Víkend v tichosti

  aneb tichá cesta posvátného těla

..budeme klidní, tiší a pozorní. Ticho nemusíme vytvářet, stačí si jen vzpomenout, že ticho je už zde, uvnitř nás. Je jen na nás tuto pravdu proměnit ve vlastní skutečnost. 

Dovolte mi býti Vaším průvodcem do ticha, k vašemu vnitřnímu klidu..

Budeme spolu a budeme spolu sdílet .. Dotekem, pohledem, spojovat nás budou chutě nad společným jídlem, naslouchat budeme přírodě a naslouchat budeme především sami sobě. Hluboký relaxační pobyt, ve kterém bude vše potichu. Vím, že si to teď neumíte ani představit, taky vím, že při první společné večeři, budete mít chvilku pocit, že je to až divný, ale také vím, že na samém konci víkendu, nebudete chtít toto ticho opouštět ovšem jen do chvíle, než si uvědomíte, že si ho vezete sebou, že to ticho a klid ve vás stále je ... Nebojte se, že by nepadlo ani jediné slovo, ale mluvit budeme opravdu málo. Jen když budeme mít pocit, že slova mají zaznít. Budeme mluvit v rámci programu, ale ten bude tak jemný, že i slov nebude téměř potřeba. 

V ceně pobytu je:

- ubytování: 4 dny/3 noci, pátek až pondělí ve Dvoře Svatá Maří jež bude k dispozici jen naší skupině, abychom mohli být v energii klidu, pro který si každý z nás jede. 

- strava: která pro nás bude připravena v souladu s jemnou praxí

- lektorné: od pátku do neděle Vás budu provázet s jemností a laskavostí. S tím, že nic není povinné. Je na Vás jak svůj čas naplníte ovšem s podmínkou jedinou, držet společně s námi ticho abychom všichni mohli zažít hluboký klid. Každý ve svém nitru, se svými prožitky i počitky

Náplní tichého pobytu

- Spojení se sebou samými v nejjemnějších vrstvách těla. 

- Vnímání vztahu se Zemí

- Meditace provázené mantrou v souladu se záměrem víkendu

Program tichého pobytu, prodlouženého víkendu

 • Pátek večer úvodní, vedená meditace 
 • Sobota ráno meditace a ztišení
 • Sobotní dopoledne práce s tělem: hraní si, experimentování, objevování, jemné a zároveň mocné síly zvuků a 
 • Sobotní odpoledne jemnou technikou inspirovanou kontinuum movement, "ponoříme se" do jemných vrstev vlastního těla. Přiklonění k přítomnému okamžiku, jediné skutečnosti v teď. 
 • Sobota podvečer vedená meditace
 • Neděle ráno meditace
 • Neděle dopoledne se budeme věnovat vědomému doteku. Dovolíme si restartovat své skryté zdroje. Samo-ošetřením budeme harmonizovat své tělo. V této jemné práci se budeme opírat o posvátnou mapu těla, objevovat a učit se, důvěřovat moudrosti těla. 
 • Nedělní odpolední program bude upřesněn v průběhu dopoledne. 
 • Pondělí je věnované integraci, možnosti sdílení, ukotvení. Tento čas je především k rozeznívání hlasu. Čas pro "přechod", neboli pozvolný vstup do reality života k němuž se budeme navracet.
 • V mezidobí budeme v přírodě, a bude na každém zda společně, či sám. Stále držíme ticho. Všechny aktivity budou jemné, meditační. Ať již meditace samotná, či meditace v pohybu v rytmu vlastního dechu ...
 • Nic není nucené, pokud se rozhodnete užít si Svůj čas v ústraní, i tak to bude v pořádku ♥︎ 


Termín: 1.10. - 4.10. 2021

Příjezd: 1.10. od 16 hodin, program začneme v 18 hodin

Ukončení: 4.10. ve 12hodin

Kde: Dvůr Svatá Maří, Svatá Maří 49, okres Prachatice

Cena pobytu: 5700,- Kč 


Těším se na Vás 

Marcela Magdaléna

*  cena 4900,- Kč pro účastníky podzimního online kurzu Tichá cesta posvátného těla

✔︎ Vaše rezervace bude platná po složení zálohy 2200,- Kč na účet 3024948043/0800. Další informaci o doplatku dostanete s potvrzením Vaší rezervace. 

✔︎ Záloha je nevratná. V případě, že se nebudete moci zúčastnit, bude vrácena ve formě dárkových poukazů na marma masáž. Poukaz nebude vázán na jméno, tedy je možno ho i darovat. 

✔︎ Pokud bude již provedena úhrada v plné výši a nebudete se moci zúčastnit, finanční rozdíl od zálohy vám bude vyplacen zpět v hotovosti, nebo na účet, ze kterého byla platba provedena.