Marma péče tělová

Regenerace těla a mysli kontaktováním marma bodů

Co Vám o Marma terapii mohu říci z praxe i učení, které mi bylo a stále je předáváno

 Marma body jsou velmi vnímavé a citlivé body těla, k nimž je zapotřebí se emocionálně vztáhnout a být s nimi v průběhu celého opečování. Naladit se na energii přijímajícího a komunikovat s tělem v jeho jemnějších vrstvách. 

"Upřímně miluji, tuto tichou komunikaci mezi námi" 

V převážné většině klient po Marma terapii řekne, že cítil jakoby jím cosi proudilo. Je to úžasný zážitek pocítit jak se energie pozvolna s každým ošetřeným bodem rozlévá po těle .. Pocit blaha, příjemné teplo, lehké a jemné chvění.. Ano, je to úžasný zážitek, setkat se se sebou až tím, co přesahuje tělo .. 


Marma terapie je osvědčená pečující metoda po tisíce let stará, pochází z Ájurvédy. Dochází při ní k harmonizaci vnitřních orgánů přirozeným tokem energie, jež nastává uvolněním energie blokované  na různých místech a zákoutích těla. Terapie podporuje správnou funkci všech tělesných systémů: nervový, hormonální, vaskulární. Má pozitivní vliv na emoce, i emocionální vývoj. Marma terapie aktivizuje celý organizmus a zvyšuje jeho vitalitu. Přesto, že postup Marma péče bývá pokaždé téměř stejný, prožitek přijímajícího je pokaždé odlišný. Vždy je však Marma péče hluboce uvolňující a regenerační čas. 


Čas pro tuto základní péči je 60 minut  

Cena za péči 1300,- Kč