Jarní náDech

Abychom mohli dobře nadechnout, je potřeba nejdříve dobře vydechnout

Již od půlky února jsou naše těla biologicky naprogramovány na jaro. Zima se blíží ke svému konci a stejně tak astrologický rok. Dynamika zakončování, jako příslib nových začátků je cítit ve vzduchu. 

Není divu, že i my, hluboce pociťujeme touhu ukončovat, odlehčovat, dělat místo novému, rodícímu a přicházejícímu. My jsme příroda, tak pojďme tělu vědomě pomoci a podpořit na jeho přirozené cestě.

Setkání pro Jarní náDech nabízí prostor k zastavení a zvědomění toho, co nás svazuje a brzdí na naší cestě vpřed
Sebepéčí, pozorností a laskavostí k sobě samým

Nač se můžeme společně těšit


 🌿 Meditace 🌿 Jemná praxe kontinuum movement 🌿 Očistná a pečující automasáž 🌿 


V meditaci zklidníme mysl a připravíme tělo pro hluboce očistný proces

Jemnou praxí se ponoříme do hlubších vrstev těla, kde zvědomíme co starého a nefunkčního je potřeba (o)pustit. Voda je mocná, léčivá a jemná technika kontinuum movement je nástroj, jak léčení pomoci. Je to práce s tekutinovým tělem a jeho inteligencí - je moudré - Ono nás vede, Ono ví.

Závěrečná část bude v kulisách svíček, a relaxační hudby pro sebepečující masáž, kterou opečujeme tělo, čímž opečujeme také prostor pro nový začátek

Společným sdílením završíme krásný čas láskyplné a laskavé péče

Celý program je velmi sebepečující, jemný a tentokrát pouze pro ženy

 

Kdy:  (kdy jindy:-)) než s příchodem Jara, kdy příroda sama, svou energií podpoří naše konání

21.3. /  16:30 - 20:00 / 770,- Kč

Atelier Vlny dechu, Bezručova 29, Plzeň


Cena zahrnuje podporu prostoru, lektorné a pečující olejíček, který si odnesete i domů 

S úhradou obdržíte podrobné informace jak se na setkání připravit. Přihlásit se je důležité, kapacita je omezena na společnost osmi žen

Těším se na Vás a náš společný čas

Marcela Magdaléna

Každý den má svoji specifickou energii, kterou na nás působí. 

Tento den bude vhodný pro zcela nové začátky, jeho energie podpoří růst toho co jsme v minulosti zaseli a rozhodneme si ponechat.  

21. březen je dvanáctým lunárním dnem. Ve znaku má Srdce, můžeme pocítit energii lásky, která k nám přichází z Vesmíru. I proto naše meditace bude směřována do oblasti srdeční čakry, pro spojení se svým srdcem a energií lásky. 


Otázky a odpovědi

1. Je důležitá předchozí meditační praxe?

Praxe není důležitá, ale odhodlání začít ano. Meditace bude vedená a v začátku setkání bude i krátké seznámení s praxí samotnou.

2. Jsou nějaké kontraindikace pro jemnou praxi tekutinového těla?

Tato jemná praxe je jednou z nejjemnějších a nejjednodušších technik pro spojení se svým nitrem. Může být nazvána i meditací v pohybu, v níž se učíme žít v přítomnosti, umožňuje jemně uvolnit emoce, tím ulevit a odlehčit tělu.  Umožňuje spojit se se svou intuicí a spontánností. Praxe nemá omezení ani kontraindikace, je samodirektivní a to co ji vede je vaše tělo. 

3. Stydím se, nevím, zda mi nebude stud překážkou pro masáž

Naše společné pečování bude v kulisách svíček a jinak potemnělém prostoru. Atmosféra bude nakloněna všem, i těm které se stydí. Zároveň není podmínkou se svléknout. Každá žena se opečuje,  jak bude cítit, že jí je příjemné. Masáž bude komentovaná, domů si odnesete svůj pečující olejíček a tak pokračovat můžete v klidu domova - budete už vědět jak.