... šiška

28.10.2018

Děkuji moc za vaše zprávy. Opravdu mi to dělá radost, celý rok se mnou sdílíte různými cestami své vymalované listy z kalendáře 2018 a už teď píšete, že se moc těšíte na další omalovánky. Hned  na začátku roku jsem vyzradila téma "Symboly kolem nás". Provází nás všude, jen ne vždy si všímáme a nebo ne vždy uvědomujeme  hloubku poselství, kterou nám právě sdělují. Bylo to hodně práce, ale taky moc krásných hodin, dát to do finální formy. Jsem jaká jsem a tak jistě tušíte, že i omalovánky budou mým okem vnímaného světa. Ale jsem si jistá, že nezklamou ani Vás a chcete-li, tak jedna malá ochutnávka. 

 ... omalovánky budou samozřejmě bez barviček a taky tentokráte budete mít v některých mandalách prostor dodat té oné ne jen barvu, ale i tvar, protože i to je stejně důležité. Barva nese ženskou energii a tvar mužskou, tudíž nechte svoji fantazii i v případě omalovánek plně proudit, nenechte se svázat jen šablonou. Dejte volnost všemu a přijímejte, jak to přichází. 

No a co vidím?  Šiška, "tajný" symbol třetího oka, které všichni máme. Zakrnělé části našich mozků, šišinky mozkové. Jaké nám nese poselství právě tento symbol života a plodnosti? Je čas probudit své třetí oko, které je hlavním klíčem k nejvyššímu vědomí člověka.  Čím více světla přijmeš a uložíš do těla, tím vyšší bude Tvá vibrace. Čím vyšší bude tato vibrace, tím více a laskavěji ovlivníš své okolí. Jdi blíže intuici, inspiraci...Pečuj a rozvíjej svá energetická centra, chceš-li se vyvíjet směrem k duchu. Jsi zářivá bytost naplněna světlem a láskou. Vzpomeň si.

S láskou a velkou radostí 

Marcela Magdaléna