Meditace 365 ..

01.04.2021

Milí moji děkuji Vám, opravdu z celého srdce. Píšete mi čím dál častěji a děkujete za obsah, který pro vás tvořím a vkládám. A jak jsem slíbila, že bude toho pro vás více, když je vás tady už opravdu tolik a místa nyní máme nekonečno (ano, už i zde, o tom v předešlém příspěvku) začala jsem pro vás psát. Inspirovaná mými vlastními začátky meditační cesty, kdy mi osobně pomáhalo čtení slova a setkání s mantrou, než byla mi mou učitelkou předána mantra osobní. A tak může-li to pomoci i jedinému z vás, je mi potěšením. Píši pro vás "Meditace na každý den"

Vlastně jsem měla už dlouho tento malý projekt ve svém srdci, ale dnes u vody, kdy sluníčko hřálo, seděla jsem s nohama v řece a dívala se jak to zdání klame. Zatím co hladina byla jako zrcadlo, když hodila jsem lísteček, proud ho pomalu nesl. Položila jsem si pár otázek, co mohu pustit než Velikonoce přijdou- doba Vzkříšení, čistota nového ..

V tom tichu, vyplul na povrch tento můj dřívější nápad a zahřál mě. Anooo, to je přesně ono, co můžu .. psát pro vás něco jako eKnihu, která bude vznikat celý rok, ale můžete být od začátku při tom. Každý má svůj vlastní začátek cesty a tak mám radost, protože bude tady navždy. Pro vás. Pro každého, komu může být nápomocná. Tedy vítejte v Meditace 365 najdete od nyní v hlavním Menu, kdykoliv budete chtít pár slov.

Mnohé je z literatury, která ke mně přišla a není již k dostání a tak mi to, i smysl dává, stejně jako mnoho textů, jež přepsala jsem si, když jsem na ně narazila někde na internetu, textů neznámých autorů, starých a dochovaných textů, z nichž čerpá mnoho duchovních do dnes. Deníčky mám jich plné. Tedy přeji, ať i tento můj počin je k Vašemu osobnímu prospěchu.  Moc ráda budu vám každý den připomínat, jak cenný čas meditace je. Protože v začátku pochyby jsou, otázky zda dává to vůbec smysl a vlastně proč .. zkrátka, čtením se můžete třeba jen naladit, než usednete ke své meditaci. Pochyby věřím, že se v čase čtení rozplynou, jelikož slova připomínají i poslední prožitek, zkrátka, že dobře v těch minutách meditace je. 

Požehnaný čas přeji vám všem

Marcela Magdaléna