Poděkování

01.03.2019

Opravdu velké poděkování z celého srdce patří vám všem, kdo jste přišli na výstavu mých mandal a benefiční večer pro Lemniskátu. Díky Vám a Vašemu zájmu se tak podařilo vydražit všechny vystavené mandaly za krásných 44 tisíc korun, což umožní vyrobit opravdu hodně sešítků pro organizaci Zdravotní klaun a ty tak udělají radost mnoha dětem v nemocnicích. Děkuji za takovou pomoc.

A zpětně k posledním dnům? Upřímně musím přiznat, že ač jsem neměla žádnou představu a ani očekávání, tak kdyby, nebylo by zdaleka takové. Byla to první výstava a jediné co mi běželo hlavou, zda jsem opravdu udělala dost. Až tam mě dovedl poslední den, kdy se od rána nezastavil telefon a mnoho z Vás mi psalo, že z různých důvodů nemůžete, ale moc přejete ať se večer podaří. A za to ještě jednou děkuji i Vám, protože každá z těch zpráv nesla zároveň milé přání a já děkuji, protože podařil se. Také toho rána onemocněl i náš host Roberto, popřála jsem mu brzké uzdravení a už jsem začínala být trochu smutná, že se nedaří, ale zároveň se tím uvolnil prostor pro úžasného Jaroslava a jeho africkou harfu, který na samém konci večera prozradil jak moc je za tuto příležitost rád. Díky, že byl s námi a těším se, že nám zahraje i příště na mé další výstavě v Plzni. Přátelé co říci víc než děkuji vám všem? Snad jen to, jak moc mě naplnilo radostí, že jsem tam mohla být. Že cítím obrovskou vděčnost, že můžu. Že může pomáhat každý což jsem si uvědomila nejvíce v posledních dnech. Stačí chtít a způsob jak se vždy najde. Takže poselství posledního večera - každý má svůj dar, kterým může obdarovat. Někdo může penězi jiný může dobrým slovem, objetím, laskavým dotekem. Může to být talent, který v sobě nosí a stačí jen nehodnotit, zda je dostatečně zajímavý, protože vždy pro někoho je..

Pár fotografií plných laskavé atmosféry můžete vidět zde FOTOGALERIE


Byli jste úžasní, všichni 

S láskou Marcela Magdaléna


p.s. Mandal bylo 27 a každá měla svůj příběh, dvě jsou zpátky doma, protože hned tu první vydražil Tomáš. Asi proto, že to byla první plzeňská, takže ta je prý naše, no a druhá byla druhá plzeňská, a prý k ní dobře ladí ... v ten moment jsem začala přemýšlet, jestli se nerozhodl koupit je zpátky všechny :-) Nerozhodl a nebyl sobec, dal prostor i ostatním aby si odnesli ten skvělý pocit, že přispěli na dobrou věc.