Reference

Jsem opravdu vděčná, za každého, kdo ke mně našel cestu. Děkuji každému za milé slovo, vřelé doporučení i věrnost. A protože si myslím, že mnoho z mých klientů Vás mohou obohatit, tak s radostí šířím dál. Ať se najdete ♡  

Zuzana Bičíková 

Vnímej své tělo

Marcelko, ucítila jsem, že jsi mi prvním tahem namalovala na záda srdce... tam, kde srdce opravdu leží. Jakoby jsi tímto odemkla tělo, které se otevřelo pozornosti a naplnilo vědomím. Každý Tvůj dotek, tah, či položení ruky dává smysl. Vše se propojuje v jednotu.Je nádherné cítit, že se tělo ocitá v rukou někoho, kdo jej láskyplně a vědomě otevírá léčebným procesům.

Děkuji Zuzka

                                  *

                                  *

Pokud někomu mohu důvěřovat jak se starat o své tělo s plným vědomím je to Zuzka a její projekt Vnímej své tělo. Zuzka je zakladatelkou tohoto pohybového programu jejímž cílem je harmonizace těla duše a mysli pomocí cvičení. Velmi mě baví její komplexnost, když začínala byl program zaměřen na to abychom vnímali své tělo jako celek. Dnes, po té co se stala maminkou, nabízí i program zaměřený na cvičení v těhotenství a po porodu. Kdo jiný může poradit, jak být spokojená maminka, než opravdu spokojená maminka. Vše vzniká a vychází z životní filozofie Zuzky samotné, což je v každém jejím počinu cítit. 

https://vnimejsvetelo.cz/

Jana Peffková

CEO ve společnosti NaturoMed


Marcelka mi pomáhá najít vnitřní sílu a podílí se na mém růstu. Nesmírně si vážím její empatie a lásky, kterou šíří kolem sebe.


                                 *

                                 *

Upřímně nemám vlastní zkušenost, ale paní majitelka je mou věrnou klientkou a dnes již i někteří z jejích klientů. Vidím jejich pokrok a cítím jejich radost, vím, že hledáte-li pomoc právě v této oblasti, budete zde v dobrých rukách. Samozřejmě i osobně v rukách Jany, proto mohu s čistým vědomím i svědomím doporučit. Protože znám Janu už dlouho a vím jak citlivě pracuje sama na sobě, jsem si jista, že stejně přistupuje i ke svým klientům. Protože velká pravda je, že s jakou láskou přistupujeme k sobě, takovou i k ostatním. 

https://www.naturomed.cz/


MUDr. Mira Babiaková

Hélio - centrum pro duševní zdraví

                             *

                             *

Naprosto úžasná žena. A důkaz toho, že i když víš, že víš jak odpočívat, relaxovat, meditovat, dýchat, zkrátka pečovat o své tělo fyzické i duševní, tak je prostě fajn najít si svou vlastní oázu klidu uprostřed rušných dní. Ona ví a je mi ctí, že našla cestu právě ke mně. Paní Mira je Slunce, které vchází do dveří. Učí a vede k mnoha technikám jak pečovat o své duševní zdraví, její péči mohu vřele doporučit. 

Opravdu s láskou 

https://heliocentrum.cz/