Jsem opravdu vděčná, za každého, kdo ke mně našel cestu. Děkuji každému za milé slovo, vřelé doporučení a především stálou věrnost  


Jana Perlíková

Obchodní ředitelka / Boiron CZ s.r.o.

"Děkuji Marcelko,

za realizaci meditace online, kterou jsem mohla zprostředkovat pro můj obchodním tým v březnu 2020.

V tomto nelehkém období jsem velmi ocenila Váš osobní přístup, flexibilitu a rychlou realizaci.

Meditace napomohla v rámci společného pracovního setkání navodit pohodovou atmosféru, načerpat pozitivní energii a zmírnit napětí z obav co tým dál čeká.

Po absolvování 2 setkání jsem navíc byla velmi potěšena zpětnou vazbou od mých kolegů, kteří si vyžádali další pokračování.

Váš příjemný hlas, umění se napojit na skupinu a vysvětlit vše i racionálně smýšlejícím jedincům je dokonalé spojení. Určitě využijeme i na některých z příštích firemních setkání."

Pohodové dny a pevné zdraví přeji

Jana


Lenka Černá

zakladatelka / hlavní kouč a školitel 

Pure Mind / MindCorp s.r.o.

Moudrá. Klidná. Hluboká. Inspirativní. Vnímavá. Slova, která mě napadnou vždy, když od Vás odcházím Marcelko. Ctnosti, kterých si nesmírně vážím a vhledy, díky kterým se vždy zase o kousek přiblížím sama sobě. Marma masáže s Vámi jsou pro mě úžasným mostem mezi mou duší a tělem, pomáhají mi pochopit lépe sama sebe i svůj směr. Děkuji za Vaši laskavou pozornost i péči a už teď se těším na další setkání.

Lenka

https://www.puremind.cz/

Ing Jiří Pavlíček

CEO / Aspironix s.r.o


Mám to velké štěstí, že jsem potkal v životě Marcelu Magdalénu. Její Marma masáže jsou pohlazením nejen po těle, ale i na srdci a duši. Každému s radostí doporučím a již se těším na příště.

Jirka


Zuzana Bičíková 

Zakladatelka programu Vnímej své tělo

"Marcelko, ucítila jsem, že jsi mi prvním tahem namalovala na záda srdce... tam, kde srdce opravdu leží. Jakoby jsi tímto odemkla tělo, které se otevřelo pozornosti a naplnilo vědomím. Každý Tvůj dotek, tah, či položení ruky dává smysl. Vše se propojuje v jednotu. Je nádherné cítit, že se tělo ocitá v rukou někoho, kdo jej láskyplně a vědomě otevírá léčebným procesům"

Děkuji Zuzka  

https://vnimejsvetelo.cz/                        


Martin Krajhanzl

CFO ve společnosti Aspironix s.r.o.

"K Marcele si chodím odpočinout. Pravidelně, každý měsíc a na dny, kdy mám dohodnutý termín, se vždy těším jako na nějakou oslavu. Sílu nacházím v maximálním uvolnění během masáže a pravidelném docházení"

Děkuji Martin


.. slova, která přicházejí od vás po víkendech, seminářích či online meditacích. Cítím i díky vám, že má  opravdový smysl vše, co dělám .. Děkuji za vaše milá slova, i za to, že se mnou sdílíte své chvíle ♡


Marcelko, opet dekuji 🙏 Chci se podelit o zazitek, Emmicka pravidelne kouka se mnou a posloucha. Je pomerne upovidana, tady vzdy umlkne. Zatim - do dneska, u toho po cca 15-30 minutach usnula. Dnes vydrzela celou hodinu poslouchat, nemluvit a dychat. Opakovala ssss, opakovala haaa 😍 V lete ji teprve budou 3 roky, jsem z toho rozcarovana a stastna, vdecna 🌟 A usnula, az Vam zamavala a poslala pusu. Dekuji Vam ze srdce, ze ji tohle muzu ucit a predavat hned od mala 🌷✨✨✨

Eliška


Chtěla bych Vam moc podekovat za vcerejsi online relaxaci, bylo to neco uzasneho 💚 mam posledni dobou psychicke problemy a dnes jsem se krasne vyspala po vcerejsim pohlazeni. Budu se moc tesit na priste, jste skvela! 

Dekuji Tereza 🍀


Je úžasný pozorovat, jaký klid z Vás vyzařuje. Z očí světlo, z hlasu něha a hloubka, pohyby jsou jemné, přirozené.

Jste skvělá učitelka světla.

A jsem moc vděčná, že v době omezování kvůli panice, jste tu alespoň takhle s námi.

.. slova propojena s energií, šla tam, kam měla. Ruce hřály jak kamínka, pak i bříško, oči zářily.. tak, jak jste myšlenky nasměrovala, to fungovalo. Děkuju, že svůj čas věnujete nám, tady..

🙏💚 Ať Vás ta úžasná energie nikdy neopustí 💝💞💞💞

Marcela


Marcelko ještě jednou bych ti moc chtěla poděkovat už za tu možnost tam s vámi všemi být ❤️ bylo to krásné uzasne báječné 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nepoznala jsem nikdy nikoho z koho by šla tak nádherná energie jako šla cely víkend z tebe ❤️ dekuju za takové lidi ve svém okolí :) 🙏🏻jsem vděčná ze jsem vás všechny poznala 🙏🏻děkuji za krásný víkend plný ticha úžasného jídla báječných lidi a dovolit si být chvilku sama a bez vyčítek si to užit ❤️

Zuzana