Duševní hygiena 

Čas, kdy se ponoříme hlouběji do péče o sebe

 Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce - proces, kterým to začíná, je především Sebe poznání.

Ve skutečnosti může být vytváření optimálního životního stylu s rozšířeným uvědoměním radostné a zmocňující .. 


Duševní hygiena je hlubinné učení principů a technik somatického pohybu, stejně jako učení metody vědomého doteku. Naše pravidelné lekce jsou v mém tichém doprovodu s velmi jemným cvičením inspirovaným  "technikou" kontinuum movements"  Vždy se opíráme o posvátnou mapu těla a pomocí jednoduchých nástrojů, jako vlastní dech, hlas a pohyb, vstupujeme do jeho jemných vrstev. Čím hlouběji jsme, veškeré techniky mizí a nastupuje přirozená moudrost, chvíle kdy dochází k samoléčení, což je proces, který může být stále-dějící se, dáme-li tomu prostor a plné vědomí. Pracujeme společně, i když každý vlastním tempem,protože to jediné co nás v praxi vede je vnitřní pocit, radost, blaženost .. Vlastní zvuk a jeho vibrace, vědomý dech, jemný pohyb, spontánní vlna jež vychází zevnitř, to vše nám pomáhá reorganizovat jak o sobě přemýšlíme tím, že se reorganizuje to, jak se fyzicky vnímáme. Každá naše praxe i když v základu stejná bude odlišná v návaznosti na to, co si sami dovolíme. Vše se děje v přijímání a odevzdávání, bez síly a nátlaku na své tělo i mysl. Bereme to s lehkostí, bereme to jak to přijde .. 

Naše lekce jsou pokračováním toho, co jsme se naučili v seminářích, ale přidat se může každý, práce vychází z moudrosti těla, stačí mu dát důvěru a nechat se jím vést. Mé slovo se postupně stává pouze vašim společníkem


Na lekce si sebou si vezměte teplé ponožky a pohodlné domácí oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe. 

Těším se na Vás! 

Cena: 250,-

Doba lekce:  90 minut (nasloucháme tělu, proto čas je přibližný) 

Marcela Magdaléna