Je to bod dokonalé harmonie, kde jsou tělo a mysl osvobozeny"

Meditační cesta s Marcelou Magdalénou

Existuje jen jeden způsob, jak život pochopit se všemi jeho nuancemi, v celé své podstatě: zažívat ho. Vyžaduje to praxi a duševní klid.  V meditaci nepřemýšlíme o našich schopnostech, a ani o jejím výsledku, jediné co zažíváme, k čemu se navracíme, je naše přirozená schopnost pustit a proudit.  Transformační  program 

Meditační cesta na 21 dnů

Po dobu 21 dnů Vám každé ráno přijde emailem, meditace pro Váš den. Každá meditace je vedená mým hlasem pro ukotvení myšlenky, k transformaci - pro změnu cítění a vnímání Sebe a prostoru ve kterém jste, který svojí myslí sami tvoříte. S každou meditací přijde doporučená mantra, jež podporuje centrální myšlenku.

 Velmi cenné učení přináší další dvě audio meditace, které jsou "doplňující" k programu, pro svoji esenci. Díky jemné práci, k níž jste vedeni, vstupujete do jemných vrstev těla pro uvolnění toho, co může být uvolněno, puštěno i odpuštěno. 

Výhoda této formy je, že začít můžete kdykoliv. Je čistě na Vás, který den určíte jako ten první, stačí se rozhodnout, že správný čas je teď a učinit první krok objednáním tohoto transformačního kurzu, či meditační cesty. Zároveň se k meditacím můžete vracet vždy, kdy pocítíte potřebu nechat se meditací vést, či pocítíte obavu ve svém bytí: Vždy Vás přivede zpět a naladí na vibraci lásky.


Můžete si pro sebe vybrat samostatnou meditační cestu nebo celý transformační program níže


Ke kurzu nabízím online individuální setkání v čase 30 minut pro úvod do meditace, či konzultaci v průběhu programu. 

21 vedených meditací
21 vedených meditací

Dvacet jedna je magické číslo a podle mnohých odborníků je určitým milníkem v procesu tvorby nových návyků, proto i tento meditační program obsahuje dvacet jedna videí s vedenou meditací, jejichž obsahem je pro každý den mé uvedení, myšlenka pro změnu, jak o Sobě (ne)přemýšlet, jak se vrátit k cítění se ve své přirozenosti, mantra jež toto podpoří a čas pro tiché usebrání                        Meditace v délce od 12 ti do 19 ti minut

Kvantový dotek - Zářivé já
Kvantový dotek - Zářivé já

 "Zářivé Já"  provází jemnou cestou k umění sebe léčení. Tuto meditaci je možné praktikovat kdykoliv, dejte na svůj pocit a důvěřujte tělu, které je moudré. Ono ví.

Tato audio meditace je o délce 19:26 minut.

Přeji vám požehnaný čas k léčení a setkání s archetypem léčitele, který je vaší přirozenou součástí. Důvěřujte Sobě a svým darům, jímž i toto umění je. 

Hluboká regenerace - Tajemství dechu
Hluboká regenerace - Tajemství dechu

Jemná práce s pozorností na dech, dotek, tělo a zvuk. Velmi jednoduchá technika k uvolnění napětí, kterou lze praktikovat kdykoliv je to potřeba. Jemná vibrace zvuků uvolňuje nervus vagus čímž dochází k celkovému zklidnění mysli, i tělesnému uvolnění. 

Toto relaxační audio je v délce 17:52 minut

Žijte svůj čas, nechejte se hýčkat vlastním dechem, stejně, jako jemnou sprchou zvuků

Cena tohoto transformačního programu je 1771,- Kč

děkuji .. 

 Milá Marcelko, z celého srdce s hlubokou vděčností děkuji za tento krásný kurz, který měl velký vliv na mou cestu k podstatě mé duše. Jste překrásná bytost a vaše energie, která přichází s vaším hlasem hluboce proniká do mé bytosti, kde se dotýká i mé duše a já cítím, že je léčena. Nevím jak ani co přesně děláte, ale cítím, že mi pomáháte se uzdravit. Již s první meditací jsem velmi plakala a bylo překvapivé, že můj pocit byl prostý, „Tohle jsem potřebovala“ Marcelko moc děkuji, že s námi sdílíte své světlo a vracíte naději, že v každém z nás je. Je cítit, že tomu opravdu celou bytostí věříte a za to Vám děkuji.   S vděčností Zuzka