Meditační čas

Všimli jste si někdy, že se u vás v kontaktu s ostatními lidmi vytrácí vnímání sebe samých? Samozřejmě, že v kontaktu s druhými lidmi bychom měli soustředit pozornost i na druhé, to je jistě pravda. Zároveň, je pravda, že jednat s láskyplnou pozorností, je v plné míře možné pouze tehdy, jestliže jsme uvolněně zakotveni ve svém středu

To, co Vám dnes doporučuji, je vytvořit posvátný prostor pro vaši meditační praxi zaměřenou na srdce. Abychom mohli věnovat svému srdci pozornost, po které tak hluboce touží a kterou si zaslouží, najděte si místo, kde se cítíte bezpečně, v lásce.

Hluboká relaxační technika a forma meditace označována jako "psychický spánek", je stav mezi spánkem a bděním. Stav ve kterém tělo je zcela uvolněné a vědomí se obrací dovnitř. Praxe vám nabízí hlubší spojení s vaším tělem, energií, myslí, intuicí a blažeností.

Nadechněte se

16.07.2023

Čas pro regeneraci těla a mysli. Čas, který probouzí radost a důvěru v život sám. Čas v němž uctíváme čisté božské bytí, které věčně září jako slunce

Den letního Slunovratu je časem pro rituál, časem spojit se s přírodou a jejími cykly. Oslavit, poděkovat, či uzavřít nějakou kapitolu. I my, jsme nedílnou součástí přírody, jsou to i naše oslavy a jejich začlenění do života nám může pomoci se zastavit a ujasnit si směr, kam dál.