Reference

Jsem opravdu vděčná, za každého, kdo ke mně našel cestu. Děkuji každému za milé slovo, vřelé doporučení a především stálou věrnost  

Martin Krajhanzl

CFO ve společnosti Aspironix

"K Marcele si chodím odpočinout. Pravidelně, každý měsíc a na dny, kdy mám dohodnutý termín, se vždy těším jako na nějakou oslavu. Sílu nacházím v maximálním uvolnění během masáže a pravidelném docházení"

Děkuji Martin

https://www.abytomelosmysl.cz/portfolio/

Zuzana Bičíková 

Zakladatelka programu Vnímej své tělo

"Marcelko, ucítila jsem, že jsi mi prvním tahem namalovala na záda srdce... tam, kde srdce opravdu leží. Jakoby jsi tímto odemkla tělo, které se otevřelo pozornosti a naplnilo vědomím. Každý Tvůj dotek, tah, či položení ruky dává smysl. Vše se propojuje v jednotu. Je nádherné cítit, že se tělo ocitá v rukou někoho, kdo jej láskyplně a vědomě otevírá léčebným procesům"

Děkuji Zuzka  

https://vnimejsvetelo.cz/o-nas/nase-filosofie/                          

Lenka Černá

zakladatelka / hlavní kouč a školitel       Pure Mind / MindCorp s.r.o. 


Moudrá. Klidná. Hluboká. Inspirativní. Vnímavá. Slova, která mě napadnou vždy, když od Vás odcházím Marcelko. Ctnosti, kterých si nesmírně vážím a vhledy, díky kterým se vždy zase o kousek přiblížím sama sobě. Marma masáže s Vámi jsou pro mě úžasným mostem mezi mou duší a tělem, pomáhají mi pochopit lépe sama sebe i svůj směr. Děkuji za Vaši laskavou pozornost i péči a už teď se těším na další setkání.

Lenka

https://www.puremind.cz/

Jana Peffková

CEO ve společnosti NaturoMed

"Marcelka mi pomáhá najít vnitřní sílu a podílí se na mém růstu. Nesmírně si vážím její empatie a lásky, kterou šíří kolem sebe"

Jana

https://www.naturomed.cz/