Meditační čas

Některé příspěvky se zobrazí pouze registrovaným uživatelům Klubu duševní pohody, jehož být součástí, je snadné

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Související články pro inspiraci 


Abychom měli přístup k hlubšímu léčení, je tím nejdůležitějším prostor. Prostor, jež vibruje frekvencí lásky. Naladění se na Zdroj umožňuje cítit se bezpečně, uvolněně a spojit se tak se sebou samými. Píšete mi, jak se cítíte v mé v blízkosti, v setkáních, v doprovodu, mnoho let naživo a nyní také online. Zde je to "Tajemství" o které se s vámi...

Lásky, přijměte dnes mé pozvání a nabídku k naslouchání a vědomí Sebe ve své přirozenosti. Přikládám odkaz na jednu z meditací, která připomíná, že To, co naše tělo potřebuje, je Důvěra. a pokud neodevzdáme se ve svou vlastní, nikdy ji nenajdeme, nikde jinde ve světě.

Víme, že naše tělo je nejen fyzické, ale také emoční, že ve chvíli, kdy cítíme emoce, jako bolest, strach, stud, můžeme s nimi vědomě být, nebo je nechat v těle uvíznout. Vždy máme svoji volbu