Víkend v tichosti

aneb Tichá cesta posvátného těla

..budeme klidní, tiší a pozorní. Ticho nemusíme vytvářet, stačí si jen vzpomenout, že ticho je zde, uvnitř každého z nás a je jen na nás, tuto pravdu proměnit opět ve vlastní skutečnost. Našlapovat budeme pomalu a lehce, v hlubokém naslouchání potřebám svého těla. V jemné praxi a meditacích, setkávat se se Sebou v nejjemnějších vrstvách ..

Dovolte mi pozvat Vás a býti Vaším průvodcem do ticha, k vašemu vnitřnímu klidu..

Budeme spolu a budeme spolu sdílet: dotekem, pohledem, spojovat nás budou chutě nad společným jídlem, naslouchat budeme přírodě a naslouchat budeme především sami sobě. Hluboký relaxační pobyt, ve kterém bude vše ztišené až tiché. Vím, že si to teď neumíte ani představit, také vím, že při první společné večeři, přichází zvláštní pocit, že je to až divné, ale také vím, že na samém konci tichého setkání, nebudete ho chtít opouštět. Ovšem jen do chvíle, než si uvědomíte, že vezete si ho sebou, že to ticho a klid ve vás stále a navždy je ... 

Nebojte se, že by nepadlo jediné slovo, ale mluvit budeme opravdu málo: jen když budeme mít pocit, že slova mají znít, že patří TEĎ! do tohoto posvátného tichaNáplní tichého pobytu

- Spojení se sebou samými, obydlení těla i v jeho nejjemnějších vrstvách 

- Vnímání vztahu se Zemí

- Meditace provázené mantrou v souladu se záměrem víkendu

Program tichého pobytu

 • Čtvrtek večer úvodní, vedená meditace 
 • Pátek ráno meditace a ztišení
 • Páteční dopoledne práce s tělem: hraní si, experimentování, objevování, jemné a zároveň mocné síly zvuků
 • Pátek odpoledne jemnou technikou inspirovanou kontinuum movement, "ponoříme se" do jemných vrstev vlastního těla. Přiklonění k přítomnému okamžiku, jediné skutečnosti v teď. 
 • Pátek podvečer vedená meditace
 • Sobota ráno meditace - marma meditace 
 • Sobota dopoledne se budeme věnovat vědomému doteku, restartovat své skryté zdroje, samo-ošetřením harmonizovat své tělo. V této jemné práci se budeme opírat o posvátnou mapu těla, kterou jsme ranní meditací započali. Budeme objevovat a učit se, důvěřovat moudrosti těla. 
 • Sobotní odpolední program bude upřesněn podle momentální potřeby po předešlé lekci
 • Neděle je věnovaná integraci, možnému sdílení, i ukotvení. Tento čas je především k rozeznívání hlasu. Čas pro "přechod", neboli pozvolný vstup do reality života k němuž se budeme navracet.
 • V mezidobí budeme v přírodě, a bude na každém zda společně, či sám. Stále držíme ticho. Všechny aktivity budou jemné, meditační. Ať již meditace samotná, či meditace v pohybu a v rytmu vlastního dechu ...
 • Nic není nucené, pokud se rozhodnete užít si Svůj čas v ústraní, i tak to bude v pořádku ♥︎ 


V ceně pobytu je:

- ubytování: 4 dny/3 noci, čtvrtek až neděle ve Dvoře Svatá Maří jež bude k dispozici jen naší skupině, abychom mohli být v energii klidu, pro který si každý z nás jede. Skupinku vnímám na dvacet účastníků.

- strava: o kterou se nám postará Petra Jiřičková, pro kterou vaření je životní vášní. Strava pro nás bude připravena v souladu s jemnou praxí, obdobím i námi samými.

- lektorné: od pátku do neděle Vás budu provázet s jemností a laskavostí. S tím, že nic není povinné. Je na Vás jak svůj čas naplníte ovšem s podmínkou jedinou, držet společně s námi ticho abychom všichni mohli zažít hluboký klid. Každý ve svém nitru, se svými prožitky i počitky


Termín: 17.11. - 20.11. 2022

Příjezd: 17.11. od 15 hodin, program začneme v 18 hodin

Ukončení: 20.11. ve 14 hodin

Kde: Dvůr Svatá Maří, Svatá Maří 49 

Cena pobytu: 6200,- Kč    


Těším se na Vás 

Marcela Magdaléna