Laskavá Tma

01.09.2019

Přesto, že čas je relativní pojem, troufám si říci uteklo to velmi rychle. Je to pár dní co jsem napsala, že se chystám užít si ticho, samotou a tmu. V ten moment s jediným vědomím. Že nemá smysl se bát pokud věřím ve své vnitřní Světlo. Jsem venku, jsem doma, jsem na světle s modrým nebem nad hlavou a dotekem tepla slunečních paprsků. Ale víte co? To vše bylo i tam ve tmě, protože v mém vědomí je veškerá krása stále ... Jsem vděčná a od chvíle co jsem vyšla, říkám si jakou formou může člověk projevit ještě větší vděčnost. Vím, že jedině tím, že bude celým svým srdcem milovat jak nejvíce je schopen. Má tma byla laskavá a jak jsem již některým z vás psala "byla laskavá jako Já jsem" Myslím, že s tímto mohu popřát šťastnou cestu do tmy každému, kdo odhodlá se vstoupit.

A aby jste si nemysleli, že není možné, že nebyl jeden jediný temný moment, tak byl. Strach: ale můj vnitřní hlas zazněl dost abych uslyšela:
"Bojíš se něčeho co neexistuje. Pokud to sama nevytvoříš"

Bolest: stírala se hranice mezi utrpením a pocitem štěstí, byl to hluboce transformační proces. Najdu slova, ale zatím nepřichází, věřím, že ve správný čas se podělím.


Marcela Magdaléna ✨ Laskavá tma