Symbol jako léčivá energie

20.10.2017

Každý zvuk, každé slovo i každý obraz či symbol má svoji frekvenci a duchovní obsah. Svět kolem nás je plný symbolů, které máme k dispozici. A svým vnímáním máme možnost jejich energii aktivovat. Stejně jako léčivé kameny a aromaterapie i symboly nabízí možnost harmonizace nesouladu v našem jemnohmotném poli a na tyto symboly se dá napojit bez velkého úsilí v jakémkoliv okamžiku. Stačí se jen ztišit a dát tomu prostor. Malování mandal je způsob jakým lze uvést do pohybu organizmus, který se dostal do fáze strnulosti. Mandala je kruh a vše co v meditaci do tohoto, na počátku prázdného kruhu vložíme, oživí samoléčivé síly. Mandala je vnitřní obraz a  vnitřní obrazy jsou řečí duše v podobě symbolů. Dejte svému tělu prostor a své duši víru a čerpejte sílu z klidu ve svém středu. Odměnou je zdraví, navrácená intuice a jako bonus krásné dílo. Stejně originální jako Vaše jedinečnost.

Sama miluju tento proces, nejen proto, že jsem opravdu našla cestu zpět do svého středu. Ale naučila se číst symboly, které nás obklopují, naučila se jim naslouchat a během dne se jimi také těšit. Návrat k vědomému bytí není těžký jak se zdá. Aspoň já mohu říci, že mě, pomohly pastelky. Tak jednoduché to bylo, jen hodně času a víry.

Zastavte se..

Ztište se ..

Nechte ať se to děje..

Pravdou je, že vše, co se v těchto chvílích děje, je mimo intelektuální chápání. Proto jediná a přesvědčivá je jedině a jen, přímá zkušenost.


S láskou Marcela Magdaléna