Reference

Jsem opravdu vděčná, za každého, kdo ke mně našel cestu. Děkuji každému za milé slovo, vřelé doporučení i věrnost. A protože si myslím, že mnoho z mých klientů mohou obohatit i Vás, tak s radostí šířím dál. Třeba se najdete ♡  

Zuzana Bičíková 

Vnímej své tělo

                                  *

                                  *

Zuzka je úžasná křehká žena, matka dvou dětí. Pokud někomu mohu důvěřovat jak se starat o své tělo s plným vědomím je to ona a celý tým Vnímej své tělo. Zuzka je zakladatelkou tohoto pohybového programu jejímž cílem je harmonizace těla duše a mysli pomocí cvičení. Nejvíce mě baví její komplexnost, začínala v době kdy byl program zaměřen na to abychom vnímali své tělo jako celek. Dnes, po té co se stala maminkou, nabízí k tomu program zaměřený i na cvičení v těhotenství a po porodu. Kdo jiný může poradit, jak být spokojená maminka, než spokojená maminka. Vše vzniká a vychází z životní filozofie samotných lektorů. 

https://vnimejsvetelo.cz/

Jana Peffková

CEO ve společnosti NaturoMed


Marcelka mi pomáhá najít vnitřní sílu a podílí se na mém růstu. Nesmírně si vážím její empatie a lásky, kterou šíří kolem sebe.


                                 *

                                 *

Upřímně nemám vlastní zkušenost, ale paní majitelka je mou věrnou klientkou a dnes již i někteří z jejích klientů. Vidím jejich pokrok a cítím jejich radost, vím, že hledáte-li pomoc právě v této oblasti, budete zde v dobrých rukách. Samozřejmě i osobně v rukách Jany, proto mohu s čistým vědomím i svědomím doporučit. Protože znám Janu už dlouho a vím jak citlivě pracuje sama na sobě, jsem si jista, že stejně přistupuje i ke svým klientům. Protože velká pravda je, že s jakou láskou přistupujeme k sobě, takovou i k ostatním. 

https://www.naturomed.cz/


MUDr. Mira Babiaková

Hélio - centrum pro duševní zdraví

                             *

                             *

Naprosto úžasná žena. A důkaz toho, že i když víš, že víš jak odpočívat, relaxovat, meditovat, dýchat, zkrátka pečovat o své tělo fyzické i duševní. Tak je prostě fajn najít si svou vlastní oázu klidu uprostřed rušných dní, kde se o tu naší krásnou schránku někdo dobře postará. Je mi ctí, že našla cestu právě ke mně. Paní Mira je Slunce, které vchází do dveří. Sama učí mnoha technikám jak pečovat o své duševní zdraví, třeba má oslnit i někoho z Vás. 

Opravdu s láskou doporučuji

https://heliocentrum.cz/kurzy/relaxacni-techniky