Srdce nemůžou oslepnout ..

31.12.2019

Srdce je Moře Světla. Světlo jež nevidíme stále, vnitřní světlo, které když vyneseme až na povrch září nám ve tvářích. Kéž by mne prostoupilo celým tělem, říkám si. Stojí to nemalé úsilí, otevírám své srdce meditací a dávám tím prostor, aby vyšlo navenek a postupně tak přeměňuji svůj život. Jak můžete to vidět?  .. zářím štěstím ..  

Přeji z celého Svého srdce ať se nám všem daří. Ať síla skrývající se v jemnosti tichého usebrání přemění temnotu na světlo, nevědomost na poznání, smrt na nesmrtelnost, nenávist v lásku .. Přeji nám všem ať vidíme a cítíme Světlo Svých srdcí. Ať rok 2020 je jiskrou co spatří každý z nás. ✨  Srdce nemůže oslepnout a to mi dává víru ✨ My všichni jsme propojeni ač mnoho lidí netuší či odmítá tuto myšlenku, v mém nejbližším okolí jsou Ti co cítíme to stejně. Za to jsem vděčná, neboť vím, že můj svět je mé zrcadlo. Jste se mnou v dobrém i zlém a stejně tak já s vámi. Žít v této vědomé vzájemnosti je opravdový dar, kterého si nade vše vážím. Díky vám vím, že jsem na dobré cestě i v tom co dělám a slibuji, že v příštím roce, budu dál pracovat na Sobě ku prospěchu svému a tím všech. Slibuji, že dál budu laskavým doprovodem Vám, jež o něj žádáte. Děkuji se vší vděčností, za každého kdo přicházíte ke mně, stejně jako za každý krok, který vede Vás i jinam - cest je mnoho, avšak důležitý je náš cíl a ten máme jeden. Těším se jak rozzáříme svět, už nyní vidím záře čím dál víc. 

Nemám jiné přání a ani jiného předsevzetí, ale cítím, že toto na jednu dušičku stačí. Víc neumím a tak děkuji, že s touto "chudobou" milujete mě tak jako já vás. 

S láskou Vaše

Marcela Magdaléna


p.s. chvilku jsem přemýšlela jakou fotkou konec tohoto roku vyprovodit a stále mi na mysl přicházela jediná. Rozumím tomu, je to jednoduché selfíčko pořízené s východem na světlo po mých pěti dnech života ve tmě. Je největším důkazem vnitřního světla jež vynesla jsem na povrch. Upřímně byl to velmi výjimečný rok a bylo v něm tolik momentů a uvědomění o kterých stojí za to psát, ale největším milníkem bylo právě těchto pět dnů, které zrovna do slov vměstnat nelze,  aspoň ten obrázek ..