese pro tělo mnoho prospěšných látek. Esence, Duch kakaa nás spojuje s moudrostí, připomíná že jsme mocní, moudří a starověcí. Otevírá naše srdce, otevírá lásce, uvolňuje stres a napětí těla. Slzy mnohdy tečou, jak pod teplým kakaem ledy tají .. blížíme se vlastní Esenci, Celistvosti. Miluji tento jemný dotek, života v nás a moc ráda, právě tímto posvátným nápojem naše setkání - se Sebou, našimi předky a pamětí otevírám.

Nejsilnější silové pole, jež souvisí s bioelektromagnetickým polem vytvářeným tělem, má lidské srdce, i proto se k němu vztáhneme již v samém počátku a poté v  jemné meditační práci procítíme všechny úrovně těla: jemněhmotné i tělesné (hmotné) 

Celé setkání bude velmi jemné, velmi tiché, v doprovodu vlastních zvuků, s praxí inspirovanou kontinuum movement. Naše setkání bude zhruba na tři hodiny,  rozděleno do tří modulů po 45 min.

V tomto čase budeme střídat dynamiku a klid, s tím, že i klid, má svoji přirozenou dynamiku. 

Prožívat důvěru: v konání a odevzdání Se

Vnímat výživu těla: nasloucháním a následováním s důvěrou

Všímat si: blaženost, hravost, jedno-DUCHost a radost je to, co přináší pocit 

Ve třech na sebe navazujících modulech

⧽ Kakaová ceremonie: harmonizace spojená s jemnou, tělesnou praxí - hrudník v pohybu jako kolébka, načechráme plíce zvukem, jako polštářky. A obejmeme srdce, které doslova uchopíme do svých dlaní.

⧽ Silová pole se navzájem ovlivňují, stejně jako všechny vibrační úrovně celého systému. Je pro nás důležité, abychom se naladili na podstatu života tady a teď. Meditace "Ke kořenům" nám otevírá přístup k informacím věčného koloběhu života. Spojovat se se zemí a vědomě pracovat s láskou Země, nám připomíná právo "Být zde, a být zde šťastní. Žít své nejcennější dary i přednosti" 

⧽ Jsme světelné bytosti, dočasně se nacházející v tomto těle a spirituální povýšení světelného těla, je možné aktivovat jedině skrze zkušenost, jež zažíváme ve svém těle. V další sekvenci se naladíme na středovou linii, potěšíme páteř jemným pohybem a pomocí zvuku vyživíme kosti, klouby i nervový systém. Usadíme se ve svém těle, které začínáme obdivovat v jeho nekonečné moudrosti a síle

Celé setkání bude velmi jemné, naše těla se uvolní právě díky jemnosti, kterou si dovolíme a vstoupíme tak do své přirozené-jemné síly,  kreativní, tvořivé, jež  podporuje pocit bezpečí a vědomí sebe sama se svými kvalitami i dary. 


Termín setkání: 4.10. od 18 hodin do 21 hodin

Počet účastníků: toto setkání je určeno pro tři účastnice (vidím ženské plynutí)

Kde: Veletržní 29, Praha 7

Příspěvek za provázení: 1200,- Kč 

Přihlášení


Těším se na vás, Ženy

S láskou a úctou 

MM


Pokud to bude tak, jak to cítím právě teď, potom se těším na pokračování v požehnané společnosti tří žen. Termíny bychom dohodly již společně. Pokračování ponese název "Ctím svoji cestu" .. děkuji za to, že mnou tato silná energie pro tvorbu a hluboké léčení proudí. Pokračování není však podmínkou. Necháme se překvapit, Co nám Vesmír chystá ..