Víkend v tichosti

                                                       aneb krásná samota v Krásné Samotě

..budeme klidní, tiší a pozorní. Ticho nemusíme vytvářet, stačí si jen vzpomenout, že ticho je už zde, uvnitř nás. Je jen na nás tuto pravdu promněnit ve vlastní skutečnost. 

Dovolte mi býti Vaším průvodcem do ticha, k vnitřnímu klidu..

Budeme spolu a budeme spolu i sdílet .. Dotekem, pohledem, spojovat nás budou chutě nad společným jídlem, naslouchat budeme přírodě a naslouchat budeme především sami sobě. Hluboký relaxační pobyt, ve kterém bude vše potichu. Vím, že si to teď neumíte ani představit, taky vím, že při první společné večeři, budete mít chvilku pocit, že je to až divný ale také vím, že na samém konci víkendu, nebudete chtít toto ticho opouštět a já pevně věřím, že si uvědomíte, že si ho vezete sebou... Nebojte se, že by nepadlo ani jediné slovo, ale mluvit budeme opravdu málo. Jen když budeme mít pocit, že slova mají zaznít. Budeme mluvit v rámci programu, ale ten bude tak jemný, že i slov nebude téměř potřeba. 

V ceně pobytuje:

- ubytování v líbezné chalupě Krásná Samota , která bude k dispozici jen naší skupině abychom mohli být v energii klidu, pro který si každý z nás jede. S přírodou tak na dosah, abychom s ní byli neustále vědomě propojeni. 

- strava, která bude pro nás připravena: dvakrát večeře (pátek, sobota) a dvakrát snídaně (sobota, neděle) s tím, že večeře bude krátce po 17 hodině.

- lektorné. Celým víkendem Vás budu provázet s jemností a laskavostí. S tím, že nic není povinné. Je na Vás jak svůj čas naplníte ovšem s podmínkou jedinou, držet společně s námi ticho abychom všichni mohli zažít hluboký klid. Každý ve svém nitru, se svými emocemi a pocity, které v průběhu víkendu budou přicházet.

Náplní víkendu

- spojení s přírodou a vědomý pobyt v ní. Naslouchání, promlouvání a splynutí

- spojení se sebou samými. Naslouchání a vědomá práce s energií. 

Program víkendu

  • Ranní a odpolední meditace, v pátek bude úvod do meditace večer
  • Sobotní dopoledne se budeme věnovat práci s tělem s využitím techniky kontinuum movements. Budeme naslouchat vlastnímu dechu a necháme tělo volně plynout za doprovodu zvuku a jemného pohybu. Neboli ponoříme se do vlastních hlubin, naše tělo je především voda..
  • Sobotní odpoledne se budeme věnovat práci s energií vlastního těla, jak restartovat své skryté zdroje a jak si samoošetřením udržovat tělo v harmonii a lepším zdraví
  • Nedělní dopoledne bude především o přírodě. Za každého počasí...
  • V přírodě budeme i v mezidobí, bude na každém zda společně, či sám

Cíl víkendu 

Každý má svůj - tím mým bude Vaše spokojenost.

Kdy: 18. - 20.10. 2019

Kde: Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská

Cena víkendu 3900,- Kč

Podrobnější informace o programu Vám budou zaslány včas před konáním víkendu. Své místo si prosím rezervujte, maximální počet skupiny je 12lidí a minimum pro konání víkendu je 8zájemců.

Těším se na Vás z celého srdce. 

Marcela Magdaléna

Vaše rezervace bude platná po složení zálohy 2000,- Kč na účet 3024948043/0800. Další informaci o doplatku dostanete s potvrzením Vaší rezervace.