V klidu dívat se ..

15.11.2020

V klidu se dívat a vidět: bohatství ve stínu, život v prostotě, vnímat co srdce ví ♥︎

Pestrobarevný podzim je plný proměn viditelných i neviditelných, v nás, i kolem nás. Vnitřní klid je potřeba k tomu abychom si všimli, jak nás to ovlivňuje a co nám to do života přináší. Co je proto nejdůležitější? Být klidný pozorovatel a vnímat vše, i svá vnitřní zklamání srdcem, protože vnitřní harmonie je největším pomocníkem našeho transformačního procesu. Není jednoduché zachovat klid v srdci a nenechat se strhnout k posuzování, či odsuzování, ne teď v dobu, kdy se kolem nás mnoho věcí bortí, kdy stejně jako padá listí stromů, padají masky z tváří lidí, odkrývají se iluze a závislosti dosud skrývané a námi hýčkané.

Pojďme si připomenout, že co se bortí, nebylo stavěné na zdravých základech, poděkujme s klidem i za tuto zákonitost, tento proces života. Mnoho jsme se mohli naučit a o sobě se dozvědět, teď MŮŽEME nechat odejít vše nefunkční, nesloužící nám i nám všem - vše se prolíná do jednoty. Nebyla to chyba, byla to cesta a proto v klidu, s nadhledem podívejme se na to z pohledu srdce.

V momentě, kdy cítím klid a důvěru v život a jeho zákonitost, vím, že ač nemusím tomu rozumět hned teď, MŮŽU BÝT S DŮVĚROU, že je to v pořádku pro to, aby mohla nastat změna. Změna k lepšímu. Pro mě, pro život. Život je nekonečný proces tvoření a my sami jsme jeho tvůrci.. 

A není tím nečinnost, ale činnost z pozice klidu. Dát chvilku pro nádech, nadhled a nechat přijít pocit zda jednat teď, zda jsem v té správné síle, ne destruktivní, ale tvořící, napravující, budující .. nebo nechat ať děje se co má .. Důvěřuj, ♡ ví

S láskou 

Marcela Magdaléna