Rytmická žena

27.01.2017

Že jsme rytmické a kyždý týden žijeme v jiném rytmu víme. Když se naučíme ten rytmus slyšet a začneme v tomto rytmu tančit, je to nejkrásnější tanec rytmické ženy.

Naučit se slyšet co nám naše tělo říká je opravdu učení nenahraditelné, pro náš spokojený život.

Je-li spokojená žena, je život opravdu krásný. Není nic víc než lásky plný domov, kde je manželka, která má úsměv a maminka, která má pochopení, pohlazení a sílu přesně ve chvíli když to rodina očekává.

A tady je první pozor! Je to dobře být pro rodinu stále připravena, ale nesmí se zapomínat na základní pravidlo a to je rovnováha, která musí být ve všem. Co to znamená? Vnímat také sebe. Nemít výčitky, nebo snad pocit, že jsme sobecké pokud právě teď potrěbujeme trochu klidu a ticha jen pro sebe. I my máme nárok být unavené. Abychom měli dost síly na rodinu, na práci a na život, který si chceme uživat a ne jen přežívat, je potřeba odpočinku.

A to vše zároveň souvisí s naším rytmem. Nesnažte se tančit rychleji. Vnímejte se, v jakém rytmu máte tančit právě dnes. Pokud máte pocit, že dnes by to mělo být pomaleji, zvolněte. Dopřejte si chvilku jen pro sebe. Je zasloužená, pochvalte se, že umíte sama sebe právě teď tou malou chvilkou odměnit, ať už je to jakkoliv malá činnost. Je to jedno, ale je důležité si tu chvilku uvědomit. Uvědomit si její sílu.

Když se to naučíte, ucítíte, že jste ještě šťastnější, vše kolem Vás bude mít Váš rytmus, přizpůsobí se to jak je potřeba a když občas něco kolem zrychlí, už Vás to nerozhodí, protože si budete jistá Svým vlastním rytmem.

Přeji Vám krásný tanec Vašim životem.

Marcela Magdaléna