Vnímej své tělo

09.09.2019

"Vnímej své tělo" věta, kterou ode mne velmi často slýcháte. Vy, kteří přicházíte na masáže ji slyšíte s prvním mým dotekem, při seminářích je vždy jemnou pobídkou v technikách v naslouchání sobě.. 

Mám velikou radost, že mohu být součástí pražského studia Zuzany Bičíkové právě s tímto názvem "Vnímej své tělo"  a nejen proto, jak moc se v těchto pár slovech ukrývá. Vřele doporučuji podívat se na celý program klubu, kde se můžete setkat s mnohými lektory i terapeuty, kteří umí vést, i když každý svým způsobem, technikami, či prostředky, všichni mají jeden cíl - stejný jako vy, být zdravý ve svém těle a vědomí si sebe. Mimo cvičení jsou i inspirativní večery a koncerty. Ten prostor, kde toto vše se děje,  je jedinečný ..

Zuzka Bičíková, je zakladatelkou tohoto pohybového programu jejímž cílem je harmonizace těla, duše a mysli. Velmi mě baví její komplexnost, od počátku byl program zaměřen na to, vnímat své tělo jako celek. Dnes, po té co se stala maminkou, nabízí i cvičení v těhotenství a po porodu. Vše vzniká a vychází z životní filozofie nejen Zuzky samotné, ale i celého týmu, což je v každém jejich počinu cítit. 

Upřímná radost a doporučení vám všem