Napsali jste .. 

 Vážím si toho, v kolika vzácných momentech, mohu s vámi být

Jana Perlíková

Obchodní ředitelka / Boiron CZ s.r.o.

"Děkuji Marcelo,

za realizaci meditace online, kterou jsem mohla zprostředkovat pro můj obchodním tým v březnu 2020.

V tomto nelehkém období jsem velmi ocenila Váš osobní přístup, flexibilitu a rychlou realizaci.

Meditace napomohla v rámci společného pracovního setkání navodit pohodovou atmosféru, načerpat pozitivní energii a zmírnit napětí z obav co tým dál čeká.

Po absolvování 2 setkání jsem navíc byla velmi potěšena zpětnou vazbou od mých kolegů, kteří si vyžádali další pokračování.

Váš příjemný hlas, umění se napojit na skupinu a vysvětlit vše i racionálně smýšlejícím jedincům je dokonalé spojení. Určitě využijeme i na některých z příštích firemních setkání."

Pohodové dny a pevné zdraví přeji

Jana


Lenka Černá

zakladatelka / hlavní kouč a školitel 

Pure Mind / MindCorp s.r.o.

Moudrá. Klidná. Hluboká. Inspirativní. Vnímavá. Slova, která mě napadnou vždy, když od Vás odcházím Marcelko. Ctnosti, kterých si nesmírně vážím a vhledy, díky kterým se vždy zase o kousek přiblížím sama sobě. Marma masáže s Vámi jsou pro mě úžasným mostem mezi mou duší a tělem, pomáhají mi pochopit lépe sama sebe i svůj směr. Děkuji za Vaši laskavou pozornost i péči a už teď se těším na další setkání.

Lenka


Ing Jiří Pavlíček

CEO / Aspironix s.r.o


Mám to velké štěstí, že jsem potkal v životě Marcelu Magdalénu. Její Marma masáže jsou pohlazením nejen po těle, ale i na srdci a duši. Každému s radostí doporučím a již se těším na příště.

Jirka


Zuzana Bičíková 

Zakladatelka programu Vnímej své tělo

"Marcelko, ucítila jsem, že jsi mi prvním tahem namalovala na záda srdce... tam, kde srdce opravdu leží. Jakoby jsi tímto odemkla tělo, které se otevřelo pozornosti a naplnilo vědomím. Každý Tvůj dotek, tah, či položení ruky dává smysl. Vše se propojuje v jednotu. Je nádherné cítit, že se tělo ocitá v rukou někoho, kdo jej láskyplně a vědomě otevírá léčebným procesům"

Děkuji Zuzka                         


Martin Krajhanzl

CFO ve společnosti Aspironix s.r.o.

"K Marcele si chodím odpočinout. Pravidelně, každý měsíc a na dny, kdy mám dohodnutý termín, se vždy těším jako na nějakou oslavu. Sílu nacházím v maximálním uvolnění během masáže a pravidelném docházení"

Děkuji Martin


Milá Magdaléno, děkuji za nádherný podvečer, který jsem mohla s tebou a dalšími ženami strávit. Uvědomila jsem si mnoho věcí, i to, jak postupně přicházely. Meditace ve mně probudila lásku k sobě samé a překvapivě i k mému muži, kterou jsem po létech moc ráda opět pocítila. Vše nač jsem se zlobila, jako když odešlo a já opět cítím lásku, soucit a oddanost.

Moc děkuji za překrásně naplněný čas a ze srdce za Tvůj osobní příběh, který mi otevřel srdce k porozumění.

V.


Milá Marcelko, při každém našem setkání se mi zdálo, jako když se tvá slova stávají čistou energií a ukázky praxe mluví přímo k mému tělu. Cestou domů jsem vždy vnímala, jak jsem plná lásky a čisté energie. Jsem moc vděčná, že jsem tě našla. Tvá úžasná práce a příklad, jsou pro mě velkou inspirací a zjišťuji, že to, co mi nyní pomáhá, je mnohem hlubší vnitřní praxe. Každý den se objevují výzvy, občas vnímám staré pochybnosti, ale to, co vnímám jako nové je umění vrátit se do důvěry a odvahy pokračovat s otevřeným srdcem. Děkuji za mystickou cestu, na které jsi mi velkou oporou. Rozsvítila jsi ve mně světlo a já cítím, že jsem to nyní i já, kdo rozsvěcí je v ostatních.

