..tam kde slyším svůj hlas

07.11.2018

 tam, v tichu lesa, kde slunce ještě ukazuje co umí a nebo s Vámi, kdo za mnou do mého tichého místa uprostřed hlučného města přicházíte. Je mi dobře tam i tam a cítím velký klid a neskutečnou radost, těším se z toho, kolik času jsem v posledních měsících věnovala svému učení Marma terapie a ošetření dalších posvátných bodů, ponořila se ještě hlouběji do práce s energií a nebojím se říci, umění práce s energií, užila si intenzivní kurz meditace a v neposlední řadě očistu těla i duše. Teď, dnes, s novoluním, jako bych cítila, že mnoho toho co nepotřebuji, toho co posloužilo mnohé pochopit propouštím s díky a vědomím, že vše je jak má, právě teď a bylo tomu tak vždy i v momentech, kdy jsem nerozuměla a ptala se proč. Cítím svobodu a lehkost, tak intenzivně, že bych si nechala s klidem nasadit okovy. Nic, opravdu věřím, že není možné aby mi vzalo tento pocit. To jak moc a hluboce vnímám sebe, se odráží v mé práci, stejně hluboce vnímám i Vás. Poslední dny cítím vděk více než kdy jindy, že jsem tady a na Svém místě. Žiju Svůj život a plním si Svůj úkol. 

Díky Vám všem, kdo přicházíte a dáváte mi tím prostor.

Proč tyto řádky..

Listopad je plně obsazen a cítím velkou potřebu stáhnout se a soustředit svoji energii ve směru k Vám, kdo přicházíte stejně jako k sobě. Proto rozptylovat se sociálními sítěmi nějaký čas budu méně. Jistě každý odpustí. Chci volný čas věnovat vytvoření nového semináře pro Vás a těšit se z toho, že Vám v čistotě opět předám, co jsem zhodnotila velmi cenným pro lepší dny v tomto uspěchaném světě. S citem a v radosti, kterou právě nyní v sobě chovám. Takže budu-li zde chvíli mlčet, nebojte se, je to v pořádku. 

Na Vás, kdo osobně přicházíte, těším se moc a jedna informace právě Vám, 12.12. zahajuji čas jen pro sebe a svou rodinu. Takže neváhejte si ještě zajistit čas masáže, volných je posledních pár prosincových termínů.

S láskou 

Marcela Magdaléna