Deník  - den 8.

Láska se cítí

"Pú, jak se píše láska? Láska se nepíše Prasátko, lásku cítíš."


Ne vždy je pro nás jednoduché projevit, co cítíme, ne vždy si to dovolíme, protože se obáváme, že tím třeba můžeme někomu ublížit. Někdy se za své pocity stydíme .. 


Váš deník je jen váš. Je jen pro vás a vaše štěstím překypující příběhy, obrázky, slova a krátká sdělení, stejně jako cokoli napíšete smutného, i negativního. Už víme, že i negativní emoce a jejich prožívání je nedílnou a potřebnou součástí života. Víme, že právě skrze ně se mnohé učíme pochopit, a také právě díky nim mnoho v sobě posouváme. 

"Jak se právě teď cítíte. Co cítíte?"Buďte upřímní kdykoli ke svému deníku usedáte, vaše příběhy a situace ze života, které sami prožíváte vám pomohou orientovat se ve vlastních pocitech a náladách, ať již tyto listy plníte radostí či momentálním smutkem.

V tomto zápisu můžete pokračovat tím, že si večer znova přečtete své řádky. Všimněte si, zda se vaše pocity nějak proměnily. Pokud cítíte cokoli jiného nežli radost, nežli klid - zavřete si oči a nalaďte se na to, co můžete udělat sami pro sebe v tento moment pro větší pocit klidu a radosti. 


Přeji vám milý čas s vašim deníkem

V lásce

MM