Duševní hygiena

Pravidelná setkání pro péči o tělo a duševní pohodu

Existuje řada užitečných rad pro životní styl, ale pouze vy sami si ho můžete přizpůsobit tím, že upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce - proces, kterým to začíná, je především Sebe poznání.

Ve skutečnosti může být vytváření optimálního životního stylu s rozšířeným uvědoměním radostné a zmocňující .. 


Hlubinné učení principů technik somatického pohybu, učení metody vědomého doteku a vnímání těla z pohledu biodynamiky, čas, kdy se odevzdáváme moudrosti těla, a dovolujeme si nahlédnout za svoji mysl. Setkat se sebou v nejjemnějších vrstvách těla fyzického, stejně jako setkat se s tím, co jej přesahuje. Zvědomit a navázat kontakt s biodynamickými silami, jež nás utváří. Učíme se důvěře. Vstupujeme na cestu, kde se odevzdáváme síle gravitace. Nasloucháním a jemnou praxí podporujeme rozpouštění nesloužících vzorců a aktivujeme léčivé zdroje, jež jsou v nás stále přítomné. 

Vstupujeme do prostoru Zdraví, jež je v těle vždy přítomné, nikdy nebylo ztraceno. Krůček po krůčku přibližujeme se k vlastní Esenci, Zdraví, Celistvosti. 

Lekce jsou v mém tichém doprovodu, někdy inspirované  "technikou" kontinuum movement, jindy s opřením se o posvátnou mapu těla, vždy v doprovodu jednoduchých nástrojů - vlastní dech, hlas a pohyb - vstupujeme do jemných vrstev těla. Čím hlouběji ve svém těle jsme, veškeré techniky mizí a nastupuje přirozená moudrost těla. Chvíle kdy dochází k samoléčení, což je stále-dějící se dáme-li tomu prostor a plné vědomí. 

Pracujeme společně, i když každý vlastním tempem, to jediné co nás v praxi vede je vnitřní pocit, dětská zvídavost, blaženost .. to vše nám pomáhá reorganizovat jak o sobě přemýšlíme tím, že se reorganizuje to, jak se fyzicky vnímáme. Každá naše praxe i když v základu stejná, bude odlišná v návaznosti na to, co sami Sobě dovolíme, "je nám dovoleno". Vše se děje v přijímání a odevzdávání, bez síly a nátlaku na své tělo i mysl. Bereme to s lehkostí, bereme to jak to přijde .. 

 Práce vychází z moudrosti těla, stačí mu dát důvěru a nechat se jím vést. Mé slovo se postupně stává pouze vašim společníkem, bonusem společné práce je síla podporující energie a společný záměr - vést své tělo k uzdravení cestou Sebe poznání a Sebe očištění

Těším se na Vás! 

„Moje další pozvánka a doporučení možnost pracovat i s podporou skupiny“

 Klub duševní pohody - online

Těšíme se na vás