Odevzdat se ..

31.05.2019

Odevzdat se proudu života, to je pro mnohé to nejtěžší na samém začátku cesty. Stav, ve kterém se ztotožňujeme se svým pravým bytím je jen skrze vnitřní prožitky. Pravé bytí není závislé na vnějších věcech, událostech či druhých lidech. Naše pravé bytí je spojeno se vším, co existuje. Nemá žádné limity. Je nekonečně kreativní. Nemá strach a je ochotno vstoupit do neznáma. Všechny záměry vycházející z této úrovně, úrovně bytí, jsou mocné a dokážou řídit synchronicitu. 

Proto nelpěme na vnějších věcech a dovolme si hlubší úroveň existence, kde můžeme projevovat nejhlubší touhy. Pokud se tomuto odevzdáme a nebráníme se ničemu, pravé bytí začne vytvářet situace, okolnosti i vztahy ve všech oblastech našeho života. Hlubší úroveň nám usnadní spatřit a přijmout realitu.

Usebrání se a najití vnitřního bohatství bez ohledu na názory druhých je poznání, jež přináší úžasnou svobodu a radost.


Krásné chvíle .. ✨

Marcela Magdaléna


P.S. fotka není póza. Je to autentická chvíle, kdy jsem opravdu ve svém klidu, ve svém dechu, ve vlně proudu života a upřímně odevzdaná. Miluju ten proces vědomého zvnitřnění ať již v meditaci transcendentální, nebo v tomto tichém cvičení , které chcete-li si osvojit, velmi ráda i učím.