Duševní hygiena 

 Krajinou svého těla - toulat se, objevovat, vnímat, léčit, radovat se, žít ..

Čas, kdy se ponoříme hlouběji do péče o sebe pomocí praktik, které nejlépe podporují léčení a obnovu. Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami, si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce - proces, kterým to začíná, je především Sebe poznáním.

Ve skutečnosti může být vytváření optimálního životního stylu s rozšířeným uvědoměním radostné a zmocňující. Tyto pozitivní pocity budují hybnost.. Zjišťujeme, že staré nefunkční návyky samy odezní.


Duševní hygiena je hlubinné učení principů a technik somatického pohybu, stejně jako učení metody vědomého doteku. Naše pravidelné lekce jsou v mém tichém doprovodu s velmi jemným cvičením inspirovaným  "technikou" kontinuum movements"  Pomocí jednoduchých nástrojů, jako vlastní dech, hlas a pohyb, vstupujeme do svého těla. Čím hlouběji jsme, veškeré techniky mizí a nastupuje přirozená moudrost, chvíle kdy dochází k samoléčení, což je proces, který může být stále-dějící se, je však potřeba dát tomu prostor a být plně vědomí. Pracujeme společně, i když každý sebou daným tempem. Vlastní zvuk a jeho vibrace, vědomý dech a jemný pohyb, spontánní vlna jež vychází zevnitř, to vše nám pomáhá reorganizovat jak o sobě přemýšlíme, tím, že se reorganizuje to, jak se fyzicky vnímáme. Každá naše praxe i když v základu stejná bude odlišná v návaznosti na to, co si sami dovolíme. Vše se děje v přijímání a odevzdávání, bez síly a nátlaku na své tělo i mysl. Bereme to s lehkostí, bereme to jak to přijde .. 


Na lekce si sebou si vezměte teplé ponožky a pohodlné domácí oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe. Tyto pravidelné lekce probíhají ve studiu Vnímej své tělo. Individuální v mém komornějším ateliéru, pro individuální lekce právě akorát. Doporučuji a jdu cestou kurzu z důvodu, abychom mohli společně pracovat a posouvat se. Věřím, že každý, kdo se rozhodne k těmto toulkám nejen pochopí, ale tuto formu vedení i ocení. 

Těším se na Vás! 


Doba trvání: při skupinové práci zhruba 90 minut (nasloucháme tělu, proto čas je přibližný) v individuálních lekcích je čas zhruba 60 minut

Těším se na Vás a náš společný čas, více informací jaká naše setkání budou, najdete u semináře s názvem Krajinou svého těla ZDE

Marcela Magdaléna