Emoční detox

Péče v oblasti břicha a hlavy, pro uvolnění od tělesného napětí s přístupem k třetí a páté čakře. 


Každé lidské tělo nese stopy po lásce i zklamání, stopy traumat ať vědomých či nevědomých. Některé stopovat a uchopit můžeme, možná někdo i musíme, a učíme se to. Některé však vystopovat nemusíme, nemusíme negativním emocím dávat více pozornosti, můžeme je uvolnit, nechat s lehkostí jít. Pozorovat jak mění se naše vnímání. Tělo je opravdu velmi moudré a ví, co ho v danou chvíli nejvíce tíží. S ohledem na to, co právě žijeme. Jediné co potřebuje, je  prostor k hluboce léčivému procesu. Být v kontaktu s vnitřním obrazem, který přichází ze somatických hlubin, a být v důvěře, že děje se, co má.

 Terapie je velmi jemná. Je procesem jež umožňuje být v kontaktu s vnitřním obrazem, který přichází ze somatických hlubin a umožňuje poznání sebe sama v tělesném smyslu, stejně jako jeho vnější, i vnitřní existenci.


Jemná péče v oblasti hlavy, s přístupem k páté čakře. Její body, s nimiž je potřeba se propojit na fyzické úrovni jsou manifestovány v oblasti obličeje. Cílem je uvolnit nezpracované emoce a zároveň uvolnit a uzdravit komunikaci, která je právě s nezpracovanými emocemi velmi úzce spojená. 

Holistickým přístupem i stimulací bodů třetí čakry následně podporujeme strávení uvolněných emocí. Pocit hlubokého uvolnění je i díky uvolnění bránice pomocí teplých váčků s himalájskou solí, která očistě napomáhá a zároveň působí jako příjemný a léčivý balzám.Doba péče je zhruba 90 minut. Po opečování je prostor na případnou komunikaci, nebo tělesný klid bez doteku, jak cítíte, že je právě potřeba. Celková časová náročnost je zhruba 120 minut

Cena 2250,- Kč 

V lásce a službě, těším se na setkání a děkuji za důvěru s níž přicházíte

Marcela Magdaléna