Víkend v tichosti

31.12.2018

A je to zde..

loučila jsem se zde před pár dny s tím, že se těším na vše nové. Tak tady to je. Víkend trochu jinak, ale kdo mě zná, tak se jistě nediví. Moc se těším a i když se to zdá za dlouho, věřte, že to uteče jako voda. Navíc, ráda mám před sebou i vzdálenější cíle, vždy to má svůj důvod. Kouzlo přírody na sklonku podzimu, je mocné...

Dovolte mi býti Vaším průvodcem do ticha a klidu..

..budeme klidní, tiší a pozorní. Ticho nemusíme vytvářet, stačí si jen vzpomenout, že ticho je už zde. O víkendu 18. - 20. 2019 dáme šanci tomu, aby se tato hluboká pravda stala skutečností. Už nikdy nebudete za tichem utíkat. Budete si vědomi, že ticho je uvnitř Vás.

Budeme spolu a budeme spolu i sdílet .. Dotekem, pohledem, spojovat nás bude i společný čas nad jídlem, naslouchat budeme přírodě a naslouchat budeme především sami sobě. Hluboký relaxační pobyt, ve kterém bude vše potichu. Vím, že si to teď neumíte ani představit, taky vím, že při první společné večeři, budete mít chvilku pocit, že je to až divný ale také vím, že na samém konci víkendu, nebudeme chtít toto ticho opouštět. Nebojte se, že by nepadlo ani jediné slovo, ale mluvit budeme opravdu málo. Jen když budeme mít pocit, že slova mají zaznít. Budeme mluvit v rámci programu, ale ten bude tak jemný, že i slov nebude téměř potřeba.