„Vlny dechu, vlny těla“

Duševní hygiena

Pravidelná setkání pro péči o tělo a duševní pohodu

Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami si ho můžete přizpůsobit pokud upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce.
Proces, kterým to začíná je Sebe poznání

Večery pro duševní hygienu jsou určeny pro péči o sebe, svoji duševní pohodu a harmonii života. V bezpečném prostoru a bytí se sebou samými nacházíme, že vytváření optimálního životního stylu s rozšířeným uvědoměním ve skutečnosti může být radostné a zmocňující .. Učíme se důvěře.

Vstupujeme na cestu, kde se odevzdáváme síle vyšší než je naše vlastní: síle gravitace. Jak říká můj mistr "gavitace je Láska Země" cokoliv odevzdáš, s láskou přijímá, transformuje. Nasloucháním a jemnou praxí podporujeme rozpouštění nesloužících vzorců a aktivujeme léčivé zdroje, jež jsou v nás stále přítomné. 

Vstupujeme do prostoru Zdraví, jež je v těle vždy přítomné, nikdy nebylo ztraceno. Krůček po krůčku přibližujeme se k vlastní Esenci, Zdraví, Harmonii a Celistvosti

Lekce jsou v mém tichém doprovodu, a jsou inspirované  "technikou" kontinuum movement vždy v doprovodu jednoduchých nástrojů - vlastní dech, hlas a pohyb - vstupujeme do jemných vrstev těla. Čím hlouběji ve svém těle jsme, veškeré techniky mizí a nastupuje přirozená moudrost těla: vstupujeme do prostoru v němž dochází k samoléčení.

Pracujeme společně, i když každý vlastním tempem, to jediné co nás v praxi vede je vnitřní pocit, dětská zvídavost, blaženost .. to vše nám pomáhá reorganizovat jak o sobě přemýšlíme tím, že se reorganizuje to, jak se fyzicky vnímáme. Každá naše praxe i když v základu stejná, bude odlišná v návaznosti na to, co sami Sobě dovolíme, "je nám dovoleno". Vše se děje v přijímání a odevzdávání, bez síly a nátlaku na své tělo i mysl. Bereme to s lehkostí, bereme to jak to přijde .. 

Práce vychází z moudrosti těla, stačí mu dát důvěru a nechat se jím vést

Mé slovo se postupně stává pouze vašim společníkem, ne vedením. Bonusem společné práce je síla podporující energie a společný záměr - vést své tělo k uzdravení. 

Obsahem setkání:

⧽ Cvičení inspirované Kontinuum movement - práce s tekutinovým tělem.

⧽ Všímavost těla - cesta dechu, vědomý dotek

⧽ Meditace

⧽ Zvuková lázeň - léčivé tóny křišťálových mís
Nejbližší termíny k přihlášení / 2.4. / 7.5. / 4.6. / vždy v čase 18:00 - 20:00

Odměna za provázení  a podpora prostoru 560,- Kč

Místo konání: Veletržní 29, Praha 7

Těším se na Vás

Své místo si rezervujte níže, prostor pro setkání je komorní 

Co vám tento čas může přinést


Osvojení vnímání těla z nové perspektivy - prostor

Napojení na léčivé síly, přijetím léčitele v sobě - inteligenci

Objev, jak hluboce léčivý, blaho-dárný je somatický pohyb - jemnost

Proměnu omezujících přesvědčení, pocitů založených na studu a strachu - důvěru

Naslouchání intuici - moudrost

Svolení být, kým doopravdy Jste - jedinečnost

Jsem si jista, že každému přináší pokaždé přesně to co máPro koho jsou setkání vhodná


Pro každého, kdo cítí, že chce odstranit svá omezující přesvědčení, pocity založené na strachu a myšlenkové procesy, které brání žít život v harmonii a radosti. Pro každého, kdo ví, že vyžaduje to praxi a disciplínu. Trpělivost se sebou. Pro každého kdo ví, že čas věnovaný sobě je tou nejlepší investicí

V setkáních,  zažíváme vibrační transformaci, jež nás ladí s vnitřní pravdou míru, klidu, se Zdrojem. Vibrace, jež vedou k Celistvosti.

Těším se na Vás a jemné plynutí 

Marcela Magdaléna