Intimní chvíle ..

27.07.2019

Nahota na těle i na duši. Skrýváme se a bojíme odsouzení. A to v obou případech. Přitom den, kdy jsem se přestala skrývat byl nejvíc osvobozující a vím, že ten prožitek byl nejintimnější a nejhlubší v mém životě. Otevřeně přiznat, a především sobě, že věřím v Boha, věřím v život, který trvá a mé tělo je chrám pro mojí duši tady a teď. Že věřím v zázraky tohoto úžasného světa, že vše kolem je svět, který sdílíme nejen v těchto tělech, ale také ve všech myšlenkách a všichni splýváme se vším. Že moje myšlenka není jen mou a tvoje není jen tvou... v ten moment, že vše mé je tvé přišla úžasná radost, že i já tvořím tento svět, ale i strach byl to, co jsem pocítila. Děkuji za něj, protože cítím velkou zodpovědnost a proto od toho dne, s největší pokorou jaké jsem právě schopna vstávám a žiju každý den. Nahota těla přijde mi najednou úplně  beze strachu. Ať linčuje mě kdo chce,  šrámy na těle když zůstanou budou jen vzpomínkou na tento svět, ve kterém jsme se tak trochu ztratili. Šrámy na duši byly by horší, ale ani těch bát už se nemusím. Přijetím všech zákonů přitažlivosti a vědomím, že cítím-li lásku, laskavost, radost, mír a velkorysost, spontánně přitahuji tyto vlastnosti do všech mých vztahů. Jsem v bezpečí.
 

Ctím sebe, ctím Tebe a miluju tento svět a všechny jeho krásy v něm i v nás. Pro vše ostatní zbývá mi soucit a pochopení ✨

S láskou 

Marcela Magdaléna

p.s. Kdo koupal by se v šatech.. Kdo koukal by se, zda se někdo kouká .. Řeší někdo žábu na kameni, nebo ptáčka co přišel se sem napít? Není to více jejich než mé, když miluji to stejně ..