S nekonečnou vděčností děkuji a těším se na další setkávání

Ivana


Milá Marcelko, ještě chvilku mi bude trvat dát to celé nějak do slov a pochopit, co jsem měla možnost o víkendu s vámi prožít. Když slovo láska někde čtu, nikdy se mne to nedotkne a nebo cítím spíše smutek. V každém emailu od Tebe se mě dotýkala láska i ve zcela obyčejných slovech. Cítit se jí doslova objímaná v průběhu posledních dnů, bylo něco, co si dlouho chci pamatovat. To co jsi pro nás připravila bylo opravdu plné lásky. Děkuji, že nás to učíš, říkáš s takovou jistotou, že nikdy není pozdě mít se rád až jsem uvěřila. To co si odnáším do života a slibuji sobě, ve svých letech, je věta z Tvého večerního povídání "když se cítíte jinak než šťastně, zastavte se a uprostřed ztišení položte si otázku, co mohu pro sebe udělat právě teď, abych se cítila šťastnější" Děkuji za to, co pro lidi a především nás ženy děláš.

Těším se na další setkání a přeji i Tobě, Marcelko, hodně lásky.

J.


Milá Marcelko, z celého srdce s hlubokou vděčností děkuji za tento krásný kurz, který měl velký vliv, na mou cestu k podstatě mé duše. Jste překrásná bytost a vaše energie, která přichází s vaším hlasem hluboce proniká do mé bytosti, kde se dotýká mé duše a já cítím, že je léčena. Nevím jak a co přesně děláte, ale cítím, že mi pomáháte se uzdravit. Již s první meditací jsem velmi plakala a bylo překvapivé, že můj pocit byl prostý, "Tohle jsem potřebovala" Marcelko moc děkuji, že s námi sdílíte své světlo a vracíte naději, že v každém z nás je. Tolik je cítit, že tomu opravdu celou svojí bytostí věříte a za to Vám děkuji.

S vděčností Zuzka


Milá Marcelko. Děkuji za včerejší kruh. Bylo to úžasné a velmi léčivé. Věděla jsem, že vaše meditace s mandalou bude wow, ale že tak, to jsem nečekala. Celý váš ateliér, je plný překrásné energie a je vidět, že to co děláte, děláte s láskou 🤍 kéž by všechny bytosti na světě to měly stejně :-) vaše příběhy, které jsem poslouchala a nasávala byly neskutečné, až z jiného světa a přeci jen reálné. Nádherně se mi vás poslouchalo. A musím říct, že jsem byla překvapená z mandaly, kterou jsem namalovala, protože tam u vás mi to šlo samo od sebe a jsem z díla opravdu nadšená! Přeju vám spoustu zdraví a lásky!

Těším se na další setkání.

Nicole


Děkuji, Marcelko, za krásné chvíle plné lebedění si ve tvé přítomnosti a v propojenosti se svým tělem, ke kterému jsem si díky těmto večerům našla důvěrnější a láskyplnější vztah. Věřím, že se to odrazí i v mých vztazích s okolním světem a v mé realitě :-). Mám z toho velmi dobrý pocit a děkuji za toto procitnutí a tuto hlubokou zkušenost.

S úctou,

Janča


Milá Marcelko,
moc děkuji za ten krásný čas s vámi. Jsem moc ráda, že jsem byla součástí. Ta setkání byla pro mě výstup z komfortní zóny (doposud jsem se ničeho takto neúčastnila), takže mi trvalo, než jsem se uvolnila, ale je toho tolik, co si odnáším, ať už praktického, tak takové obrovské vnitřní pohlazení díky formě, jakou tato setkání vedete. Ta volnost, moudrost, hloubka, péče a celistvost. Jsem tolik ráda, že o vás vím. Dnešní opečování 3. čakry mi přišlo tak přirozené. Vnímala jsem téma vlastních hranic a vlastní realizace - ne formou neustálého konání (tam vnímám zatuhlost na pravé straně :)), ale nechávat inspiraci/kreativitu k sobě přijít a pak to projevit. Stejně jako jste mluvila o těch talentech - všímat si jich a pak je kultivovat.
Jste mi tak blízká, i když proběhlo pár setkání. Jsem vděčná za tu celkovou inspiraci, kterou jste mi do života vnesla. Nejradši bych za vámi dojela a objevovala po vašem boku kouzlo marmové/energetické terapie, třeba se to jednou povede
Děkuji a objímám,
M.


