Deník  - den 13.

Vydejte se dnes na procházku vděčností

Ze srdce věřím, krásná duše, že jsi již našla cestu k tomuto léčivému psaní deníku. A protože podle předního světového vědeckého odborníka na vděčnost, jsou lidé kteří si vedou deníky vděčnosti o 25 procent šťastnější, následující dny se pokusíme v sobě procítit ještě více vděčnosti. 

Pro začátek jen dýchejte: zastavte se a buďte vděční za vzduch, který naplňuje vaše plíce a umožňuje vám život. Věnujte pozornost svým smyslům – všemu, co vidíte, slyšíte, cítíte, čicháte a možná i ochutnáváte – a sledujte, za kolik věcí můžete cítit vděčnost. Je to mocný způsob, jak změnit svou náladu a otevřít se proudu hojnosti, který vás vždy obklopuje 

A dál vezměte tužku, svůj deník a .. 

"Napište si dnes tři věci, za které cítíte vděčnost"Pro někoho je vyjádření vděčnosti ze začátku těžké a pro jiné je to součást toho, kým jsou, tedy se to může jevit jako nuda. Smyslem tohoto psaní však je, že nás učí vytvořit si zvyk věnovat pozornost událostem inspirujícím vděčnost. Když si zapisujete tři věci, je důležité, abyste byli co nejkonkrétnější. Tedy například nežli jen napsat "Jsem vděčná za svoji práci", je efektivnější napsat "Jsem vděčná, za svoji práci, díky které jsem každý den v blízkosti inspirativních lidí"  

Přeji vám milý čas s vašim deníkem a sebou samými

V lásce

MM