Vibrace lásky


Vše kolem nás a v nás se mění, je důležité si připomínat, že naší nejhlubší vrozenou podstatou je dobro. Že chceme pomáhat a chceme milovat. Umění milovat je vrozené v tom, kdo jsme. Mnoho soustředění na bolest, utrpení prožité či prožívané trauma .. to vše vede k potlačení naděje. Naděje je nedílnou součástí toho, kým jsme, je stejně jako láska a soucit v našem srdci. Cesta k obnovení je otevřít své srdce Sobě


Vydejte se se mnou na tuto meditační cestu

Jakmile je obnovena skutečná naděje, promění se vaše realita, odstraní se strach i nejistota z toho co mění se kolem nás i v nás.

Aby se však tato naděje stala skutečnou a silnou silou v životě, musíme ji aktivovat se sebe vědomím. Potom zůstává jen čisté vědomí, toho, kdo jsme. Potom z čistého dobra a lásky lze šířit léčivou a povznášející vibraci do světa. Nejen lidé, ale i Země tuto vibraci potřebuje a v každém z nás tato síla k uzdravení je.


Náplní kurzu

5x45 minut online meditací

každý týden meditace se záměrem. Meditace bude zhruba 30 minut, 15 minut jsou k podpoře a integraci, práci s deníkem

5x k meditaci na každý týden - slovo/mantra/modlitba/afirmace, pro naplnění záměru a denní praxi

1x  Meditace "Spojení se s vlastním středem prostřednictvím zvuku" v mp3 formátu pro Vaši domácí podporu pracovat i samostatně

Cena kurzu 480,-  

Přihlásit


Co získáte touto tichou praxí

Prostřednictvím své přítomnosti, svého hlubokého, vědomého dechu a světla své jedinečné duše pocítíte, že jste překrásná bytost, jenž může žít život v klidu a harmonii. Ukotvíte se ve svém srdci odkud jedině přichází síla čistého pramene a z něj budete čerpat a žít. 


Těším se na Vás a tento posvátný čas

Marcela Magdaléna