Hezký den, Marcelko,celý den nosím v hlavně myšlenku, jak se těším, až vám napíšu. Jsem ve vašich kurzech nová, i vy jste pro mě nová, ale stejně si přijdu jako doma. Je mi velmi blízká vaše energie a způsob, jakým kurzem provádíte /.../Praktikuju ashtanga jógu v tradiční, resp. staré linii, kde to nejdůležitější je dech a je to průvodce celou praxí. Není pohybu bez dechu. Fyzické provedení není to důležité, resp. není to ten tip soudobé jógy, která dbá na dokonalé provedení pozic a upozaďuje to, o čem vlastně jóga jeDneska ráno jsem po probuzení dělala marmovou terapii, jak jste nás ji včera učila a potom jsem měla svoji jógovou praxi. A ta praxe byla jiná, protože teorie propojování bodů se dostala do prožitku v pohybu. Jóga je vlastně vysvětlitelná jen ájurvédou a dneska, jak jsem šla z pozice do pozice, a různé části těla se sebe dotýkaly - čelo koleno (nejčastěji), chodidla břicho, pata rozkrok, tak se mi tak nádherně propojovala energie tělem, jak kdyby tam všude vedly nitky - tak, jak jste nás včera učila.Krasné, krásné a jsem moc vděčná vděčná.Děkuju, že jste.

Mávám ze Znojma


Dobrý den Marcelo. Ta pondělní meditace s vámi mě úplně dostala. Zvláště, jak jste řekla, že všichni můžeme být šťastní (nebo tak nějak), mě z toho vytryskly úplně slzy a pak přišla velká úleva a moc dobře jsem spala.

Jsem ráda, že jsem vás potkala. Budu se těšit na další pondělní meditaci/dýchání s vámi.

Renata


Už se mi stýská :)Chci Vám moc poděkovat a sdělit, že si vážím našeho setkávání. Kurz vibrace lásky byl velmi silný, v každém pondělním večeru přinesl něco důležitého a podnětného. Deníček mám. Žlutý :) A listuji. U mě je změna taková, že cítím, "jak život proudí, jak si s ním můžeme hrát a svou oddaností a vírou být skutečně šťastní, i když zažíváme různé pocity"Přeji Vám krásný den a z celého srdce a mysli se těším na kurz Vědomý dotek.

Monika


Krásné ráno Marcelko, meditační cvičení s Vámi bylo něco úžasného. U mě převládla radost z pociťování a objevování, pokora a hravost. Je to jako kouzlo a stále se nechám překvapovat, jak nádherné bytosti jsme a jak laskavým způsobem na sobě můžeme pracovat.Děkuji, za Vaše rozumění, soucit a podporu.

M.


Dobrý večer Marcelo,

Pondělní meditace s marma body se mi moc líbila a taky mi připomněla vaši masáž, jen s tím rozdílem, že po meditaci jsem byla hodně unavená až vyčerpaná, takhle unavená jsem po masáži u vás nikdy nebyla. A to jsem skončila někde u pupíku a pak jsem odplula a probrala se až u temene hlavy /.../ Každý večer před spaním si lehnu na záda a snažím se prodýchat místa na svém těle, kde mám nějaké to trápení. Jsem ráda, že jsem se to naučila od vás, neb pak daleko lépe spím a dokonce i nějaké to trápení ustoupí.

Přeji vám krásný víkend a v pondělí se budu moc těšit na další on-line meditaci.

Renata


Milá Marcelo, před chvílí skončila společná on-line večerní meditace a já cítím velkou potřebu poděkovat. Vám za vedení a sobě, že jsem dala na vnitřní podnět, že nazrál okamžik věnovat čas jen sobě. Tak krásnou meditaci a uvolnění už jsem dlouho nezažila. A bylo to hlavně tím, že na vše byl dostatek času. A vše postupovalo nádherně pozvolna. Bylo to pro mne očistné, osvobozující - v současné hektické stresové době. A jako bonus radost, že jsem překonala strach z těch všech pro mne nepřirozených technologií. Děkuji a brzy na viděnou

Jana