Potěšení pro vaši pleť

23.01.2020

Vždy pro Vás vybírám to nejlepší a mám radost, že tentokrát produkty od české firmy CANNOR Natural Health Care, které sama v péči o své tělo používám mohu používat, i když přijdete na masáž. 

Z celé řady produktů jsem pro vás vybrala arganový olej pro opéčování páté čakry, jejíž marma body jsou manifestovány v oblasti obličeje. 

Pro harmonizační péči o tělo vanilkové lusky v mandlovém, arganovém a jojobovém oleji, který posiluje pocity pohody, klidu a bezpečí.

Jeden punc, který tato česká značka má je, že jejich oleje používá i hotel Four Seasons    Dá se tedy říci, že jste u mne hýčkaní, jako v pětihvězdičkovém hotelu ♥︎ 

Těším se na Vás a velmi ráda doporučuji produkty i pro vaše domácí hýčkání.

Pro vaši domácí péči o tělo a mysl, z toho co používám, je to DETOX bylinná směs, lahodný čaj, jež krásně podpoří očistu těla. 

Úplně jsem podlehla elixíru s CBD olejem, který používám ráno i večer. 

Arganový ojej, je nejednou v balíčku, kterým obdarovávám ženy mi blízké, protože toto marocké zlato pro pleť, jak je právem přezdíván zkrátka miluju. Článek o cestě Cannoru právě za tímto produktem najdete zde  a olejíček si můžete zakoupit i u mě, při své návštěvě, stejně jako mnoho dalších produktů, které jsem z nabídky vybrala. 

Celou nabídku najdete zde: Cannor Natural Health Care