Duševní hygiena

Čas pro Tvůj rituál - Tvoji pravidelnou péči o tělo i duševní pohodu

Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce - proces, kterým to začíná, je především Sebe poznání.

Ve skutečnosti může být vytváření optimálního životního stylu s rozšířeným uvědoměním radostné a zmocňující .. 


Duševní hygiena - neboli hlubinné učení principů technik somatického pohybu, učení metody vědomého doteku a vnímání těla z pohledu biodynamiky. Čas, kdy se odevzdáváme moudrosti těla, dovolujeme si nahlédnout za svoji mysl. Setkat se sebou v nejjemnějších vrstvách těla fyzického, stejně jako setkat se s tím, co jej přesahuje. Zvědomit, a navázat kontakt s biodynamickými silami, jež nás utváří. Učíme se důvěře. Vstupujeme na cestu, kde se odevzdáváme síle gravitace a nasloucháním jemných rytmů a jemnou praxí podporujeme rozpouštění vzorců napětí a aktivujeme léčivé zdroje.

Vstupujeme do prostoru Zdraví, jež je v těle vždy přítomné, nikdy nebylo ztraceno. Krůček po krůčku přibližujeme se k vlastní Esenci, Zdraví, Celistvosti. 

Lekce jsou v mém tichém doprovodu, inspirované  "technikou" kontinuum movement, jindy s opřením se o posvátnou mapu těla, kdy v doprovodu jednoduchých nástrojů, jako vlastní dech, hlas a pohyb, vstupujeme do jemných vrstev těla. Čím hlouběji ve svém těle jsme, veškeré techniky mizí a nastupuje přirozená moudrost, chvíle kdy dochází k samoléčení, což je proces, který může být a je, stále-dějící se, dáme-li tomu prostor a plné vědomí. 

Pracujeme společně, i když každý vlastním tempem, protože to jediné co nás v praxi vede je vnitřní pocit, dětská zvídavost, blaženost .. Vlastní zvuk a jeho vibrace, vědomý dech, jemný pohyb, spontánní vlna jež vychází zevnitř, to vše nám pomáhá reorganizovat jak o sobě přemýšlíme tím, že se reorganizuje to, jak se fyzicky vnímáme. Každá naše praxe i když v základu stejná, bude odlišná v návaznosti na to, co sami Sobě dovolíme. Vše se děje v přijímání a odevzdávání, bez síly a nátlaku na své tělo i mysl. Bereme to s lehkostí, bereme to jak to přijde .. 

Tyto lekce mají největší efekt, pokud si je nastavíme jako pravidelný, rituál. Práce vychází z moudrosti těla, stačí mu dát důvěru a nechat se jím vést. Mé slovo se postupně stává pouze vašim společníkem, bonusem společné práce je energie a společný záměr - vést své tělo k uzdravení cestou Sebe poznání a Sebe očištění na úrovni nejen fyzické. 

Na lekci doporučuji teplé ponožky a pohodlné domácí oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe. 

Těším se na Vás! 

Kdy: Čtvrtek 6.1. od 18 hodin, 27.1. od 17 hodin 

Kde: Dračí Blaho, Jánská 8, Malá strana

Cena: 300,- Kč

Doba lekce:  90 minut 

Na lekci je potřeba si rezervovat místo, kapacita je osm lidí. 

 rezervace

Své místo si rezervujte včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.


Těším se na společné chvíle v jemném plynutí, v Blaho bytí

Marcela Magdaléna

Klub duševní pohody - online