Meditační cesta

Den 22.


Každý, kdo chce meditovat, musí to především myslet vážně...věta, kterou jsi jako první četla na této meditační cestě každý den po dobu 21 dní 


A já ti dnes milá Duše chci z celého srdce popřát, kéž najdeš sílu, se vracet a meditace se stane součástí Tvého života.  Přicházím dnes s dárkem pro Tebe a dny, kdy budeš mít pocit, že potřebuješ společnost, pro pocit, že nejsi na to sama.

Krátký úvod, a dál už jen ticho a tělesný klid, abys nemusela ani dnes měřit čas na samém konci přijde mé ukončení, které už znáš "je čas, pustit mantru .. " stejné konání den za dnem. To je odevzdanost učení se umění meditace .. 

Přeji ti, ať vstupuješ do každého nového dne ponořenim do samé podstaty své vlastní přirozenosti. Připrav se tak na svůj den, a večer se potom k meditaci vracej, ať můžeš dát smysl všemu, co jsi během dne udělala: otevřeností k vlastním kořenům, základu svého vlastního bytí.

Přeji ti krásný čas, milá Duše a děkuji, že jsem měla možnost na této meditační cestě být po Tvém boku a společně tak dělat svět ještě lepším místem. 

Bylo a je mi ctí 🌹


V lásce a službě

Marcela Magdaléna