Zázrak v nás - jemné plynutí

aneb řeka života v nás


Tento kurz je připraven pro všechny, kdo chtějí ponořit se hlouběji do svého příběhu, být v nejjemnějších vrstvách v kontaktu se sebou a ne jen.  Zákonitost která prolíná se vším. Věřit v rozvíjení své životní cesty. Spolehnout se na to, kdo jsme a proč jsme tady.

Propojení s vaší duší a Duchem, abyste byli vedeni kamkoli, kam chcete.

Vnímat život pod povrchem - procítit to jemné plynutí - zázrak v nás

Naše první setkání proběhne 21.1. 2021 ve 20 hodin, kdy se seznámíme jako skupina, i jak budeme pracovat. Tento den už začneme i s první jemnou praxí. Náš kurz bude probíhat přes aplikaci zoom.us, která nám dovoluje se vidět i slyšet. Tento "luxus", si ovšem dovolíme vždy jen v počátečních částech našeho setkání, následně budeme vypínat mikrofon i video, aby pro vás setkání byla zcela komfortní pro každého osobní praxi. Dopřejeme si tak vzájemně soukromí, přesto budeme společně praktikovat, stejně tak i sdílet své zkušenosti (kdo bude chtít). 

V průběhu všech šesti večerů se budeme toulat svým tělem, objevovat, experimentovat, hrát si: ponoříme se do hlubin těla, abychom vynesli na povrch veškerá bohatství, jež můžeme v sobě nalézt, stejně jako to co nepotřebujeme můžeme s láskou nechat jít. Celá praxe bude o práci s energií těla, některé večery budou více meditační a jiné inspirovány sekvencemi Continuum movement, vždy však s opřením se o posvátnou mapu těla. Práce se zvuky nás bude provázet napříč všemi setkáními.          

Tato praxe je skrze prožitek, vlastní a tedy nejcennější zkušenost. 

Těším se na každého, s kým se setkáme! Co mohu slíbit a zároveň cítím pro práci jako nejdůležitější: ve všech mých hodinách naplňuji prostor energií s upřímnou  láskou tak, aby skrze ní všichni přítomní integrovali své léčení a učení na nejhlubších úrovních ve všech vrstvách. Mým životním smyslem je probouzet v sobě, i v ostatních skutečnost a žít ji. Cítím oddanost inspirovat, aby každý probudil a přijal svůj největší potenciál a jedině tak mohl žít svůj příběh. Naše vědomí je pole nekonečných možností, zdroj neomezené tvořivosti. Když z tohoto místa neomezené energie žijeme, je to mocné a skutečné. 


Po dobu kurzu, i po jeho skončení, jsem vám k dispozici pro případné pocity ke sdílení, či konzultace.

Termín kurzu: 21.1. - 25.2. 2021 vždy ve čtvrtek od 20 hodin

Cena tohoto online kurzu: 6 x 90 minut  je 900,- Kč

Tento seminář je přes aplikaci zoom.us, která je volně dostupná, VSTUPENKA vám přijde po přihlášení a je platná po zaplacení na účet.  Do poznámky u přihlášení prosím zadejte emailovou adresu, abych Vás mohla kontaktovat. Děkuji a těším se na Vás!


Těším se na Vás, náš společný čas, i společné plynutí

Celým kurzem vás provedu já, Marcela Magdaléna